320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Oi blud, its a good one yeah, but it aint nuttin' on this guy, fam.

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Now you are just milking it..

        Kommentaar


          Leicester 0-0 Arsenal - Arsene Wenger Full Post Match Press Conference
          jäi kõrvu see lause temalt: "If I find good players I will spend the right money, if it is 100 million it is 100 million but you must have an 100"

          Kommentaar


            Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
            Leicester 0-0 Arsenal - Arsene Wenger Full Post Match Press Conference
            jäi kõrvu see lause temalt: "If I find good players I will spend the right money, if it is 100 million it is 100 million but you must have an 100"
            Ma ilmselt olen viimane olend planeedil, kes arvab, et tegelik ostupiirang on klubi juhtkonna poolt mitte Wengeri. Ning Wenger ainult kangekaelsusest vihastab/naerutab publikut.

            Et tegelikult käivad asjad nii -> Wenger ütleb Gazidisele: "Proovime osta Mustafi". Gazidis ütleb Dick Law-le: "pane Mustafi eest bid sisse, aga ära palju paku". Dick Law faksib pakkumise mingi 14 miljonit. Tagasi tuleb faks keskmise sõrme joonistusega. Dick Law annab teada onu Ivanile, et Mustafi polnud müügiks.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxx Vaata postitust
              Ma ilmselt olen viimane olend planeedil, kes arvab, et tegelik ostupiirang on klubi juhtkonna poolt mitte Wengeri. Ning Wenger ainult kangekaelsusest vihastab/naerutab publikut.

              Et tegelikult käivad asjad nii -> Wenger ütleb Gazidisele: "Proovime osta Mustafi". Gazidis ütleb Dick Law-le: "pane Mustafi eest bid sisse, aga ära palju paku". Dick Law faksib pakkumise mingi 14 miljonit. Tagasi tuleb faks keskmise sõrme joonistusega. Dick Law annab teada onu Ivanile, et Mustafi polnud müügiks.
              Ma endiselt ei ole #WengerOut pooldaja, kuigi viimasel ajal olen ka mina hakanud väsima temast. Ma olen kindel, et tema lahkumisega ei muutu klubis midagi ning kohati olen nõus tänase arseblogi postitusega. Kui lugenud pole, sirvige läbi ja eks kuskil seal peitub ka tõde!

              Kommentaar


                Ärge muretsege, Ospina räägib õega diilid ära ning Madridi outcast teeb nagu naine käseb
                Küll Wenger ka siis tseki lauale lajatab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  twitter

                  jajaa, kellele on vaja Vardyt või Mahrezt, kui klubisse tuuakse Lewandowski ja Griezemann
                  (The Sun)
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Nüüd siis Akna sulgumiseni nädal. Aeg, millal Wengeri sõnul toimub kõige rohkem actionit. Ootame siis huviga

                    Kommentaar


                      Parem õudne lõpp kui lõputu õudus. See 600 töölise jutt oli Wengerilt juba eliittrolli tase. Võtame näiteks nii, Walcott ja Wenger panevad aastas kahepeale miski 15 milkut ikka taskusse. Selle 15 milku eest katab ära ma arvan 573 inimese palgatsekid. Näiteks Arsenali poe töötajaid, kes 14k per/year teenivad, saaks üle tuhande selle rahaga üleval pidada.

                      Kroenke on muidugi suur probleem, siin pole isegi seda lootust, et kui Arsenal top4st välja hakkaks jääma, siis antaks luba transferturul lolliks minna a la mänjuu. Vaadates, kuidas Kroenke USA frantsiisid aastakümneid keskpärasuses vaevlevad, siis tuleviku suhtes optimistlik väga olla ei saa.

                      Wengeri lähitulevikus lahkumine on vähe tõenäolisem, nii et sellest võiks alustada. Isegi kui liigutaks ajutiselt tagasi siis ka see on liikumissuund. Praegune limbo on ju kordi hullem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        See 600 töölise jutt oli Wengerilt juba eliittrolli tase.
                        Selge on igatahes see, et PR-spetsialist nende 600 sisse ei mahu.

                        Kommentaar


                          600 on muidugi totaalselt ebaõnnestunud PR, aga ehk on see justnimelt see, mida räägib board Wengerile? Ehk ma olen ka ühe jalaga erxxi paadis, samas aastaid Arsenali vaadanuna ei ole justkui klubis kedagi kõrgemat, kui AW. Telgi taha muidugi ei näe. Olen valmis tegelikult uskuma ka seda, et Wenger võtab lojaalsuses kogu tule enda peale.

                          Esimest korda tunduvad mulle ka pool-hüsteerikute küsimused sellised, mis tegelikult, kui nüüd ikkagi ei tooda nädala jooksul ründajat ja keskkaitsjat (ei ole ilmselt kuigi tõenäoline), vajaksid vastuseid.

                          Kommentaar


                            Ma siiralt loodan, et 2016 aastal ei ole enam inimesi, kes arvaksid, et Arsene Wenger ei ole suur osa probleemist, mis vaevab Arsenal FC-d.

                            Võtame asja nii pidi, oletuslikult - Kroenke ja board ongi peamine põhjus, miks klubi säästureziimil elab ja Wenger on lihtsalt lojaalne fall-guy. Küsimus, kui sina oleksid Arsene Wenger, kelle elu projekt on teha Arsenal suureks ja paremaks, kas sa oleksid nõus astuma sülekoera rolli, hauguksid käsu peale, selleks et mingi investeerimisjoll sinu arendatud projekti pealt raha saaks teenida?!? Ei usu eksole, juba ammu oleks öelnud FU, im not aving that! Lähed sina või lähen mina.

                            Mis see teooria on siis? Et Wenger saab aru kui üdini halb on Stan Kroenke ja lojaalsusest Arsenali vastu on jäänud treeneriks leevendamaks seda vähkkasvaja haigust, mis ameeriklane on?!? Selle asemel, et võtta seisak, tulla tõega päevavalgele.

                            Wenger on osa probleemist, suur osa. Vastasel juhul on ta maailma kõige selgrootum selgroogne.

                            Kommentaar


                              coco, maru vastuoluline on su jutt ikka. Äkki on Wengeri loyalty fännide, meeskonna ja klubi, mitte juhtkonna ees? Et noh, need väärtused, miks arsenal kõigist parem on? Ja kui ta arvab, et ta on käesoleva juhtkonna sitases strateegis kõige parem treener võimalikest, siis neelabki selle sita alla. Sest armastus on ju suur!

                              Kommentaar


                                Kui ülevaltpoolt Wengerile ei ole ranget survet või meelestatust, et igal võimalikul viisil olla nr 1, siis jalgpallitulemuslikult asjad logisevadki. Raha teenib ju niigi pidevalt...ka madalamate kohtadega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X