320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    ees peaks uuel särgil ju fly emirates olema

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Kuna Henry nii kõhna on,et peab dushi all ringi jooksma,et märjaks saaks siis ei mahu Fly Emirates ära ja pannakse ainult Fly (kärbes)
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Emiraatidega sõlmitud leping astub jõusse peale 2005/06 hooaega ühes kolimisega Emirates Stadium\'ile.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          tagant on kena jah - eriti tänu nimele ja numbrile - st et pisut kallims särk tuleb võtta kui tavaline lage ahervare

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas vandersell
            Aga eks näis, tagant paistab kena välja, aga eestpoolt O2 ja Nike komaga... seda veel ei tea.
            See on jah huvitav, miks ei taheta särgi esimest poolt veel näidata. Võimalik, et käivad läbirääkimised O2-ga selle üle, et mitte kasutada nende logo särgil? No mis läbirääkimised - ilmselt mõtleb board variandile, et kas osta viimane aasta O2 lepingust lihtsalt välja, nii nagu Chelsea tegi Emiraatidega. No näis, osad väidavad, et on näinud kuldse O2\'ga särgidisaini.
            Uus võõrsilsärk saab sinise vaheaasta järel jälle olema kollane.

            See ka veel, et Cesc sai eile 18, seega tuleb laulu natuke kohandada:

            He\'s only just eighteen,
            still much better than Roy Keane ...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Hea teada, et Arsene Wengeri Arsenal enam Meistrite Liigat võita ei ürita, vaid nimetab seda võistlust lihtsalt karikaloteriiks. SW süda kindlasti hüppab rõõmust selle mõtteavalduse järel.
              Minule aga jälle tundub, et ML mitmekordse võitmise järel võiks ju sellist juttu rääkida, aga praegu? Edutu peab ikka vajalikuks edukat kritiseerida. Viinamarjad on ikka paganama hapud küll.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                \"The championship has to be our absolute priority as you cannot make the Champions League a priority.\"

                hahaa ... you\'re just a sh*t team in europe!






















                no mis sa mõtled, nüüd on paras aeg tsiteerida keane\'i autobiograafiat
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Härrased ... otsige endale elu.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Uuest staadionist niipalju (seda pole minuteada siin varem mainitud), et see tuleb ka väljaku osalt suurem, kui on Highbury, mille suurus on 105m x 70m. Uue staadioni mõõdud 113m x 76m tähendavad ühelt poolt seda, et vastastel on veelgi raskem Arsenali mängu pidurdada keskväljaku ülerahvastamisega aga lisaks veel ka seda, et staadioni suurus on nüüd üle UEFA miinimumpiirangu ning Ashburtonil võib vajadusel pidada CL\'i ja UEFA karika finaale.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas SleepWalking
                      Uuest staadionist niipalju (seda pole minuteada siin varem mainitud), et see tuleb ka väljaku osalt suurem, kui on Highbury, mille suurus on 105m x 70m. Uue staadioni mõõdud 113m x 76m tähendavad ühelt poolt seda, et vastastel on veelgi raskem Arsenali mängu pidurdada keskväljaku ülerahvastamisega aga lisaks veel ka seda, et staadioni suurus on nüüd üle UEFA miinimumpiirangu ning Ashburtonil võib vajadusel pidada CL\'i ja UEFA karika finaale.
                      Oot. Kas ma olen millestki valesti aru saanud või siis midagi. Kas mitte Euroopa väljakud pole üldiselt suuremad, kui Arsenali koduplats? Ja Arsenalil on Euroopas kuidas läinud? Ahjaaa. Ei, ei. Vist ikka mina eksin kuskil. Total football! Muidugi-muidugi!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Algselt postitas Martin
                        Oot. Kas ma olen millestki valesti aru saanud või siis midagi. Kas mitte Euroopa väljakud pole üldiselt suuremad, kui Arsenali koduplats?
                        õieti oled aru saanud. tänane arsenali väljak on väike (peamiselt vist kitsas). aga arsenali uus plats (arsenalile ehitatakse uut väljakut) on suurem ning on täidab uefa normid \"suurte\" finaalide läbiviimiseks. seda ma siis omameelest üritasingi öelda.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas SleepWalking
                          Algselt postitas Martin
                          Oot. Kas ma olen millestki valesti aru saanud või siis midagi. Kas mitte Euroopa väljakud pole üldiselt suuremad, kui Arsenali koduplats?
                          õieti oled aru saanud. tänane arsenali väljak on väike (peamiselt vist kitsas). aga arsenali uus plats (arsenalile ehitatakse uut väljakut) on suurem ning on täidab uefa normid \"suurte\" finaalide läbiviimiseks. seda ma siis omameelest üritasingi öelda.
                          Seal laustes nägin ka sõnu nagu vastane, pidurdab, Arsenal jne... Et minu teada pole kodus just nagu probleemi olnud või mis...
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas Martin
                            Seal laustes nägin ka sõnu nagu vastane, pidurdab, Arsenal jne... Et minu teada pole kodus just nagu probleemi olnud või mis...
                            eks see paraja provokatsioonina oli tegelikult mõeldud ... aga muidu, tänan küsimast, üldiselt tõesti ei ole probleeme. kuid samas tulevad mulle siiski meelde üksikud nädalavahetuse õhtud wba\'de ning sarnaste klubidega läbi viimaste aastate, kellel siis on õnnestunud highbury\'lt punkt ära vms virutada.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Siis ju tore kui saab CL-i ja UEFA finaale pidada,kohalikel fännidel ka Suuri Mänge võimalus näha.Muidu piirdu ainult CL-i alagrupi või kaheksandikfinaaliga...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas marcello
                                Siis ju tore kui saab CL-i ja UEFA finaale pidada,kohalikel fännidel ka Suuri Mänge võimalus näha.Muidu piirdu ainult CL-i veerandfinaaliga...
                                see võis ju mõned aastat tagasi isegi humoorikas märkus olla ...
                                täna sama kulunud nagu superkomöödia \"politseiakadeemia\" eesti telekanalitel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X