320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabsee ei mäleta - ma pole üldse koondisemänge vaadanud viimase 5 aasta jooksul peale vahel eesti omade. Ja nagu näha siis sveits juhtis ka juba. iseenesest suht ükskõik mis ta seal koondise eest teinud on. vanem vend tal kusjuures mängibki Albaania koondises

    Kommentaar


      Selline tüüp tuleks koondisest küll minema lüüa.
      45 milli on selgelt liialt palju sellise kaika eest, 30ga kätte saate siis oleks vast hea diil küll.

      Kommentaar


        Mul suht poogen kui hea diili me saame - ega see raha pangas ei mängi ja noor poiss veel on kah. Ja kas sa mõtled naelu või eurosid? Nagu ma aru olen saanud käib jutt miskist 30 miljonist naelast

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Mul suht poogen kui hea diili me saame - ega see raha pangas ei mängi ja noor poiss veel on kah. Ja kas sa mõtled naelu või eurosid? Nagu ma aru olen saanud käib jutt miskist 30 miljonist naelast
          34 miljonit naela oli Bildi artiklis see summa. Hetkel tundub küll, et täitsa tõsiselt võetav lugu. Kas ka tõeks saab on muidugi iseasi.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Jaak teeb trenni uuesti. Ronis kohe inglaste juurde peitu (Checkin' out Theo's badonkadonk with his tongue out?). Ainult Ox puudu inglismannidest meie esitiimis (Jenks laenul seega hetkel doesn't count)

              Hakkame panuseid tegema millal uus vigastus tuleb (või vana uues kuues)?

              Lisaks üks tore jutt läks eile ringlema (mis iseenesest ei tohiks olla eriline üllatus arvestades tema mängu ja sõnavõtte)

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Äärmiselt kena tulemus tänasest mängust

                  Kommentaar


                    Noh, milles küsimus? Ainult 7x veel samamoodi.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      No teise ja kolmanda kohapeale ongi tunduvalt stressivabam mängida..

                      Kommentaar


                        Hea, et Iwobi Nigeeria koondise valis (vist?). Muidu Inglismaa meedia ilmselt põletaks selle mehe samamoodi läbi nagu Walcottid, Whilshere`id ja Oxlade-Chamberlainid. Väga vingelt on alates Barca teisest mängustust mänginud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Hea, et Iwobi Nigeeria koondise valis (vist?). Muidu Inglismaa meedia ilmselt põletaks selle mehe samamoodi läbi nagu Walcottid, Whilshere`id ja Oxlade-Chamberlainid. Väga vingelt on alates Barca teisest mängustust mänginud.
                          Sellest küljest hea jah. Teisalt jälle hakkab ilmselt regulaarselt sellel saadana cup of nationil käima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Hea, et Iwobi Nigeeria koondise valis (vist?).
                            Valis!

                            Reports of 40,000 watching Nigeria v Egypt at a 25,000 capacity stadium today.






                            Come to see Iwobi, they've only come to see Iwobi!

                            See poiss on hooaja suurim üllatus kindlasti!



                            Big 45 no safety Iwobi! KILLA!
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Aeg Ox ja Walcott kuhugi Norwichi müüa..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                                Big 45 no safety Iwobi! KILLA!
                                Kas nime hääldatakse nagu... jobi?
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X