320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ise panustan sellele et arsenal ei saa järgmisel hooajal top 4-a.

    Kommentaar


      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
      ise panustan sellele et arsenal ei saa järgmisel hooajal top 4-a.
      saame ikka. tiitlile ei saa aga top 4 saame alati.

      Kommentaar


        Panusta aga. Viimased 10 aastat neid panustajaid nähtud siin.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
          ise panustan sellele et arsenal ei saa järgmisel hooajal top 4-a.
          noooooooooo, lõhnab 50 Euro järele?

          Kommentaar


            Jõuti ette. Ma võtaks ka selle beti vastu. Võime rohkem ka teha...

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Nojah, Wenger rääkis 'experienced' kaitsjast. Nagu ka Raku ja Liverpooli puhul, hind ei tee meest seega väga kriitiline ei tahaks olla kui ambitsioon on Mertesackeri taseme lähedast asendust leida.
              Samas, kui nüüd hästi ulmeliselt spekuleerida siis äkki otsitakse peale BFG vigastust kahte kaitsvat täiendust?
              Debuchy müüakse maha ja Chambers või Holding laenatakse välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas coco Vaata postitust
                Jõuti ette. Ma võtaks ka selle beti vastu. Võime rohkem ka teha...
                coco, 3,5 koef, et manu võidab tiitli, mina jah, sina ei, any interest? up to 100 vs 350 siis minu poolt vaadatuna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas coco Vaata postitust
                  Ma ei tea, ma vaatan mis Manu ja City ja sellised teinud on ja ma pigem mõtlen, et on hea, kui suudame oma TOP4 säilitada. Need kaks ikka kindlad favoriidid tiitlile, siis tuleme meie ja Chelsea ja seejärel mitte väga pikalt maas tulevad pool ja sprs. Eelmise aasta meistreid oleks ka kuidagi imelik täielikult välja arvata, lisame siia WesT Hami, Evertoni, Sotoni jms ja on näha, et midagi niisama ei anta 2016 aastal premmis.

                  Mis me teinud oleme? Flamini, Arteta, Rozza on lännu ja oleme nad asendanud ElNeny ja Xhakaga. Kindel edasiminek jah. Aga ootame kõik ikka seda ründajat/ääreründajat ja keskkaitsjat. Lisaks pole meil õnnestunud rahaks teha mitte kedagi! Hooaja lõpus võis siin pooltosinat meest ülesse nimetada, kelle müük ei paneks silma ka pilgutama.

                  Tooge mulle Mahrez, Lacazette ja Mustafi ja siis võiksime alles rääkima hakata mingisugusest variandist tiitlile mängida. Senikaua peame lihtsalt lootma, et õnnestub teha väiksemas mastaabis Leicesterit - lootma teiste suurte ebaõnnestumistele ja ise kõik kokku jobistada.
                  Noh, nagu sa ise ütlesid:

                  Oleme eelmise hooaja võrreldes ilmselgelt oma keskvälja korda teinud - seega areng.
                  Ründes on sama seis nagu eelmine aasta - Welbz vigane enamus hooajaks - arengut pole.
                  Kaitsest oleme kaotanud pooleks hooajaks Mertesackeri - taandareng.

                  Lisame (nooremate) mängijate naturaalse arengu ja kuna meil väga vanasid reliikviaid pole kellele märgatavat taandarengut oleks oodata siis ... suures plaanis oleme nullis või natuke plussis ning kuna see koosseis sai eelmine aasta 70+ punkti ja on üle selle saanud viimased 5 aastat siis ilmselt top 4 peaks ilusti olemas olema. Järjestus sõltub teistest. Spursi ja Liverpooli see hooaeg 70+ peale ei pakuks siiski. Leicesteri, West Hami, Southamptonit ja Evertoni ammugi mitte.



                  Nüüd, kui tõsiselt rääkida siis jah - tiitlijahiks oleks meil vaja minimaalselt kahte klassiga täiendust. Keskkaitsjat ja ründajat. Väravaid panustav ääremängija raviks ka ründajaprobleemi. Wenger on rääkinud viimasel ajal intervjuudes avalikult sellest, et otsime ühte kogenud kaitsjat ja ühte ründajat. Seega noored ja vihased kuked nagu Manolas, Koulibaly ja Mustafi nendeks sihtmärkideks pole. Kahjuks. Ründaja osas on üldse jutud pea olematud - välja arvatud Lacazette, kuid tema klass ja hind ei ole balansis ning Aulas on liiga munn anyway, et seal ilmselt diiliks läheks. Pigem krutitakse ikka veel Mahrezist, kuid ise väga tõsiselt ei usu ka seda enam.

                  Mentaalselt olen valmis juba olemasoleva koosseisuga hooaega mängima. Kui suudaks mõne jänese kaabust välja võluda oleks ilus täiendus. Kui ei, siis võtame top 4 ja ehk Wenger ei viitsi enam pikendada ning pärandab kogu madratsisse kogutud raha järeltulijale. Mis sest, et uue jõustunud TV diiliga seal juba koid natukene nahka pistsid ja väärtust kaotas.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    coco, 3,5 koef, et manu võidab tiitli, mina jah, sina ei, any interest? up to 100 vs 350 siis minu poolt vaadatuna.
                    Oddschecker annab hetkel ManU tiitlivõidule koefi läbivalt 3. Arsenali võitu hinnatakse hetkel 6 peale. Seda esimest poolt kihlveost ma 1:3le vastu võtmas ei ole sest kaob nagu point ära teha fun-kihlvedu... Sama hästi võiks võtta odds-checker ja mõni bettimissait lahti ja hakata panustama....

                    Kui tahad ilmtingimata odds-idele põhineva beti teha, siis lisan enda poolt väikese vimka. Kuna Arsenal on 6 ja Manu 3 siis pakun välja, et kui ManU võidab tiitli, siis ma sulle 300. Kui Arsenal võidab tiitli siis sina mulle 600. Kui kumbki ei võida tiitlit aga Arsenal lõpetab ManUst kõrgemal, siis sina mulle 100. Kui ManU lõpetab Arsenalist kõrgemal, siis mina sulle 50. Kui potensiaalne kuid ülimalt ebatõenäoline 600 on liiga suur laks, siis võime esimese poole kihlveo summadest poole väiksemaks teha - ma sulle ManU võidu korral 150, sa mulle Arse võidu korral 300. Kõrgemal lõpetamise, ilma kummagi võiduta, poole jätaks samaks(minu 50 sinu 100 vastu).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Oddschecker annab hetkel ManU tiitlivõidule koefi läbivalt 3. Arsenali võitu hinnatakse hetkel 6 peale. Seda esimest poolt kihlveost ma 1:3le vastu võtmas ei ole sest kaob nagu point ära teha fun-kihlvedu... Sama hästi võiks võtta odds-checker ja mõni bettimissait lahti ja hakata panustama....

                      Kui tahad ilmtingimata odds-idele põhineva beti teha, siis lisan enda poolt väikese vimka. Kuna Arsenal on 6 ja Manu 3 siis pakun välja, et kui ManU võidab tiitli, siis ma sulle 300. Kui Arsenal võidab tiitli siis sina mulle 600. Kui kumbki ei võida tiitlit aga Arsenal lõpetab ManUst kõrgemal, siis sina mulle 100. Kui ManU lõpetab Arsenalist kõrgemal, siis mina sulle 50. Kui potensiaalne kuid ülimalt ebatõenäoline 600 on liiga suur laks, siis võime esimese poole kihlveo summadest poole väiksemaks teha - ma sulle ManU võidu korral 150, sa mulle Arse võidu korral 300. Kõrgemal lõpetamise, ilma kummagi võiduta, poole jätaks samaks(minu 50 sinu 100 vastu).
                      ma tahan lähiajal kodulaenu saada, seega igasugused betting sited jäävad kahjuks ära.

                      ma mõtlen ja kirjutame edasi privas kui vaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        ma tahan lähiajal kodulaenu saada, seega igasugused betting sited jäävad kahjuks ära.

                        Offtopic, aga kas või kui väga pangad laenu andmisel nokivad, kui mul poolaastast kaks 10€st ülekannet triobetti on, kuna panustades oli EMi põnevam vaadata?

                        Kommentaar


                          Natuke seisust. Santi on Wengeri sõnul füüsiliselt teistest maas nagu välja tuli ning arvatavasti hooaega ta tiimiga koos ei alusta. Samal ajal käivad aga jutud, et tema ahilleus on hetkel kõõga ning tema peale lootma jääda sel hooajal ei tasuks. Vist pidi olema juba ka krooniline probleem. Alexise jalg on samuti veel küsimärk aga pigem ei mängi ka tema esimesi mänge.

                          Jaak laseb vanaviisi
                          02.08.2015 - “We don’t think it’s bad at all but I haven’t been told whether it will be two days or five days. I don’t know how long he will not be available for. It’s a matter of days.”
                          Wilshere järgmine mäng peale seda ütlust tuli 24.04.2016.

                          01.08.2016 - “Jack has a slight problem with his knee. We think he should not be very long, he should come back quickly. Maybe next week. It’s a slight patella problem but I think he should be with us on the tour on Thursday.”

                          Eeldusel et keegi veel midagi üles ei korja siis hooaja alguses on meil puudu Per, Welbz, Özil, Giroud, Kos ja arvatavasti siis ka Santi, Alexis ja Wilshere. Ramsey hakkab füüsist alles tegema ehk on hooaja alguses teistega võrreldes veel puisem.

                          Kommentaar


                            Alexis koos EMi poolfinalistidega oli juba rohkem kui kindel.
                            Hea, kui Ramseygi liitub selle squadiga, mis preseasonil seni käinud. Keskväljal vast Elneny, Coqi ja Xhakaga probleeme pole, CAM on veits lahtine.. ilmselt peab siis 4 ründavamat positsiooni ära täitma campbell/ox/walcott/iwobi/akpom valikutega, sest tõenäoliselt enne premmi algust sinna kedagi juurde ei tooda. Liverpooli mängule väga kindla tundega vastu ei lähe.

                            Kommentaar


                              Mõlemad meeskonnad ilmselt ei lähe väga kindla tundega mängule. Lödi 0:0 või Klavani võiduvärav.

                              Kommentaar


                                Enam ei ole vaja keskkaitset otsida sest Bielik on LANS http://news.arseblog.com/2016/08/big...loping-bielik/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X