320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taaskordne imeline pühapäev.

    Kommentaar


      Krt mul on tunne, et tiitlit ei tule. :/

      Kommentaar


        ....aga me oleme arenenud - muidu iga aasta kui kõik rongid olid kaugel, siis vähemalt võideti viimaseid mänge. Taandareng pidavat ju ka areng olema.

        Kommentaar


          See oli nii tüüpiline mõttetu palliveeretamine lõpus,et ma hakkasin juba Sunderlandi väravat soovima - mis meil vahet kas viik või kaotus aga neil oleks võit abiks old.

          Kommentaar


            Väga kehv mäng Özili poolt

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Väga kehv mäng Özili poolt
              ei maksa teda üksinda välja tuua. Kogu sats kiskus juraks - eriti teisel poolajal. 20 pealelööki neist 2-3 selllised veidi asisemad muu puhas jura.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Väga kehv mäng Özili poolt
                Cescil mänguga rohkem sööte kui Mesut 2016 aastaga vist.

                Kommentaar


                  Bergkamp tänatud, et ise täna mängu näha ei saanud nagu võib aru saada.
                  Ikka uskumatu mida suudetakse sellise materjaliga teha, uskumatu.

                  Kommentaar


                    Ma hästi ei saa sellest halast aru. Nagu Sunderland oleks relekabätli ajal mingi lihtne vastane.

                    Kommentaar


                      Ei olegi lihtne aga probleem on mängupildis. Sul on 10 minti lõpuni ja seis 0-0 ja vennad lihtsalt veeratavad edasi tagasi nagu kari hambutuid vanakesi. Ei mingit tahet ja kirge ptui. See ajab sita keema.

                      Kommentaar




                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Ma hästi ei saa sellest halast aru. Nagu Sunderland oleks relekabätli ajal mingi lihtne vastane.
                        Tea mis põhjusega Sunderland relekabätlit pidamas on? Äkki kuna nad lihtsalt ei ole nii asised kui vähemalt 16 neist liigas kõrgemal olevat tiimi.
                        Ja igate pidi peaks natuke tahet näitama. liveblogi kirjutuste põhjal teisel poolajal seda ei näidatud, üldse. Näidati aga seda mida Walcott siin ühes videos tegi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Tea mis põhjusega Sunderland relekabätlit pidamas on? Äkki kuna nad lihtsalt ei ole nii asised kui vähemalt 16 neist liigas kõrgemal olevat tiimi.
                          mis su mõte on? Arvad, et west brom oli eos raskem mäng kui sunderland ja norwich? Sest tabelikoht või nii?

                          Minu mõte on, et releka eest võitlev meeskond annab endast väljakul kordi rohkem kui nt. teie eelmine vastane. Ja ilmselt mängib ka parema häälestuse ja suurema motivatsiooni/hingestatusega. Pole väga kibestumuse ja vastuväitlemise koht imo.

                          Kommentaar


                            Nii on, ei vaidle vastu.
                            Küll aga ütlen, et nad on ju asja pärast seda võitlust pidamas. Nende tase ei ole sama hea mis kõrgemal olevatel tiimidel.

                            Igaljuhul kui sellistest mängudest võite ei võeta on feil kuubis. Aga noh, kuna kõigil klubis on juba hea mitu nädalat täispohhui siis on lihtsalt täispohhui.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              See oli nii tüüpiline mõttetu palliveeretamine lõpus,et ma hakkasin juba Sunderlandi väravat soovima - mis meil vahet kas viik või kaotus aga neil oleks võit abiks old.
                              No ManU 5 p taga ja mäng varuks. Ma ütleks küll, et Arsenalil ikka on veel punkte vaja, et järgmine hooaeg clis suurte poistega madistada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                                No ManU 5 p taga ja mäng varuks. Ma ütleks küll, et Arsenalil ikka on veel punkte vaja, et järgmine hooaeg clis suurte poistega madistada.
                                +1. Laup sama raske mäng norwichi vastu ees ning kui sealt ka võitu ei tule, siis võiks juba persekellasid vaikselt kõlistama hakata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X