320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Rääkisin eilse mängu kontekstis ja ta oli minu hinnangul tõesti kohutav. Tippründaja vajab a la kuute võimalust et ühte ära lüüa? Andke andeks. Ei ole ründaja. Jah, Liverpoolis on samasuguseid tainaid.
    Btw, Ramsey soeng wtf?
    mine maga kaineks, endiselt

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Giroud tegi neli pealelööki, millest üks võrgus maandus. Esimese puhul tuli tsenderdus kasti tema jaoks pisut ebamugav kõrgusega, mistõttu oli tal seda raske peaga suunata (läks mööda). Teise puhul sai küll vabalt löögile, aga nagu ka Pohlak mängu ajal tabavalt märkis, pidida ta end eelnevalt korralikult kahe kaitsja haardest välja rabelema enne kui löögile sai. Ehk energia kulus sinna, kuid nõus, et oleks saanud paremini. Kolmanda puhul rippus aga kaitsja tema kùljes korralikult ja surus ta üsna terava nurga alla, kust nii-ehk-naa oli raske skoorida. Lõi lõpuka palli väravavahile sülle.

      Muidu aga rassis korralikult ja tegi ka musta tööd (ka kaitses). Link up-is Greizmannide, Payetite, Pogbadega temale omaselt hästi. Ühes olukorras oli lisaks väravale ka väravasöödule lähedal, kui suutis kasti kaitsjate selja taha antud söödu akrobaatiliselt jalaga Pogbale suunata, kes selle asemel, et palli kohe peaga rünnata, hakkas sättima ja proovis seda jalaga lüüa, lastes vastaste kaitsjal palli nina eest minema peksta. Arvestades, et rumeenlaste mänguplaan nägi ette pigem Giroud nullimise, kui Griezmanni, siis tegi ta väga korraliku mängu.

      Ausalt, kui mõned deluded Arsenali fännid sotsiaalmeedias välja jätta, oled sisuliselt ainukene, kes Giroud eilse mängu põhjal kritiseeris. Igal pool mängu järgsetes hinnangutes märgiti Giroud Payeti ja Kante järel kolmandana üles.
      Mul jäi paarist kohast lugedes silma sõnavõtt (hinnang), et väravata jooksnuks ka tema lati alt läbi ja seda arvan isegi. Oleksid-põleksid. Kohutav ta otseselt ei olnud, sest tegi tööd ja asju ning temast oli kasu, kuid tegelikult peaks prantslastel ees olema mängija, kes on rohkem kui napikas.
      Pigem oli suurem osa prantslastest osavad limbotajad ning nende kõrval väravakütt paistis silma.

      JustinBieber - mulle ründetuus tegelikult meeldib.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        see on ka huvitav arvamus ju, et väravata oleks lati alt läbi pannud. noh milline tipuründaja on hea, kui ta väravat ei löö. ma ikka pigem arvan, et olgu või terve mängu mega-sitt(mida giroud polnud siiski), aga kui ära lööb pidevalt(nagu giroud ongi teinud), siis on kõik korras ja selline ründaja on igal hetkel etem, kui muidu tubli poiss aga palli väravasse ei saa

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Rääkisin eilse mängu kontekstis ja ta oli minu hinnangul tõesti kohutav. Tippründaja vajab a la kuute võimalust et ühte ära lüüa? Andke andeks. Ei ole ründaja. Jah, Liverpoolis on samasuguseid tainaid.
          Btw, Ramsey soeng wtf?
          Ma olen üks peamisi Giroud kritiseerijatest alailma. Eile talle küll midagi ette heita pole.
          Ramsey soeng on küll ehe rõvedus. Ei vaidle üldse vastu selles osas

          Kommentaar


            Toonitaksin, et teemaks on üks konkreetne mäng. Ründetuus raiskas lihtlabaselt võimalusi ja vaata kuidas tahad, see pole hea näitaja. Kui sul on mingi neli võimalust ja nendest ühe lööd ära, siis on sinu töö rahuldav. Mitte hea, mitte väga hea.
            Kui sul pole ühtegi võimalust, siis on võimalik latist üle saada. Pole muidugi suurem asi saavutus, kuid näitaja siiski.

            E: 43%-ne söödutäpsus jätaks isegi pimedate koondises mängijaid saapaid puhastama.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Neljast üks, millest kaks olid sellised 100% võimalused, on täitsa hea. Eks näiteks Klosed ja Tonid said samamoodi puid alla, aga näe, Maailmameistrid ja oma töö tegid pea alati ära ehk lõid väravaid. Aga heitereid leiab alati.

              Edit: Näe, Stones arvab ka, et Giroud on äge:
              John Stones: Olivier Giroud is tougher to mark than Suarez and Aguero
              “I mean they are great players, with unbelievable movement. In all honesty, I’d have to say Olivier Giroud, you don’t realise how strong he is.

              “When he gets close to you he can hold you off and his touch is brilliant.”

              Kommentaar


                Ma võin leida päris mitu arvamust, kus ründetuusa kirutakse. Mina ei kiru, vaid ütlen, et ta oli pildis, kuid tegi suure osa enda tööst defektselt. Tema ülistamine antud mängus on defektne. Ja kui sa tahad, siis võid ju Messi ja maailma kõik Ronaldod ja Neemelod mängu tuua... teemaks on üks konkreetne mäng. Inimesed, kes tunnevad tähti ja oskavad tähestiku ning sõnu ja ja lauseid moodustada, võiks neid oskuseid ka rakendada.
                Ja Stones räägib ühest aspektist, mis viitab sellele, et tore jutt. See ütlus annab tema kõrvade vahel toimuvast hea ülevaate - ta ei tunne ennast, enda võimeid. Või siis võeti kusagilt lihtsalt üks tekstijupp välja. PS. vaata, mida näiteks too sama leht ründetuusast arvab...too üks konkreetne mäng siis, eks.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Ma võin leida päris mitu arvamust, kus ründetuusa kirutakse. Mina ei kiru, vaid ütlen, et ta oli pildis, kuid tegi suure osa enda tööst defektselt. Tema ülistamine antud mängus on defektne. Ja kui sa tahad, siis võid ju Messi ja maailma kõik Ronaldod ja Neemelod mängu tuua... teemaks on üks konkreetne mäng. Inimesed, kes tunnevad tähti ja oskavad tähestiku ning sõnu ja ja lauseid moodustada, võiks neid oskuseid ka rakendada.
                  Ja Stones räägib ühest aspektist, mis viitab sellele, et tore jutt. See ütlus annab tema kõrvade vahel toimuvast hea ülevaate - ta ei tunne ennast, enda võimeid. Või siis võeti kusagilt lihtsalt üks tekstijupp välja. PS. vaata, mida näiteks too sama leht ründetuusast arvab...too üks konkreetne mäng siis, eks.
                  Keegi ei ole kedagi ülistanud. Tegi korraliku mängu, kui mitte öelda hea. That's it. Jutt, et kui värav välja jätta oli ta s*takott, on lihtsalt rumal lahmimine. Sellel teemal minu poolt kõik.

                  PS. Stonesi jutt oli lihtsalt lõbus nupuke, mis jäi twitterist silma*, ega ole mingi back-up sellele, et Giroud oleks teinud ülistamist väärt mängu konkreetselt Rumeenia vastu, mida lõpuks polegi keegi ju väitnud (?).

                  * Eks selles ole ka tõtt, sest Giroud'd ongi reaalselt juba tema gabariitide tõttu positsioonirünnakute puhul raskem markeerida, kui Agüerot või Suarezi, kes nii massi, kui pikkuse poolest jäävad OG-le tunduvalt alla.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et mõnele inimesele jäid silma need valesöödud, pallikaotused, duellides allajäämised ning möödalöögid. Kui lõpuks värav tuli, siis juba sitt kees ja mõtted ka. Ei saa väga pahaks panna. Võib küll aga viidata, et hinga mõned korrad vähe sügavamalt sisse, sest värava lõi, mis on ka tema peamine töö.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Tere,sooviks osta detsembriks piletid mängule.
                      Kust oleks mõtekas pileteid osta ja kuna tulevad need müügile,kas 15 juuni kui peaks vist tulema tuleva aasta kalender välja?

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas pmp053 Vaata postitust
                          Tere,sooviks osta detsembriks piletid mängule.
                          Kust oleks mõtekas pileteid osta ja kuna tulevad need müügile,kas 15 juuni kui peaks vist tulema tuleva aasta kalender välja?
                          Müüki lähevad piletid vastavalt klubiliikmelisusele. Klubi liikmeks astumine maksab ka korraliku summa ning kehtib ühe hooaja. Kõigepealt saavad löögile miski 2 kuud enne mängu gold, platinum, silver memberid (vb mõni neist on üldse hooaja pileti oma, ei mäleta enam peast). Kui on 1 kuu mänguni siis jõuavad piletid Red Memberiteni kus pmst peaks pileteid saama küll ka suurematele mängudele kui oled juba enne müügi avanemist lehel ootel valmis. Väiksemate vastastega ei tohiks nii suuri probleeme olla.
                          See on siis ametlik viis pileteid hankida.

                          Lisaks on siis võimalus mingeid 3rd party site kasutada, aga need vennad võtavad räigelt vahelt ning nagu olen kuulnud ei garanteeri nad sulle ka seda, et sa reaalselt pileti üldse saad.

                          Kolmanda võimalusena on võimalik kasutada sotsiaalmeediat. Nt twitteris @arsenal_tickets on hea koht kus enne mänge tuleb alati pakkumisi. Kui tahtmine on aga veidi pikemalt kui tund/päev kindel olla, et pileti saad siis on ka facebookis olemas (closed) group Arsenal Tickets kus saab küsida, et kas kellelgi oleks võimalus sulle enda piletit müüa. Seal on kahte sorti kasutajaid, ühed kes jagavad enda kaarti sinuga või miskit välja prinditud piletit staadioni lähistel ehk sa memberit tegema ei peaks ning lisaraha maksma; teised tahavad ticket exchange kaudu sinu memberile enda pileti müüa, selleks siis Red member vajalik. See jällegi mälu pealt, pole kaua ise neid lugenud, aga kunagi käis vähemalt nii.

                          Loodetavasti said vähemalt natuke infot.

                          Kommentaar


                            Arsene ütles siis mingis usutluses, et Jamie Vardy jääb Leicesteri mängijaks.. Eurosport linkis seda just. Ehk võib sellele joone alla tõmmata siis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Arsene ütles siis mingis usutluses, et Jamie Vardy jääb Leicesteri mängijaks..
                              Videot näeb ka siit

                              Muide, Özil paugutas paar päeva tagasi, et kui võimekaid mängijaid juurde ei osteta, siis palun müüge mind maha.
                              Benitez: "In football, everything is a lie".

                              Kommentaar


                                hea sõber saver,
                                vaatasin, et lõviosa su postitustest seisnevad igasugu mängijate (ostu-müügi)kõlakate refereerimises.
                                usun, et enamus foorumlasi on võimelised guuglisse "football transfer rumors" tonksama, nii et kui tohib paluda, siis äkki saaks vähem kõike seda, mida mingisugused tööle hiljaksjäänd leheneegrid pooleledi karistusena tegema peavad.


                                teemasse ka...eee...see vardy värk on veits pr-flop. xhaka!
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X