320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sakho-Xhaka-Morata kõlaks vist nime poolest ka päris hästi või siis Samba-Xhaka-Morata

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ei no see on täiesti selge, et Stones ei ole kohe kindlasti hetkel päris sellisel tasemel nagu inglise meedia arvab. Eks nende keskkaitsjatega on üldse raske. Kes oleks noor, andekas ja piisava tasemega, et Mertesackerist loobuda ja Gabriel varumeheks jätta? Ise mõtlen, et äkki Aymeric Laporte nime järel võiks neid linnukesi kastidesse teha? ~£40m väljaostuklausel. Samas eks seal tiirleb neid raisakotkaid juba niigi palju. French connection oleks muidugi abiks, ehk. Ah ei tea ...

      Xhaka ümber mingid jutud püsivad. Bild ja Sky Sports Germany räägivad üsna konkreetsetest summadest (£34m klausel) ja sellest, et me oleme tema ja ta isaga kohtunud. Võib olla hapukurgikas, võib olla mitte. Võib olla klubil oli vaja mingeid lootusekiiri lekitada depressioonis fännidele? Ei tea ...

      Tegutseda oleks muidugi vaja. CB-Xhaka-Morata oleks enam kui fantastiline suvi ilmselt.
      Kas mõni neist La Ligast toodud keskkaitsjatest on üldse Albionil hakkama saanud stabiilselt? Hetkel ei tule meelde pea ühtegi. Laporte on üsna suure tõenäosusega shitty mees, neid jutte on hispaanias natuke liiga usaldusväärsetest allikatest, et mitte uskuda.
      Korralikke keskkaitsjaid turul vähe, aga nõudlus suur (Manc, Chelski, Barca ja isegi vist United tulevad meelde).
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Ja kindlasti ei soovi ta ka oma parimas unenäos kahte keskpoolikut, sest Elneny ju tuli alles

        ühest uuest keskpoolikust ei pruugi piisata, kui hulk surnud puitu vajab väljavahetamist
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Kas mõni neist La Ligast toodud keskkaitsjatest on üldse Albionil hakkama saanud stabiilselt?
          Hea küsimus, tekitas tahtmise uurida. Mellberg, Ivan Campo, Heitinga, Alderweireld. Vähe küll. Igasugu äärekaitsjaid on muidugi süle ja seljaga võtta.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            ühest uuest keskpoolikust ei pruugi piisata, kui hulk surnud puitu vajab väljavahetamist
            Wenger on lojaalne vanamees - tema nii väga massiivselt ei raiu seda metsa ma kardan. Võtmeküsimus saab olema kas ta usub Wilsherest elulooma saavat või ei. Kui ei siis on ok ja tuleb mingi korralik täiendus kui aga loodab asja saada siis on hea kui 1 keskväljamees tuleb. Wengervision näeb seal ju 2le kohale Elneny, Coq, Cazorla, Ramsey, Wilshere niigi. Korras tema skaalal. Rahakott kinni. Elneny on juba ettepoole nihutatud suveost. Ja katab juba Wengeri meelest osaliselt Arteta, Flamini ja Rosi minekut. Chamberlaini saab ta ka oma mõtetes veel keskele lükata. Rahvast kui palju.

            Teisalt noh nagu ma enne ütlesin ei tea ma sellest Xhakast midagi aga loetu põhjal tundub selline mängijatüüp, kes võiks Wilshere asendada ja Ramseyle konkurentsi pakkuda jne. Ehk äkki oleks üks seda tüüpi mängija tulemas siiski.

            Ideaalis vajaks see meeskond ühte ründajat, ühte äärt, ühte uut poolikut ja siis tundub et ka ühte keskkaitsjat kuna Per tundub kahjuks tõesti kuidagi kummi lõdvaks laskvat see aasta.
            Rääkimata sellest, et lahkub ilmselt Debuchy ja tont teab mis Gibbsist saab. Aga selge on, et 6 mängijat Wenger küll ühe suvega ei too. Seega tuleb jälle tema klassikaline zongleerimine.
            Lisaks võib kaarte segi lüüa see kui Sanchezel või Özilil peaks siiber olema.
            Igal juhul tuleb sündmuste rohke suvi. Eks sügisel näeb kas heas või halvas mõttes

            Kommentaar


              Per Mertesacker?

              the-BFG-poster.jpg

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Per Mertesacker?

                [ATTACH=CONFIG]4667[/ATTACH]
                Tohoh - per peaks nime kasutamise eest pappi nõudma

                Kommentaar


                  Özil Saksamaa aasta mängija

                  Kommentaar


                    Rosicky

                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Bellerinil tubli briti aktsent juures.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar




                        "Look, I don't know Granit Xhaka."
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          "Look, I don't know Granit Xhaka."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                            "Look, I don't know Granit Xhaka."
                            Lol ma vaatasin, et pildil on Wilshere

                            Kommentaar


                              Väga hea ost, kui tõele vastab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Väga hea ost, kui tõele vastab.
                                Ma loodan et vastab. Ma pole ammu ennast ühestki kuulujutust hasarti viia lasknud aga seekord noh on veidi naljakas lugu. Ma ei tea Xhakast mitte midagi - pole teda vist nagu pea kordagi mängimas näinud. Aga see nimi . Meil on naisega ühine hobi - vääriskividest ehete lihvimine ja üldse igasugu kivinäidiste kogumine. Seega mängija nimega Granit oleks lihtsalt nii lahe meie meelest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X