320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rääkides tänasest mängust, siis väga vahet pole, kes Arsenalil kaasas on. Midagi head sealt küll ei tule

    Kommentaar


      Oleme ausad, mingit edasipääsu loota ei tasu eks aga kurat vähemalt võiks korraliku mängu pakkuda üle tüki aja ja sirge seljaga koju sõita.

      Kommentaar


        Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
        Oleme ausad, mingit edasipääsu loota ei tasu eks aga kurat vähemalt võiks korraliku mängu pakkuda üle tüki aja ja sirge seljaga koju sõita.
        Lüüa nii.... 5-0 kaotusseisust auvärav oleks ikka piisav, et sirge seljaga koju sõita
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
          Oleme ausad, mingit edasipääsu loota ei tasu eks aga kurat vähemalt võiks korraliku mängu pakkuda üle tüki aja ja sirge seljaga koju sõita.
          Ma ei imestaks, kui kohe algul löödakse kuskilt kohast 1-0 ära, aetakse fännidel teivas kenasti lakke ja siis tuleks kollaps.

          Kommentaar


            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Arusaamatu tiim kui aus olla. Miks alustada Flamini, Iwobi ja vigastusest äsjataastunud Koscielnyga ning samas mängitada kõiki teisi põhimehi!? Kohutav segadus.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Ainuke mida ma loodan siit, on vigastustest hoidumine. Ning siis viimased 9 karikafinaali liigas, et Spurs meist ees ei lõpetaks. Vot kui madalale suudab mu ootused Wenger ajada. #desperatetimes
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Ainuke mida ma loodan siit, on vigastustest hoidumine. Ning siis viimased 9 karikafinaali liigas, et Spurs meist ees ei lõpetaks. Vot kui madalale suudab mu ootused Wenger ajada. #desperatetimes
                  +1 ja hooaja lõpus võiks Wenger ise ka aru saada, et tema aeg on möödas ja edasi liikuda.

                  Kommentaar


                    Koscielnyga riskimine on veel arusaadav, sest Mertesacker oma aegluse ja kohmekusega Messide ja Neymaride vastu oleks enesetapp, aga Flamini ja Iwobiga alustami on tõesti veider. Pannud siis Welbeck äärele ja Giroud keskele, kui Campbelli ei taha kasutada.

                    Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
                    +1 ja hooaja lõpus võiks Wenger ise ka aru saada, et tema aeg on möödas ja edasi liikuda.
                    Kes asemele siis?

                    Kommentaar


                      Joachim Löw, näiteks
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Joachim Löw, näiteks
                        Kas inglased on täiesti otsa saanud seal maal?
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Kas inglased on täiesti otsa saanud seal maal?
                          Tänapäeva jalgpall pole inglaste ala..
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ainuke mida ma loodan siit, on vigastustest hoidumine. Ning siis viimased 9 karikafinaali liigas, et Spurs meist ees ei lõpetaks. Vot kui madalale suudab mu ootused Wenger ajada. #desperatetimes
                            Oot, oot igasuguste finaalide mainimine võib mängijatele jaded oleku tekitada või uhke ja maailmakuulus mental strength võib nii veel kaotsi minna. Wenger ju ütles, et Arsenali toetajad oma negatiivsusega või kriitikaga panevad meeskonna kaotama, mitte peatreeneri taktikalised otsused või meeskond. Kui sa nüüd veel positiivselt pingestad olukorda, nimetades liiga lõpumänge karikafinaalideks, siis viskab Wenger päris sussid püsti.

                            Kommentaar


                              PLis on kokku 3 ingalsest treenerit ...

                              Joachim Löw oleks ka minu valik. Usun, et ta tahaks veel ühe MMi vist teha koondisega küll?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Joachim Löw, näiteks
                                Tal leping Saksamaa koondisega 2018. aastan MM-i lõpuni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X