320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    ometi saab siin peksa Ramsey. Oeh.
    Isiklikult eeldan ning ootan panust temalt aga seda ei ole ega tule ja niimoodi juba pikemat aega. Lisaks häirib viimaselajal ka tema "teatud" väljaütlemised. Oli ta võimalus näidata, et väärib kohta alg 11 aga kui sa koguaeg hoiad palli üle, teed 16 pallikaotust, enamus kahevõitlused kaotad, oma vasakut äärekaitsjat toetad minimaalselt ning alati oled esimene mees kastis siis ma ei tea - kas peaks pai tegema?

    1pa oli reaalselt olukord meie vasakul äärel kus ramsey vaatas pealt kuda alexis töötab tagasi, et takistada manu meest monrealiga 1-1 minemast. miks?

    Kommentaar


      Mis eraldab Ramsey sittuse Özili ja Alexise omast, on see, et ta oli lausa pidurdav tegur meie mängule. Ründes võttis oma kehva esimese puute või üliaeglase olukorra lugemisega igasuguse hoo meie rünnakualgetest. Alexis oli esimesel poolajal meie parim mängija, kõik hea mis tegime, tuli läbi tema. Özil on ju ammu teada, et pole selline mängija, kes sellistes mängudes suudaks üksi tassida. Özilil on vaja, et bänd toimiks, küll ta siis dirigeerib seda juba toimivat orkestrit. Sitast saia tegemise raske koorem jääb peamiselt siiski Alexise õlgadele.

      Ma ei tea, kas 2016 aasta manut tasuks võrrelda lähimineviku bayerni või cityga. Ja isegi nendes mängudes vaevalt, et me nii negatiivse keskväljaga peale oleme läinud. Paari aasta tagune võõrsilvõit city vastu tuli peamiselt Santi meistriklassi järel. Tema vajalikkus meie mängule igas aspektis peaks nüüd küll kõigile selge olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Mis eraldab Ramsey sittuse Özili ja Alexise omast, on see, et ta oli lausa pidurdav tegur meie mängule. Ründes võttis oma kehva esimese puute või üliaeglase olukorra lugemisega igasuguse hoo meie rünnakualgetest. Alexis oli esimesel poolajal meie parim mängija, kõik hea mis tegime, tuli läbi tema. Özil on ju ammu teada, et pole selline mängija, kes sellistes mängudes suudaks üksi tassida. Özilil on vaja, et bänd toimiks, küll ta siis dirigeerib seda juba toimivat orkestrit. Sitast saia tegemise raske koorem jääb peamiselt siiski Alexise õlgadele.
        Huh, ma võin ka orkestrit dirigeerida, kui see juba ise mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Huh, ma võin ka orkestrit dirigeerida, kui see juba ise mängib.
          Ei, ei või. Siis pillimehed mängivadki loo lihtsalt ära, sellise vaevu-vaevu 1:1.
          Heaks esituseks ikka hea dirigent dikteerib kõik detailsuseni lihvitult.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            Alexis ja Özil olid täna täiesti kohutavad, ometi saab siin peksa Ramsey. Sarnane taktika on võitnud mänge nähtavas minevikus City, Bayerni vastu jne. Ometi saab siin taktika nimeks "ette kaotama minek". Wengeri vahetused tõid viigivärava, ometi olid need valed, kuna toimusid pärast Manku väravat. Mis ajast on viik Old Traffordil iseenesestmõistetav? Oeh.
            Kohutaval ja kohutaval on vahe. Özil ei avaldanud mängule lihtsalt piisavalt mõju, Ramsey tegutsemine mõjutas mängupilti negatiivselt.

            Sarnane taktika on töödanud aga seda juhul kui sul on õiged mängijad õigetel kohtadel. Hetkel oli keskväljal balanss paigast kuna Elneny ei ole Cazorla mitte ühestki otsast palli hoidmisel ja kui sa paned äärele Ramsey kes aeglustab söödumängu ega suuda palli hoida ja teiseltpoolt ei ole sul ei ole tõusmas mitte Bellerini vaid Jenkinson kes oskab ainult crossida siis on Alexis tormajana kasutu, kui me talle palli jooksupeale ei anna, vaid kipume seda tsenderdama.

            Vahetused tõid viigi, kuid kes ütleb et nad poleks võinud tuua võitu kui nad oleks alustanud?

            Ehk, et ma lihtsalt analüüsin mängijate omadusi, seda mida ma platsil nägin ja teen järelduse kas treeneri valik oli õigustatud või ei. Hetkel leian, et ei olnud. Viik on ikka hea tulemus ning oleks enne mängu võtnud küll. Kuid sinna jõudmise meetodid ei meeldinud.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Noh, mida Wenger oleks saanud eile teisiti teha - keskväljal jah, Elneny asemel näiteks Xhaka ja Ramsey asemel Iwobi. On tõsi, et Xhaka oleks panustanud ründesse ja ta suudab peaaegu cazorlalikult mängutempot kiirete ja täpsete söötudega dikteerida - teisalt on aga egiptlane ennast tõestanud märksa parema positsioonivalikuga kaitsefaasis. Eeldan, et arvestades võõrsilmängu ja seda, millise aukartusega meeskond seal väljakul tavaliselt esineb, oli valik tegelikult ootuspärane. Ju oli lootus, et hooaja alguses dünaamiliselt töötanud ründeliin mõne võimaluse ehk ikka välja jookseb. Ramsey on samasugune ettevaatlik valik - kaitses kindlasti panustab Iwobist rohkem ja keskele vajudes (ma olen veendunud, et ka Wenger ei usu, et ta äär on) on kahtlemata võimeline ka panustama. Eile ei olnud parim päev, möönan.

              Giroud' alustamine? Üks näide meil sel hooajal on, samamoodi suhteliselt kõrget liini mngiva meeskonna vastu, Alexis alustas Bulgaarias vasakul ja Giroud äärel. Eelmiste mängude rünnakutempo ja dünaamilisus oli sellega täiesti kadunud. Ei saa vist vaielda, et kõige ilusam ründaja on olnud erakordselt tõhus justnimelt vahetusest tulles ja midagi alternatiivset pakkudes. No nagu ka eile.

              Coquelin on olnud suurepärane sel hooajal, aga on tõsi, et ründesuunas on temaga väljakul sisuliselt nagu vähemuses mängimine.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Coquelin on olnud suurepärane sel hooajal, aga on tõsi, et ründesuunas on temaga väljakul sisuliselt nagu vähemuses mängimine.
                Ei noh, Coq on omas rollis kindlasti hea ja vajalik mängumees, eriti võõrsill ning Elneny enda kohta mul pole samuti etteheiteid. Lihtsalt koos mängides põhjustavad nad nii tohutu idee ja oskuste-vaakumi sinna keskele mis imeb kõik 4 eespool olevat meest 5-10 meetrit keskväljale lähemale, oma positsioonidest välja kus neid tegelt vaja oleks. Vastane saab selletõttu rohkem ruumi ja aega, et tagasi jõuda ning liinid korda saada ja tulemuseks ongi sasipundar kus miski ei toimi.

                See ei ole mingi kokkusattumus, et Cazorla vigastusega meie muidu õlitatult tiksunud mängumootor äkitselt tõrkuma on hakanud - temaga võrreldav skillset on ainult ühel mehel klubis. Kahjuks veedab ta oma päevi hetkel inglismaa lõunarannikul.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Vaadates, kuidas Wenger on ostnud ja kes talle meeldivad, võiks pigem spekuleerida, et kõigi meeste terve ja vormis olles oleks keskel esimese valiku paar ehk hoopis Xhaka - Ramsey. Aga mis kõige paremini töötab, ei tea vist keegi. Coq-Cazorla avastamine oli ju ka täiesti juhuslik.

                  Kommentaar


                    Ma kihla vedama ei hakkaks aga usun, et Ramsey´t me järgmine hooaeg Arsenali särgis ei näe.

                    Kommentaar


                      Häid uudiseid kah!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sulev86 Vaata postitust
                        Häid uudiseid kah!
                        Barca võib nüüd oma DNA paska mujale minna ajama, kena!

                        Kommentaar


                          Väidetavalt 6,5 aastat ja enam kui 100k naela nädalas. Showing some intent here.

                          Kommentaar


                            Kommentaar




                              Häid unenägusid!
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                See on tegelt rohkem kui aasta vana video. Vähemalt minu silmad nägid seda esmakordselt eelmise hooaja alguses, augustis või septembris. Just for information.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X