320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    PS. Huvitav, kas Alexis oli tiba pahane, et ta varem välja võeti? Nägu oli küll pikk ees ega löönud ka Wengerile patsu, kui Coquelini vastu vahetati.
    Panin ka seda tähele. Özil sõimas samuti mitmel korral kaaslasi ja kollase sai kohtunikuga tõmblemise eest. Tundub, et riietusruum päris ühes paadis pole hetkel.

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      Soovimine, et arseen lahkub ei ole mõnitamine. Seda esiteks.
      Teiseks ma ei saa aru idiootidest nagu Taavi Rõivas, kes teiste pärast piinlikust tunnevad.
      see 'hope you die in may' ... mind ei ühenda nende inimeste väärtusmaailmaga mitte miski.

      Giroud' reaktsioon pärast väravat oli tore.

      Kommentaar


        Ma saan täielikult aru Arsenali fännidest, kes soovivad Wengeri lahkumist. 12 aastat ilma tiitlita on ikka väga pikk aeg ja ma ei tea, kuidas ma selle ise üle elaksin. Õnneks on City võitnud alates 2012. aastast tiitli keskmiselt iga kahe aasta tagant ja ma loodan, et see tendents jätkub. Wengeri juurde tagasi tulles, siis tegemist on kindlasti väga hea treeneriga, aga praegu tundub, et sobiks pigem mingit u19 meeskonda juhendama, kus pearõhk on mängijate arendamisel. Liiga leebe ja kardab suuri otsuseid vastu võtta. Ja isegi kui võtab suure otsuse vastu, siis tihti on see vale otsus. Näiteks otsus lasta Ashley Cole Chelseasse. Teie kaitseliin pole siiamaani toibunud sellest löögist.

        Aga keda Wengeri asemele? Miks mitte Pellegreni, kes meilt hooaja lõppedes lahkub. Ta suudaks teid tagasi viia suurte poiste mängumaale (loe: cl poolfinaal ja iga aasta pärast tiitli peale võitlemine), sest praegu olete te siiski väikeste poiste mängumaal, ehk fa cup ja liiga 4. koht. Pellegrini suudaks teid sellest august välja tuua ja siis äkki mingi 3-5 aasta pärast tahab Pep juba teie klubi juurde oma oskuseid näitama tulla. Seniks aga edu!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Minu arvates teed Sa Giroud`le natukene ikkagi liiga selle loivamise jutuga. Tahtest ei tundub küll puudu olevat (maadles täna Bassongiga päris korralikult), kuid hetkel lihtsalt ei tule välja. Giroud alustamas ja Welbeck pingilt teravust ja värskeid jalgu toomas näib hetkel paremini töötavat, sest erinevalt prantslasest ei tundu Welbeckil praegu enesekindlusega probleeme olevat. Parem ikka ju tuua enesekindlam ründaja vajadusel mängu muutust tooma, kui mees, kel seda pole. Ja ega Giroud' enesekindlus pinki nühkides tagasi ka tule. Mingi aeg Wenger proovis ju vastupidist varianti ka?

          PS. Huvitav, kas Alexis oli tiba pahane, et ta varem välja võeti? Nägu oli küll pikk ees ega löönud ka Wengerile patsu, kui Coquelini vastu vahetati.
          Mu meelest see vastupidine variant ju toimis paremini - Welbeck on üsna stabiilselt skoorinud peale vigastust.
          Sanchez tundus välja võtmisest pettunud jah.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            see 'hope you die in may' ... mind ei ühenda nende inimeste väärtusmaailmaga mitte miski.

            Giroud' reaktsioon pärast väravat oli tore.

            ma alul jäin kukalt sügama, et mis kuradi dies in may.
            Lõpuks komistasin ka nende idiootide otsa. No nende debiilidega ei tunne vist ükski normaalne inimene midagi ühist. Üks asi on see, et ma tahan, et Arsene tagasi astuks, sest ma tahan kedagi teist pukki. Aga selle pärast Arseenile halba või lausa surma soovida on debiilne küll. Ma ei leia piisavalt vängeid sõnu selliste jobude jaoks. Aga ma tahaks loota, et need oinad on ikkagi kaduvväike osa.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Mu meelest see vastupidine variant ju toimis paremini - Welbeck on üsna stabiilselt skoorinud peale vigastust.
              Sanchez tundus välja võtmisest pettunud jah.
              3 vahetusest (Norwich, Leicester ja Watford karikas) ja 2 algkoosseisust (ManU ja Everton).

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                3 vahetusest (Norwich, Leicester ja Watford karikas) ja 2 algkoosseisust (ManU ja Everton).
                ehk siis skoorib nii vahetusest kui algkooseisust aga selle asemel panustatakse mehel, kes ei skoori hetkel kummastki

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Minu arvates teed Sa Giroud`le natukene ikkagi liiga selle loivamise jutuga. Tahtest ei tundub küll puudu olevat (maadles täna Bassongiga päris korralikult), kuid hetkel lihtsalt ei tule välja. Giroud alustamas ja Welbeck pingilt teravust ja värskeid jalgu toomas näib hetkel paremini töötavat, sest erinevalt prantslasest ei tundu Welbeckil praegu enesekindlusega probleeme olevat. Parem ikka ju tuua enesekindlam ründaja vajadusel mängu muutust tooma, kui mees, kel seda pole. Ja ega Giroud' enesekindlus pinki nühkides tagasi ka tule. Mingi aeg Wenger proovis ju vastupidist varianti ka?
                  Oleks siis asi ainult enesekindluses, ta on lisaks ka lihtsalt sitt. Welbeck mingi valemiga hetkel suudab lüüa väravaid. Wenger tõmmaku endiselt ..

                  Kommentaar


                    15 mängu no goals. Kui tema EM'i koha saab, siis ei teagi kohe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      15 mängu no goals. Kui tema EM'i koha saab, siis ei teagi kohe.
                      Üsna kindel, et saab, sest erinevalt mõnest teisest, teeb oma pea alati ära. Ka viimati, kui skooris Hollandi vastu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Üsna kindel, et saab, sest erinevalt mõnest teisest, teeb oma pea alati ära. Ka viimati, kui skooris Hollandi vastu.
                        Just see, et ta selle sita vormi pealt ka saab, ongi lihtsalt kõige kummalisem ja ebaõiglane teiste ründajate suhtes, kes kõmmutavad stabiilselt kolle.

                        Kommentaar


                          Natuke naljakas, et see protestimine üldse nii Wengerikeskseks muutus või sellisena esile tuli. Protest oli siiski suunatud klubi juhtkonna vastu. Kui juhtkond nõuaks Wengerilt tulemusi ja võimaldaks/sunniks teda teistmoodi tegutsema - ka see oleks juba muutus. Muutus paremuse poole.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas malagar Vaata postitust
                            Samas tekkib ikkagi küsimus miks Giroud algkoosseisus platsile loivab ja Welbeck pingil istub. Ainuke õigustus sellele oleks miski vigastustont mis päriselt veel Welbzi lahti pole lasknud.
                            Welbeck mängis mingi ~30min ja mängujärgses intervjuus hingeldades tunnistas ise ka, et pole täiesti match fit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Just see, et ta selle sita vormi pealt ka saab, ongi lihtsalt kõige kummalisem ja ebaõiglane teiste ründajate suhtes, kes kõmmutavad stabiilselt kolle.
                              Kisub teemast mööda aga Podolski ja ka Klose olid Saksamaa koondises ja tihtipeale alustajad, kuigi istusid Bayernis märksa enam pingil, kui hetkel Giroud seda Arsenalis teeb. Fakt on see, et koondises tegid nad oma tööd hästi - olid ohtlikud ja lõid väravaid. Täpselt sama saab ka hetkel Giroud kohta öelda. Seda aga ei saa öelda Lazcazette`ide ja Gameirode kohta, kes võimaluse saades on enamasti ümmargused nullid olnud. Nii lihtne ongi. Oleks Giroud koondises samuti s*tt olnud, siis ma saaks sellest virinast aru, aga nii ju ei ole. Kui Benzema välja jätta, siis Giroud on üldse hetkel koondisesse kuuluvatest meestest pika puuga suurim väravakütt. Ja kui Lacazette`ist rääkida, siis tal endal on sarnane perioode sel hooajal selja taga, kus ta pikemat aega kuival oli.

                              Kommentaar


                                Meeleolukas video esmaspäeva pärastlõunasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X