320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ei oleks. Ülehinnatud.

    Pole parem ei Xhakast, Ramseyst ega Cazorlast. Elneny puhul on veel zürii väljas ja Coq oleks ideaalis selline viimase 15 minuti mees.
    Dier on kindlasti neist kõigist parem, selles pole küsimustki.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      rainis007 ma saan aru, et Tadic ja VD statistikas kõvad. Sa siin mainisid, et igal asjal on mitu tahku ja näe suuremat pilti siis toon ka kohe näite kui "äge oli" Benteke, Lallana stat + lisame siia "hype" balo ostu aga kuda neil läks ? ... alati 50-50 kuda see tränsfer läheb ning kui kindel pole siis ära maksa. Ma ütlen, et Lacazette oleks 60m gamble-it väärt aga see jälle minu isiklik arvamus ning tõsiasi võib olla, et on lambi balo hoopis ...

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        Dier on kindlasti neist kõigist parem, selles pole küsimustki.
        palun mine: http://www.squawka.com/, palun pane kõik statid ritta ja tule tagasi. Äitah!

        Kommentaar


          Eks nad juurde oleks kindlasti midagi andnud.
          Pigem on asi selles ikka, et kui kaugele me Tadici van Dijki ja Manega sõuaksime pikas perspektiivis ja kelle nad algrivist meil välja peaks sööma?
          van Dijk jah nüüd võiks Mertesackerit asendada tänasel päeval. Tadic oleks meil selgelt rotatsioonimees keda on tegelikult ju mõlemad Walcott kui ka Ox (lisafaktoriga, et need kaks on pidevalt vigased ehk siis ka põhjus miks nad on vähem väravaid löönud ja sööte jaganud). Alderweireldi oleks võinud osta, tõsi, ning kui tema oleks ostetud siis van Dijk ei oleks ka algrivis. Mane samamoodi nagu Tadic rotatsioonimees.
          Ehk siis esi XI sekka pääseks sellest loetelust 1 mees. Kasu oleks kindlasti, aga kas sellest et mehi ainult pingile osta on erilist mõtet? Niigi juba esimeeskond pea 30 meheline.

          Et siis miks ei osteta neid mehi (ja üldse sellises hinnaklassis) kes tegelikult meile juurde midagi antud hetkel annaks kohe algrivvi (van Dijk ja Toby antud hetkel) siis kurat seda teab. Wengeri kõige sagedasemad probleemid üleminekuturul vangerdamiseks
          1) kiindumus osadesse mängijatesse (Walcott, Wilshere jne)
          2) Tõsine probleem raha välja käimise lubamisel
          3) Eelmise punktiga seoses siis iga sendi lugemine
          4) Wengeri meelekõikumised üleminekute osas (tahan teda, enam ei taha, nüüd ikka nagu natuke tahaks, vist ikka pole vaja jne)

          Lacazette osas siis see 60 miljonit on ju räige ülemaksmine antud hetkel. Jah ta annaks juurde, aga sellist ülemaksmist Wenger ei lase läbi. Mind iseenesest enam ei huvitagi see kas maksame üle või mitte, mingitki initsiatiivi klubi parendamise osas võiks ju üles näidata.

          alehise trollimist on targem ignoda.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Just. Ma saaks aru, kui me räägiks praegu, et teil oleks kaitses paremate päevade Vidicid ja Cannavarod koos, et mõni jorr siin niimoodi õhku täis läheb ja paukuma kukub...
            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Sellest, et Marvil mingid probleemid on, olen juba enne aru saanud, aga sellest võiks ikka aru saada, et igal asjal on mitu tahku.

            Võta nüüd oma pea nüüd kenasti ja sujuvalt p****st välja ning vaata asja laiemalt kui seda, et iga konkurentklubi fänni sõnavõtt on solvang Sinu klubi pihta.
            Hmm, minul on probleemid?

            Ma ei ole solvunud ei iskiklikult ega arva, et kellegi sõnavõtt oleks solvav klubi suunas. Oma arust vastasin ju vägagi viisakalt ning esitasin omad argumendid miks need näited ei päde, isiklikuks minemata. Või ei?

            Nende väiksematest klubidest hästi performivate meeste ostmine on samamoodi mitmetahkne asi, on küllalt näiteid kus järgmine samm ühtki nii hõlpsasti ei tule. Rääkida sellest, miks top 4 klubi omale neid mängijaid ei ostnud enne seda kui nad väiksemas klubis särama lõid, on veel naljakam ja absurdsem "süüdistus".

            Olen nõus, et kõik on vägagi toredad mängijad - van Dijki kohta juba ütlesin, hetkel oleks ta Arsenalis algrivis, suures plaanis kas ta oleks mees kellega liigat võita? Ei tea. Tadic mängib peamiselt vasakut äärt või ülemist poolikut, nende kohtade peal on meil Alexis ja Özil hetkel. Walcott ja Ox underperfomisid paremal äärel tõepoolest eelmine aasta ja meil oleks vaja seda positsiooni upgrade'ida. Kas see peaks olema just Tadic? Oleks see võinud olla Mane? Oleks Wenger pidanud võtma £30m+ rahakotist ja selle kirjeldatud "riski" võtma juba suve varajases faasis? Miks peaks?

            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            1) Maksta suuri summasid ostes undisputed maailmaklassi mängijaid. Miks peaks klubid nendest odavalt loobuma?
            Hetkel üritabki Wenger rääkida, et ta tahab osta ainult, kui saab mehi kes tõstavad koheselt algrivi taset (squadi depthi on) ning hind ei ole sealjuures probleemiks - me maksaks mida oleks vaja. Seega kustkohast sa teed järelduse, et Wenger eeldaks ja ootaks nende odavalt saamist? Nagu ma juba ütlesin ühes eelmises postituses, siis selle suve 3 positsiooni oleks vastavalt eelmise hooaja esitustele: CM, RW, CB. CM - olemas. CB on nüüd ilmselt RWst natuke tähtsam, tänu vigastustele. Ootame-vaatame akna lõpuni kas siiani müügiks läinud "Manede" mitteostmine oli õigustatud või saadakse keegi veel kõrgema tasemega mees. Miski ei välista, et akna lõpus kui on selge, et suurt kala ei tulnud, veel väiksemate järgi ei võiks minna sinna Southamptonisse. Eks ju?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Rainis, iga kord kui ma su poste loen, tekib mul seletamatu tung sulle midagi personaalselt ja halvasti öelda. Ma ei tea, võibolla oled sa täiesti lahe säga ja lihtsalt stiil ajab närvi. See on vist umbes sama teema, nagu mõnikord näed inimest ja peale kaht sekundit oled otsustanud oma peas, et tegemist on idioodiga ja sul ei olegi mitte mingitki tahtmist temast paremini mõtlema hakata.

              Oxi ja Theo produktiivsust serblasega võrdlemiseks peaks pigem arvesse võtma mängitud minutid, kui lihtsalt laksama kaks hooaega ja vohhh, sellised numbrid. Theo ja Ox on siiski pingimehed, Theo oli üleeelmine hooaeg pool hooaega ristatisidemetega väljas. Ox on kogu aeg vigastatud enivei. Ma olen suht kindel, et täie tervise juures lööks Theo Sotoni eest sarnaseid numbreid. Kas Tadic suudaks replikeerida oma Sotoni numbreid Arsenali eest? Väheusutav, suur kala ja väike tiik jne...

              Reaalsus on see, et enamus antud diskussioonis välja toodud nimedest on mingi sprsi-tasemel mängumehed. Ja mis on sprsi tase? 21 aastat Arsenalist allpool lõpetada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Seni, kuni Wenger otsib neid £30m+ mehi, kes tõstaks tiimi 2-3 koha pealt esimeseks, läheb mõni kannatuse kaotanud mängija Manchesteri. Ja nii igal aastal. Arsenal on nagu ettevõte, mis on pannud põhirõhu uute töötajate värbamisele, unustades veterane poputada. Inimesi tuleb muudkui juurde, summaarne nõuhau jääb konstantseks.
                Viimane selline lahkumine oli 4 aastat tagasi. Võid vabalt repertuaari uuendada.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Siia võiks lisada Wengeri täppisteaduse a' la me jälgisime Messit/Ronaldot/kedaiganes juba 2 aastat enne seda, kui Barca ta ära ostis ja temast superstaari tegi.
                  Taaskord, väga meelevaldne üldistus.

                  Ta räägib neid jutte seoses mingi konkreetse juhtumiga, mitte niisama. Rääkis, et Messit ja Piqued taheti koos Cesciga La Masiast saada, lõpuks otsustas ainult üks nendest tulla. Zlatani testimiselkäimise lugu teame samuti nagu ka Yaya meie särgis kontrollmängu mängimist. Või, et Ronaldoga oldi diilile lähedal aga viskinina tuli viimasel hetkel ja võttis ära poisi.

                  Ehk et loomulikult, sellisel tasemel on kõikidel klubidel kõik parimad talendid teada väga noortes vanusegruppides juba, aga neid "peaaegu" saamise lugusid räägib ta ikkagi ainult nendel juhtudel kus oli mingi konkreetne kontakt ja elu läks teisiti, mitte niisama heietades kuidas kõik talle on liiga teinud sellega, et pole tulnud olenemata sellest, et ta teadis neist.

                  Ehk et sama nagu rainise ja transferilugudega, tihtilugu tasub kuulata/vaadata pressikat päriselt - hiljem ajakirjanduses esitatakse asju suures kõverpeeglis või kontektist välja rebituna.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                    kohe näite kui "äge oli" Benteke
                    Krt kui silmad ei petnud siis SSN näitas statsi Liverpool vs Villa aegadest ja minu mäletamist mööda oli üks kahest kas minutes per goal või goals per game tal Liverpoolis isegi parem. Vast minutid ja väravad. Et selles suhtes suht samamoodi paneb nagu enne lihtsalt mängida ei saa ja stiil pole sama. Ja weimann on ka puudu.

                    e. pilt ka
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Krt kui silmad ei petnud siis SSN näitas statsi Liverpool vs Villa aegadest ja minu mäletamist mööda oli üks kahest kas minutes per goal või goals per game tal Liverpoolis isegi parem. Vast minutid ja väravad. Et selles suhtes suht samamoodi paneb nagu enne lihtsalt mängida ei saa ja stiil pole sama. Ja weimann on ka puudu.
                      Jah, ning Michu või Samba ja Diame oleks ka ikka vägagi väärt täiendused olnud!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Jah, ning Michu või Samba ja Diame oleks ka ikka vägagi väärt täiendused olnud!
                        Mmm , ei oleks. Samba vb mingi hetk ja Michu oma esimese hooaja ulmevormipealt a üldiselt ei.

                        e. Krt a selles suhtes Mane oleks kindlalt juurde andnud. Liverpoolil ikka vedas et neil õnnestus ta endale saada. Hea meelega oleks näinud Unitedis aga no Vanni kaal toona ei suutnud ja mou nüüd vist ei tahtnud.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          Mmm , ei oleks. Samba vb mingi hetk ja Michu oma esimese hooaja ulmevormipealt a üldiselt ei.

                          e. Krt a selles suhtes Mane oleks kindlalt juurde andnud. Liverpoolil ikka vedas et neil õnnestus ta endale saada. Hea meelega oleks näinud Unitedis aga no Vanni kaal toona ei suutnud ja mou nüüd vist ei tahtnud.
                          Noh, ma olin natuke sarkastiline nende näidetega, eks. Iga jumala aken on 100 meest kellega meid seostatakse, millest 98% on julgelt pullikaka. Siis on mingid mehed kelledest saab fännide kinnisidee kuigi reaalselt ei pruugi klubil mittemingisugust huvi olla ta vastu. Michud, Fellainid ja Sambad on just mõned sellised näited, et "miks Arsene ei riski ja neid ei osta" võinuks kõik rainised ja Stokid siin küsida nende akende ajal - esinevad ju hästi oma tiimides. Edasine on teada.

                          Ehk, et mis on point? Point on see, et klubil ja Arsenel võib olla üleminekute osas natuke teistmoodi lähenemine kui teistel ning mina ja kõik teised Arsenali fännid võivad end iga jumala aken viis korda siniseks vihastada teatud asjade puhul aga üks kuradi asi on neil küll spot on ning selleks on igasuguste ülehinnatud prügikalade mitteostmine. See on otsetee 7ndaks ning ma eelistaks jätta selle siiski Liverpooli ja Spursi teemaks. Nüüd tuleb rainis ja ütleb, et mul on ilmselt pea sügaval p****s jälle, kuid Wengeri track record räägib siiski enese eest ja nende vastu. Ehk et pigem on see "riskimise" strateegia ja sellest profiti saamine väljamõeldud müüt, mis ei põhine reaalsetel tulemustel tabelis vaid eksisteerib isehakanud ekspertide peas.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kas Demichelis ei mängi enam jalgpalli? See oleks kindlasti võimas täiendus!!
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              Kas Demichelis ei mängi enam jalgpalli? See oleks kindlasti võimas täiendus!!
                              Espanyolis juba. :/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                Kas Demichelis ei mängi enam jalgpalli? See oleks kindlasti võimas täiendus!!
                                Liiga titulleeritud mees, et minna Arsenali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X