320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
    Juttu sooritatud löökidest ja nende äralöömisest koos graafikutega. Mitte ainult Wenger pole lati alt läbi jooksnud, aga ka mängijad. Alexis nt oli pärast vigastuspausist tingitud puhkust uskumatult pask. Ja siis see üks mängija, kelle nime ma ei nimeta. No joptvõi, endal võiks ka profina häbi olla. Seda enam, et kahel korral hoidis oma lepinguga klubi põmst pantvangis. Jah, ma tean, et ta on piksevarras, pole õieti mänginudki see aasta, aga ammu oli aeg oma sitt kokku võtta. Nüüd mängi pro bono või GTFO tagasi kust sa tulid.

    Sleep: Ma saan sellest Hornby tsitaadist ühest küljest täiesti aru. Saaks veel rohkem aru, kui meeskonnas oleks endiselt TGSTEL, Denilson, Jay Emanuel Thomas, Emanuel Eboue jms taburetid, aga ei ole. Klubis mängivad staažikad koondislased, maailmameistrid, Meistrite liiga võitjad - vähemalt paberil väga head mängijad. Erinevalt mõne hooaja tagusest olukorrast tekitatakse löögivõimalusi, ei ole enam seda kasti ümber kiigutamist nii hullult. Ja klubil on tegelikult üleminekuteks raha, kasvõi riskimiseks, kasvagu see palgafond. Selmet ostetakse viie euro ja pulgakommi eest mingeid vigaseid noori a-la Sanogo. Ja seda olukorras kus kõik teised suured on ka raskustes - see oli osaliselt selge suvel ja veel selgem talvel. Meeskonna tuum on mitu aastat koos püsinud. Märgid selleks, et nüüd tuleks tegutseda, olid ilmsed. Ja noooo mis edasi juhtus see hooaeg, see on ikka täiesti kuradi patoloogiline, kuidas mingite Palacite ja Swanseade vastu end täis situtakse. Paljud on seda siin mingi 10 aastat täiesti sirge molliga vaatanud ja ikka kaitsevad või otsivad vabandusi. Mul on lihtsalt kurb seda vaadata. Ülim respect vanameistri suunas ja kõik jutud. Tahaks talle väärikat lahkumist, aga see mis toimub on lihtsalt tragikoomiline.

    coco: Otsusta ära kas on Wenger süüdi või mitte - ühest küljest on kõik mahlaretseptis, siis on mingi Arse vastane vandenõu, aga teisalt on juba 10 aastat tagasi parim enne möödas. Nende mõõna aastate eest (Gallas, Eduardo jms aeg) tuleks Wengerit tegelikult eriti kiita, ikka uskumatu pasaga mängides vedas ta selle tiimi esinelikusse.

    Wingback: Mina oma treeneriarutelu arutlesin ära (sh kes võiks olla saadaval), keegi väga kaasa ei tulnud. Aga praegu on ka täiesti selline staadium, et ei näe mõtet lehekülgede pikkuseks debatiks, aega veel on aasta. Ja selle ajaga võib paljugi muutuda.
    aplaus

    Lisaks veel, et mina treenerid väga ei aruta sest ma ei tea väga neid uusi nägusid - paari enam mainitud venda ainult - ei vaata eriti palli peale Arsenali hetkel. Aga ma tean mis tüüpi ma tahan. Nooruslik energia ja võidunälg on minu jaoks võtmesõnad. Keegi kes tuleks ja lööks stata ja meeskonna särtsu täis. Olen täitsa kade Liverpooli peale, et nad Kloppi said ja tegelt Tottenhamil läks ka Pochettinoga hästi lõpuks oma otsingute krooniks. Nüüd neist keda mina tean on veel Simeone ja Tuchel sellised särtsakad poisid. Noh neist noortest hollandlastest De Boerist ja Cocust ei tea ma treeneritena midagi aga kui emma kummaga neist Dennis kaasa tuleks oleks see ka omamoodi boonus. Igatahes noort ja auahnet paluks, mitte mõnda pensioniealist taati.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Hornby kirjutas sellest tänasest publikust tegelikult juba ühe põlvkonna jagu tagasi.
      hüüdja hääl kõrbes

      Kommentaar


        Kogu mu respekti suhtes Hornby suhtes - see on selline tüüpiline vanema generatsiooni ving nooremate kallal - et muru oli rohelisem ja meie seisime iga ilmaga bla bla bla. Gloryhuntereid ja statale mitteilmujaid tüüpe on igas põlvkonnas olnud ja saab ka olema. Praegu on suuremad vingujad tänu sotsiaalmeediale lihtsalt nähtavamad ja olid ka Hornby raamatu ilmumise ajal juba kuuldavamad kui varem.
        Mina olen küll näinud piisavalt sümpaatseid hulle ka tänapäeval, kes kasvõi 90 minti hanges seisavad ( sai selliseid Tartus elades Tammeka mängudel sageli nähtud) et oma meeskonda toetada. Praegune wengerout teema on teine kui see, et arvatakse, et uus mees kohe edu tooks. Pigem ollakse praegusest reziimist ja selle ette teada puudustest ja iga aastastest kordustest väsinud. Arsene on Herbert Chapmani järel klubi tähtsuselt teine teener aga hetkel on ta nagu Numenori vanaks jäänud kuningas, kes ei taha troonist loobuda ja selle külge klammerdudes enam valitsemisega toime ei tule.

        Kommentaar


          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust

          Sleep: Ma saan sellest Hornby tsitaadist ühest küljest täiesti aru. Saaks veel rohkem aru, kui meeskonnas oleks endiselt TGSTEL, Denilson, Jay Emanuel Thomas, Emanuel Eboue jms taburetid, aga ei ole. Klubis mängivad staažikad koondislased, maailmameistrid, Meistrite liiga võitjad - vähemalt paberil väga head mängijad. Erinevalt mõne hooaja tagusest olukorrast tekitatakse löögivõimalusi, ei ole enam seda kasti ümber kiigutamist nii hullult. Ja klubil on tegelikult üleminekuteks raha, kasvõi riskimiseks, kasvagu see palgafond. Selmet ostetakse viie euro ja pulgakommi eest mingeid vigaseid noori a-la Sanogo. Ja seda olukorras kus kõik teised suured on ka raskustes - see oli osaliselt selge suvel ja veel selgem talvel. Meeskonna tuum on mitu aastat koos püsinud. Märgid selleks, et nüüd tuleks tegutseda, olid ilmsed. Ja noooo mis edasi juhtus see hooaeg, see on ikka täiesti kuradi patoloogiline, kuidas mingite Palacite ja Swanseade vastu end täis situtakse.
          No siin on ikka vasturääkivusi:
          - Stoke ja Chelsea on samuti meistriteliiga võitjaid ja staare täis, ei tule need tulemused ka neil nii lihtsalt midagi. Chelseal kenasti kokkumänginud sats ka.
          - Täis on end lasknud Swanseade ja Stokede ja Palacite (ja Lesteri, ofc) vastu ka Citeh, Chelsea, Pool... Selline ongi Premier täna. Kõik võivad kõiki võita.

          Mulle Arsenest vastumeelsem on see tänapäeva trend iga jama pärast kohe peatreener ära vahetada. Arsene asemele tahaks kedagi taas mingiks 5+ aastat, mitte seda ManU varianti, aga samas tuleb aru anda, ega seda ka keegi garanteeri.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            No siin on ikka vasturääkivusi:
            - Stoke ja Chelsea on samuti meistriteliiga võitjaid ja staare täis, ei tule need tulemused ka neil nii lihtsalt midagi. Chelseal kenasti kokkumänginud sats ka.
            - Täis on end lasknud Swanseade ja Stokede ja Palacite (ja Lesteri, ofc) vastu ka Citeh, Chelsea, Pool... Selline ongi Premier täna. Kõik võivad kõiki võita.

            Mulle Arsenest vastumeelsem on see tänapäeva trend iga jama pärast kohe peatreener ära vahetada. Arsene asemele tahaks kedagi taas mingiks 5+ aastat, mitte seda ManU varianti, aga samas tuleb aru anda, ega seda ka keegi garanteeri.
            Kindlasti pole mu tekst põhjaliku tekstianalüüsi ega vastudemagoogia suhtes vettpidav, aga ma usun, et said mu pointist siiski aru. Stoke, nigga please. See "võitjate" meeskond on selleks hooajaks komplekteeritud ja see materjal..... Chelsea - tuleta mulle meelde kuidas neil eelmine hooaeg läks? Tervitada sooviks veel erivajadustega ühte, kes selle satsi tuuma rämedalt üle mängitas ja tagatipuks käärima ajas. Ma olen nõus, et tulemused ei tule lihtsalt ja praegu on mingi eriti värdhooaeg, kus kõik komistavad. Aga neid vabandusi on nii Wenger kui toetajad igas maailma nurgas kasutanud viimased 10+ aastat. Ei päde enam.

            Ma ei pea Lesteri vastu vimma ja ei looda Spur*i võitu (et äkki siis Wenga vallandatakse eksole), aga praegu käsi kokku lüüa ja mõelda, et kui romantiline see väikeklubi võit on (ühes teises teemas imestatakse, et küll need goonerid on kibestunud), noo ma ei tea. Jah, kõik komistavad, liigavõit ei olegi lihtne, aga krt nii kandikul ei saa tiitlit ette kanda - aasta algul kahe punktiga ees, nüüd kümnega maas. Samal ajal on vaimusilmas see pilt Özilist ja meie ründeliinist.

            PS Ei oota ka instant successi või samasugust treenerikaruselli nagu mujal.
            PPS Ei ole ka õnneks näinud, et keegi gooneritest suurt Lesteriarmastust üles näitaks.

            Kommentaar


              No küll mõni on siin hommikul vara täkku täis alles...

              Kas ma olen siin viimase 5 aasta jooksul kuidagi oma mõtteid väljendades jätnud mulje, et Wenger ikkagi ei ole peasüüdlane? Kõik see muu meladooniumMartinAtkinsonkasvuhormoonMikeDean jutt on rohkem suusoojaks. Neid teooriad arvutitoolis tõestada pole võimalik, liiga tihti jahudes võib endalgi tunne tekkida, et vaataks veidi kinnisvarakuulutusi Seewaldi elamurajooni.

              Ja teoreetiliselt saaks need kaks asja ka Wengeri kaela ajada! Aga vanal praegu niigi palju õlul, las esialgu jäävad taktikaline paindumatus(jätkuvalt nii suurtes kui väiksemates mängudes), suutmatus oma mehi adekvaatselt motiveerida ja käed rüppes istumine mängijateturul(kuigi raha on pangas ja silmaga nähtavad augud lappimiseks olemas) tema peamisteks süüdistusteks.

              Tegelikult ma ütlen ausalt, mul ei ole väga energiat enam sellel teemal ennast uuesti käima tõmmata, see apaatia on ka minuni jõudnud. Mingil hetkel mõtlesin, et teengi nii, et ennem Arsenali ei vaata, kuniks Wenger lännu on - on's siis aasta või viie pärast. Aga nagu mingi sucker, kes on imetud sisse mingisse püramiidiskeemi, olen mängupäeval jälle investeerimas(valdavalt küll aega ja närvikulu) sellesse Ponziskeemi.

              Kommentaar


                Ei ole kuidagi tavaliselt rohkem täkku täis, lihtsalt loen ja imestan ega püünudki jälle kellegi tunnetele liiga teha. See on olnud arusaadav, et Wenger on kogu-aeg vastutanud ja seega ka peasüüdlane. Aga ma küsin siis konkreetsemalt. Kas selle dopingu temaatika kohta on mingit sisulisemat juttu ka kuskil? Või lendavadki need argumendid alles siis letti (nagu nad lennanud on) kui mingi suvaline vello Barcelonast tuleb Arse või Arseeni suunas plõksima?

                Kommentaar


                  google abiks, märksõnasoovitusteks Doping in football, Wenger on doping jne.

                  Wenger on antud teemal korduvalt sõna võtnud, UEFAd kritiseerinud leebe suhtumise eest dopingusse, kontrollidesse jne. Viimase sõnavõtu eest, peale Zagrebi mängu kui üks horvaatia joll dopinguga vahele suutis jääda, kostitas UEFA Arsenali 10liikmelise dopingudelegatsiooniga.



                  See keiss mässiti nii ruttu kinni, kui tekkis oht, et prominentsed tennisistid/jalgpallurid võiksid patustajatena välja tulla. Jalgratturid said oma laksu kätte aga see on ok, sest jalgratturid on kõik petised, seda teavad kõik. Kõik teised spordid on aga puhtad, va sprinterid ja vahest harva ka mõni tõstja. Eriti jalgpall, tegemist ju ikkagi meeskonnaspordiga, eksole.

                  Fakte süüdistuste tegemiseks on vähe, valdavalt on asi siiski veel saunajutu tasemel. Eks probleem ongi selles, et kui alaliidud ja kontrollorganid ise jumala lebolt suhtuvad kogu teemasse, siis ei saagi midagi väga välja tulla. Vajadusel mätsitakse kinni. Mainet tuleb hoida. Staare tuleb kaitsta.

                  Mul oli kunagi üks hea link kuskilt mensfitness lehelt vms, kus oli pikk artikkel ühe endise dopinguarstiga/laborandiga, kelle klientideks olid sellised nimed nagu Marion Jones, Tim Montgomery jt. Selle kohta võid siit lugeda: https://en.wikipedia.org/wiki/BALCO_scandal
                  Artiklis oli väga huvitav lugeda, kuidas üldse käib tänapäeval dopingu tootmine, laiali jagamine, selle eest tasustamine ja kui mitu valgusaastat maas tegelikult on igasugused kontrollorganid Wada ja muud tolvanid. Kui viitsid guugeldada siis äkki leiad selle silmiavava loo ise ülesse...

                  Igaljuhul, loo lõpetuseks, ma olen täiesti veendunud, et enamus tippspordist on läbi ja lõhki dopingust läbi imbunud. Ja raske on ka ise mitte kaasa minna, kui sa ju tead, et kõik teised niikuinii panevad, kui sa ise ei pane, pole sul variantigi nende vastu. Isegi pokkerimängijad kasutavad WSOP ajal aderalli(http://www.drugs.com/adderall.html).

                  Kommentaar


                    Arsenalist ka keegi dopingut paneb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Arsenalist ka keegi dopingut paneb?
                      Wilshere
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Wilshere
                        Eriti sitt doping.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Converse Vaata postitust
                          Eriti sitt doping.
                          Abou Diaby ülejäägid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Wilshere
                            karma siin kaua ennast oodata ei lasknud

                            Kommentaar


                              XI: Cech, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Elneny, Ramsey, Iwobi, Ozil, Alexis, Giroud
                              Pink: Ospina, Gabriel, Coquelin, Wilshere, Campbell, Walcott, Welbeck

                              Kommentaar


                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X