320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    ei tea kui tõsi aga intrigeeriv igatahes
    http://www.fastonetwo.com/england/ar...y-million-move
    Arsenal on temast varemgi huvitatud olnud. Siis aga sai Romero mingisuguse tõsise põlvetrauma ja diil jäi katki. Selles valguses võib praegune huvi täitsa tõele vastata.

    Kommentaar




      Arsenal have reached an agreement with Granit Xhaka to join the club on a long-term contract for an undisclosed fee. The 23-year-old Swiss midfielder arrives from Borussia Monchengladbach, who he captained to fourth place in the Bundesliga last season and Champions League qualification in the past two seasons.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Mis Arsenali best possible alg11 on nüüd?

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Mis Arsenali best possible alg11 on nüüd?
            Ei mängi rolli. Parimat koosseisu nagunii platsil korraga ei näe kas vigastuste või Wengeri onupojapoliitika tõttu.

            Muidu aga tore, et esimene tehing varakult tehtud. Nüüd võiks veel mõned sama klassi tehingud kiirelt ära teha.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Tahtsin kah just mainida, et Arsenal parem hakaku 10 mehega mängimist harjutama.

              Mina pole päris hästi sellest Xhaka haibist nagu aru saanud, mulle on ta pigem sellise lühikese süütenööriga jokkeri mulje jätnud (heal päeval on väga hea ja halval päeval keerab terve meekonna mängu sinnasamusesse). Samas kui nii palju kosilasi mehel oli ja selline hinnalipik ju siis asjapulgad näevad temas midagi enamat.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Ei mängi rolli. Parimat koosseisu nagunii platsil korraga ei näe kas vigastuste või Wengeri onupojapoliitika tõttu.
                Milline erakordne privileeg on klubil omada kvaliteetse suhtumisega toetajaid!

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Mis Arsenali best possible alg11 on nüüd?
                  Cech-Bellerin-Per-Kos-Monreal-Xhaka-Cazorla-Özil-Wilshere-Alexis-Giroud

                  Ramsey on prügikastis.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    Milline erakordne privileeg on klubil omada kvaliteetse suhtumisega toetajaid!
                    Pole ei optimist ega pessimist vaid lihtne realist.

                    Tõsimeeli usud, et meil enam vigastusi ei tule? Welbeck juba on veebruarini taas väljas, karta on et mingeid jamasid tuleb veel. Jah ka mina loodan, et seda ei juhtu sel hooajal aga seda olen ma juba lootnud ca 10 aastat jutti kui need regulaarsed jamad alguse said seega eriti suuri lootusi sinna peale ei pane.

                    Onupojapoliitika osas siis kas oskad ära põhjendada nt miks Joel ühel hetkel enam järsku mänguaega enam pmst üldse ei saanud kui mehed tulid vigastustest tagasi? Olgugi, et herr Campbell mängis paremini kui noodsammused tervenejad juba enne vigastada saamist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                      Tahtsin kah just mainida, et Arsenal parem hakaku 10 mehega mängimist harjutama.

                      Mina pole päris hästi sellest Xhaka haibist nagu aru saanud, mulle on ta pigem sellise lühikese süütenööriga jokkeri mulje jätnud (heal päeval on väga hea ja halval päeval keerab terve meekonna mängu sinnasamusesse). Samas kui nii palju kosilasi mehel oli ja selline hinnalipik ju siis asjapulgad näevad temas midagi enamat.
                      Mulle ka sama mulje jäänud.
                      Kui asisemate mängude põhjal highlightide klipp kokku panna, siis võib tunduda hirmus mees. Aga platsil pigem Shaqiri karjäärikulgu jäljendav mängija (viimane sai siis kiiremini suurde klubisse, kus tema puudused ka kiiremini välja tulid, Xhaka haip seni püsib).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Milline erakordne privileeg on klubil omada kvaliteetse suhtumisega toetajaid!
                        +1 Ei jõua seda hädaldamist enam lugeda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Aga platsil pigem Shaqiri karjäärikulgu jäljendav mängija (viimane sai siis kiiremini suurde klubisse, kus tema puudused ka kiiremini välja tulid, Xhaka haip seni püsib).
                          Ehk siis kulus vähem kui 10 päeva selleks, et Tottingtoni toetaja leiaks endas seesmist komforti tulla Arsenali teemasse Arsenali mängijaid mõnitama. Ma küll naiivselt eeldasin, et ehk on nii gigantse fakkapi järel vähemasti sügiseni hooleta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Mulle ka sama mulje jäänud.
                            Kui asisemate mängude põhjal highlightide klipp kokku panna, siis võib tunduda hirmus mees. Aga platsil pigem Shaqiri karjäärikulgu jäljendav mängija (viimane sai siis kiiremini suurde klubisse, kus tema puudused ka kiiremini välja tulid, Xhaka haip seni püsib).
                            Tegelt ka ? ... lol

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                              Tahtsin kah just mainida, et Arsenal parem hakaku 10 mehega mängimist harjutama.
                              See meid ei kõiguta. "Mad Jens" tuli ka omal ajal Borussiast meile ilusa punase kaardi karjääriga ning kõik oli naiss.

                               
                              Välja arvatud CL finaal muidugi.

                              Kommentaar


                                Ma pole Xhakat muidu mängimas näind kui veidi juutuubi vaadanud. Selle põhjal taset ei hinda aga selline paras Metstak tundub olevat. Stiilis, et võidab õhuvõitluse ja siis komistab ja kukkub vastasele küünarnukiga pähe ja taklinguid meeldib poisile vähemalt nende videote põhjal sageli teha selliseid, et võtab mängija koos palliga. Loodetavasti on üleüldiselt ka selline korralik sitapea platsil. Meile kuluks üks selline ära küll kogu selle pailapsiini keskele.
                                See muidugi aind juutubi põhjal omanadatud mulje, eks mõni saksa liiga jälgija võib korrigeerida. Üldiselt meenutas selle joone poolest Roy Keane`i pisut ( Ma ei ütle et on sama hea nagu Keane ja tuleb ja lammutab kohe - aga samasuguseid kalduvusi tundub omavat kui Keane).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X