320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mou ongi munn. MA näen juba, et järgmised 3 aastat - teisiti tuntud ka kui mourinho-tsükkel - kulub teatud manu fännidel paraku musta valgeks rääkimisele. Osadel on muidugi pohhui, peaasi et paar kopsikut selle aja sees tuleb. Ja küll ta tuleb - ja peakski olema savi. Aga kopsikutel on ränk hind sinusuguste moraalijüngrite jaoks, kellele niisama võitmisest ei piisa, sulle peab veel moraalne õigus ka jääma. Mourinhoga läheb sul raskeks, pane vaim valmis.

    Ma saan aru kõigest taktikalisest taustast. Kuid viimasteks minutiteks saab ka muudmoodi vangerdada, kui vaid sisse-välja vahetusega. Päeva lõpuks oli tegemist lihtsalt äärmiselt lugupidamatu käiguga staazika mängija pihta, noh, vt Bastian.

    Mis siseinfot mul vaja on, kui see, et müüdi maha 2x järjestikune klubi parim Mou poolt? Võibolla tõesti on Mata nüüd oma mängu niipalju muutunud, et sobib ka jose taktikalisse plaani. Minu raha on pigem sellel, et varem pigem kui hiljem on Mata jälle pingipoiss ja järgmine suvi müüakse kuskile leticosse ära. Aga ei, kaks mängu sample näitab et Mata on nüüd josega best'id.

    vabalt

    Kommentaar


      Vat kui tark sa oled, täitsa vapustav, plaksu plaksu.

      Kommentaar


        Oh, ma näen, et gloorikad on aktiviseerunud. ManU-l läheb läheb hästi järelikult kui taas mõnda mängu vaadatakse ja foorumis käiakse. Pikk hooaeg on ees, ei tasu esimese suvalise nalja peale kohe vart tühjaks lasta, poisid.

        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          aitäh nädalavahetuse huumoridoosi eest - inimene, kes ei kõhkle sekundikski isiklikuks minemast ega kahe jalaga demagoogiaämbrisse hüppamast, jutlustab moraaliteemadel. vahet väga polegi, kas mou või mankufännide suunal, halenaljakas on ikka.

          mou võib türbel olla, kuid see, et mõni muidu hea mängija uue treeneri nägemusega ei sobi ja maha müüakse, ei tohiks jalgpalli mõnevõrra jälgivale inimesele tegelikult ülemäära suure šokina tulla. nagu ka see, et vahel käitutakse mõne mängijaga tõepoolest natuke näotult. samas esineb minule teadaolevalt teinekord vallandamisi ka muudes tööstussektorites, seejuures ilma võimaluseta minna koju maailma kõige ilusama tennisisti õlale nutma, nii et alati saab ka hullemini.


          (teema pealkirjast juba ilmselgelt ülemäära hälbiva mankujutu eest esmalt vabandan ja teisalt märgin lõpetuseks ära tõsiasja, et mou plaanidesse mahtumise tõenäosust oleks schweini saanud eelmise hooaja käigus tuntavalt ise tõsta, pakkudes platsil veidi kvaliteetsemaid esitusi. võime ju nutta kõik maailma jõed, kuid tegu pole siiski mingi klubi legendiga, keda peaks pelgalt mm-tiitli pärast kätel kandma.)


          e: marv, seda et mankul hästi läheb, näeme me kõik väga kenasti sinu enda varretühjendamistest sealses teemas. ja chill on kõik ammu juba.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Jah, aga tegelikult ju kogu squad ongi nii ehitatud - ilma suurt raha kulutamata, panustades talentidesse ehk lühidalt öeldes täpselt sinu reklaamitud meetodil. Lihtsalt sinu hinnang nende meeste taseme kohta on miskipärast, et "Arsene peab ämblikuvõrkude alt mingi Campbelli välja otsima". Samas see kooslus ju saavutab siiski kõrgeid tulemusi? Või sa juba mitmendat posti järjest pointid välja, et Arteta on "lambimees". Vabandust väga, aga tegu oli klubi kapteni ja ühe olulisema lüliga meeskonnas (loe mida ma kirjutasin Xhaka kohta kaks lehte tagasi), lihtsalt tervis andis ootamatult saba ja ei võimaldanud enam perfoormida ühel hetkel.

            Iga aken liigub tohutu hulk mehi, kelledest nii mõnedki mängivad ilmselt vägagi edukalt oma uutes klubides, sa ei saa lihtsalt võtta seda nimekirja ette ja pointida tagantjärgi tarkusena, et näe siin olid teie puuduvad lülid meistritiitlist - see ei tööta nii. Ega Arsenal ei ole ju mehi ostmata jätnud, lihtsalt seda mismoodi karjäärid edasi kujunevad on nullpunktist ehk transferi toimumise hetkel võimatu ennustada. Sel hetkel kui liikus van Dijk ostis Arsenal võib olla Gabrieli - mismoodi sa sel hetkel teed judgementi kuidas neil läheb edasi? Sel hetkel kui liikus Tadic, ostis Arsenal vbla Welbecki - kas sa transferi toimumise hetkel oled nii hiromant, et näed Welbecki vigastusi ja Tadici superperformance'it ette? Ei ole ju.
            Mul on tunne, et see vaidlus on algsest pointist hoopistükis mööda jooksnud. Tore on see, et mõlemad pooled on suutnud tulla mingi sammu vastu, mitte 100% oma positsioonidelt kinni hoida. Ma proovin siis lühidalt sõnastada selle, mis minu meelest praeguses pildis valesti on (selle põhjal mis ma enne arvasin + millest vahepeal aru olen saanud) -

            Arsene ja/või fännide esituses on aeg ajalt kuulda hitte "kvaliteeti pole" või "kvaliteetne mängija x pole küsitud summat väärt". Kvaliteetsed mängijad aga ongi kallid - nende meeste hulk kes :
            a) parandaksid Arsenali potensiaalset parimat XI'd ei ole turul väga palju ; või
            b) kes tahaks Arsenaliga väga liituda.
            Veel väiksem on neid, kelle puhul mõlemad kehtiksid. Lisaks on PLi klubide rahakotid paksud ja seda teavad kõik teised klubid ka. Seega selliste meeste toomiseks, kes kõnniksid otse algkoosseisu ja seda tugevdaksid, tuleb palju raha välja käia.
            Alternatiiv on veel rohkem panustada nooremate/tundmatutega riskimisele, lootes niimoodi leida uus Fabregas v van Persie. Sellel lähenemisel on kindlasti ka puuduseid, seega ei jäägi muud üle kui suurt raha kulutada. Kurtmine siin ei aita.

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kos saab viga, Xhaka saab punase ja Alexis on ülimalt isoleeritud kuna Ox ja Theo lähevad Leicesteri kaitsjate taskutesse kaduma. Cant wait!!! #meltdown
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  vähemalt on pingilt võtta Özil ja Giroud kellega annab miskit muuta mängus kui seis peaks selliseks jääma veel mingiks 15-20 mintsaks. Aga muidu suhteliselt mõttetu mäng mõlemalt poolelt.

                  Kommentaar


                    Terve teine pooleaeg Premieri valitseva meistri vastu surve all olla pole häbiasi. Magus punkt. Bellerini puhas punane jäi andmata ja lõpuminutite penaltist pääseti. Võib rahule jääda. Võimas klubi!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ideetu ja võimalustevaene mäng meie poolt. Walcott jooksis taas mingi 3-4x vähemalt sirge molliga otse kaitsjasse kui palli sai, Ox pöörleb ja väänleb natuke aga lõpptulem on sama nagu Theol. Alexis ei saa midagi aru mida ta tegema peab seal ees. Xhaka ja Holding elavad sisse. Bellerin ja Kos olid kunnid ja MotM Kosile. Cech tegi oma ära. Cazorla jäi anonüümseks. Wilshere tuli ja proovis ning Özil on lihtsalt teiselt planeedilt - selle pisikese cameoga hakkas kohe sündima läbi tema tegemiste. Giroud ei jõudnud mängu mõjutada ja teda väga ei otsitud ka. Mees kelle tahaks veel eraldi välja tuua on Coquelin. Esmaklassiline shithousing tema poolt. Mitte mingit positiivset mõju mängule, vara kollane ja imekombel pääsetud punane. Aga Wenger ei võta ära teda väljakult. Ebareaalne. Clattenburg halastas ja andis meile selle punkti seekord, kuna Bellerini vs Musa oli 100% penalti.

                      Ühesõnaga väsinud pask oli see mis väljakul toimus. Proovime järgmine nädal uuesti.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Tahaks kiita RH-d, arvestades pinget, tema vanust ja muud. Theo oli täna worldclass jälle, jätkata temaga, tema pealt tuleb palju väravaid! Alexis võiks oma puujalad ka välja vahetada, hooaeg käib juba. Miks Kos kapteniks ei tehtud Per-i asemel kohe ? dunno. Xhaka oli ok, ei kukkunud pikali kohe kui keha sai. Ox üritas aga noh ... Arsenal FC = Palju juttu, vähe tulemust. End!

                        Kommentaar


                          Punkt tänu kohtuniku armule. Vahelduseks päris hea sellel pool kohtuniku eksimusi olla.

                          Koscielny oli täna jälle boss. See oli ka paraku ainuke asi mängust, mis masendust ei tekita.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            inimene, kes ei kõhkle sekundikski isiklikuks minemast ega kahe jalaga demagoogiaämbrisse hüppamast, jutlustab moraaliteemadel
                            Ma ei jutlusta moraaliteemadest vaid pelgalt konstateerisin fakti, et kui sinu armastet mänku kohta midagi öelda, mistahes noodiga, oled sa alati platsis oma moraalseid seisukohti esitamas.

                            Meil kunagi kroonus oli miski sõduripsühholoogia õppetund, mille läbiviija tuli kuidagi vestluse käigus lagedale argumendiga, et alkoholism on geenides ja isegi üks drink õhtul teha on patoloogiline alkoholism. Üks seltsimees reamees siis uuris huvitunult 'et kui minu vanaisa oli joodik, siis mul ei ole variantigi mitte olla jah?', vastuseks tuli 'põhimõtteliselt küll jah'. No ma enam ei saanud vaiki olla - esiteks on mu vanemad karsklased aga see 'geen' küll edasi ei kandunud paraku. Teiseks, diagnoosida alkoholismi ühe dringi tegemisega korra nädalas on lihtsalt ütlemata rumal, silmakirjalik ja oma mingit agendat taga ajav steitment. Peale mõningast pingsat vestlust lisas psühholoogitädi, et ma olen konfliktne inimene ja et mul saab elus raske olema. Vahva, ok. Tegelikult on nii, et mul on lihtsalt väga madal sitataluvus. Kui keegi mulle mingit jama tuleb ajama, sellist jama, mis isegi hülgele mölana tundub, siis ma pean teatud seisukohti kaitsma.

                            Kui mõni säga tuleb siin välja väidetega, et Mou eelnev JuanMata sitastikohtlemine ei päde enam, sest nüüd on ta suisa kahes!!! järjestikuses kohtumises lausa algkoosseisus platsile saanud, on tegemist pesuehtsa pasapuhumisega. Võibolla tõesti on põletatud sillad uuesti ülesse ehitatud. Minu raha on, nagu eelnevalt mainitud, pigem sellel et ei ole. Mitte et ma väga und selle üle kaotama hakkaks...

                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            mou võib türbel olla, kuid see, et mõni muidu hea mängija uue treeneri nägemusega ei sobi ja maha müüakse, ei tohiks jalgpalli mõnevõrra jälgivale inimesele tegelikult ülemäära suure šokina tulla. nagu ka see, et vahel käitutakse mõne mängijaga tõepoolest natuke näotult. samas esineb minule teadaolevalt teinekord vallandamisi ka muudes tööstussektorites, seejuures ilma võimaluseta minna koju maailma kõige ilusama tennisisti õlale nutma, nii et alati saab ka hullemini.l
                            Pigem on mou puhul silma jäänud muster, et uude riietusruumi tulles on vajadus oma ego ja staatuse kehtestamisele. Tselsisse naasmise ohvriks osutus toona Mata, ManUsse saabumisel võeti ette staazikas Bastian. Madriidis sai laksu enda kaela Iker. Ühesõnaga, tundub et mehel on vajadus kohe kätte näidata, kes on boss ja tavaliselt läheb kohe üsna mahlase skalbi kallale - olgu see õppetunniks teistele, kui minu meetodid teile ei sobi, siis see on teie saatus. See on kõrvaltjälgija nägemus, ei pretendeeri absoluutsele tõele.

                            Oma Ivanovici näitega üritad sa ju jälle tegelikult musta valgeks rääkida - tõded et oli maureeni poolt inetu käik kuid justkui see, et Bastil on naistebisnesis head minekut, teeks selle inetu seiga kuidagi paremaks. Hunnik sitta ei hakka järsku lavendri järgi lõhnama, kui sinna mõni 10palli mimmu sisse astub.

                            Kommentaar


                              Wenger: "Mustafi? We hope it will be done. We are struggling to find the players we need." [SFR Sport]

                              Vähemalt tundub, et Mustafi osas ikka tegutsetakse ja ehk leitakse see äär/ründaja ka. Proovitud ju on - Vardy, Lacazette'i ametlikud pakkumised on selle tõestuseks. Paar ostu, mehed vormi ja võib mängida, ma usun. Lihtsalt nõme, et juba 5 punkti läinud.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Tegelikult on nii, et mul on lihtsalt väga madal sitataluvus.
                                mis tundub väljenduvat peaasjalikult selles, et kui keegi esineb mõnevõrra teistsuguse seisukohaga, tuleb see ilmtingimata "ümber lükata". samuti huumorisoone puudumises, nagu sellest ivanovici näitest näha. aga jõudu raskel teel ja kogu maailma tuuleveskitega võitlemisel, see ei saa ilmselt tõesti kerge olema.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X