320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ollie koll oli vägev mammu tõesti, mäng kohe algusest oli tempokas ja täna oli see Arsenal platsil mida me näha tahame. Iwobi oli üllatavalt hea seal nr.10 kohal ning traageldas kenasti. Varasemalt on ka siin osade poolt mainitud, et vahel frustreeriv võib ta olla aga täna kõik toimis. Lucas sai võimaluse ja kuigi kolli ei löönud ning kommentaator tembeldas "flopiks" siis päris nii need asjad ka ei ole, kenake esitus ka talt. Kohustuslik 3p tabelis ja edasi ...

    Ainus negatiivne aspekt tänasest on see võimaluste realiseerimine. Arvestades kui palju momente loodi ja mis olukorrad meil olid siis võiks ju natuke rohkem kui 2tk sinna panna ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
      Lucas sai võimaluse ja kuigi kolli ei löönud ning kommentaator tembeldas "flopiks" siis päris nii need asjad ka ei ole, kenake esitus ka talt.
      Ma viskasin korraliku facepalmi selle jutu peale. Pmst iga kord kui võimaluse saab on positiivselt meelde jäänud. Ja no siis hetke statistika on ju ka korralik. 11 mängu (millest 5 vahetusest), 5 väravat ja 2 söötu. Pigem jääb küsimärgiks miks ta rohkem võimalusi ei saa.

      Kommentaar


        mu arust väga realiseerimisega viriseda ei maksagi, täna oli palace roninud nii mitmekesi oma 5 kasti, et sealt nad ei saanud ise ka palli puhtaks löödud, ilma et vastu oma meest poleks virutanud. kaks suht ebaloogilist väravat suudeti lüüa. üks meisterlikuse ja kerge õnne seguna.teine oli täpselt ehe näide väravast, mis tuleb kui kaitse pidevalt hoida surve all. et tahta suurema skooriga võitu, oleks pidanud palace natuke oma mängu avama, mis oleks ka loogiline olnud, sest mida sa istud seal 2-0 teisel poolajal ainult oma kastis. aga huvitaval kombel nad nii ka tegid paraku. mu jaoks oli kummaline see palace küll, mitte mingit ideed, kuidas mängu muuta, samamoodi mängiti seisul 0-0, 1-0, kui 2-0 ja ma ei ütleks sel võistkonnal poleks kvaliteeti et midagi üldse ette võtta ei saaks.

        Kommentaar


          Giroudi oma Bergkampi hetk. Sarnaselt Jumalale, on Ollie ka ilmselt selline mängija, keda tagantjärgi mäletatakse palju positiivsemalt, kui reaalajas. Mitte nüüd öelda, et Bergkamp oleks sellist teenimatut sitarahet saanud nädalast-nädalasse. Aga tegemist oli kindlasti mängijaga, keda ei hinnatud ehk päris piisavalt tollel ajal. Ühesõnaga, Giroud frustreerib aeg-ajalt, Arsenal frustreerib suutmatusega Giroudi tugevustele mängida aga vana suudab lisaks üliolulistele väravatele paar täiesti maailmaklassist väravat hooaja kohta ära lüüa. Aplaus.

          Özil ei viitsinud välja ilmuda aastavahetuse järgsel päeval? Tema talvepuhkus on juba veidi pikale läinud. Õnneks Iwobi oli mees omal kohal. Ja kui nüüd natuke mõelda, siis nr 10 ongi ilmselt Iwobi parim positsioon pikas perspektiivis. Äärel mängides jääb tal kiirusest vajaka ja puudulik töövõime/kaitsetöö paneb äärekaitsja alati surve alla. Keskel aga saavad kaks tema silmapaistvamat atribuuti - esimene puude ja linkup - tõeliselt särada. Samas ma ei kahtlegi, et Özil oleks täna samuti hiilanud oma headuses. Sellised mängud on üldjuhul tema leib. Tahaks näha Iwobit keskel mõnes raskemas võõrsilmängus, kus meid paratamatult pallita surve alla pannakse. Sest jumal teab, et Öziliga väljakul oleme täiesti kasutud nendes mängudes.

          Ma vaatan järgmist 4 mängu liigas ja üritan välja mõelda, kelle vastu me komistame? Ons see järgmine mäng Bournemouthi vastu äkki, kes suudab heal päeval ilusasti veeretada küll? Või on see hoopis liiga peksupoisi Swansea vastu, kelle vastu Liberty'l alati hädas oleme? Minu raha läheb selle mängu peale.

          Vaatan praegu Chelsea fikstuure ja krt, kindlalt peavad punkte ära andma järgmise nelja jooksul. St et ideaalmaailmas(maailmas kus Spurs ei ole vahelduseks täiesti useless ja maailmas kus eelmise hooaja meister ka vahelduseks oma sita jälle kokku võtab, rääkimata poolist) võiksime tselsil Bridge'i mänguks veeb alguses täiesti kandadel tagasi olla. Mitte et mul oleks absull usku, et me sealt tulemusega tagasi tuleksime aga vähemalt tekiks mingid variandid jälle.

          Kommentaar


            Väike jalgpallimuinasjutt teoks saamas ?

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Imelik, et Alexis üldse puhkust ei saa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Imelik, et Alexis üldse puhkust ei saa.
                  Siis oleks ju puntsis või mis?

                  Kommentaar


                    No sa jätaksid ta must-win võõrsilmänguks puhkama? Alexis on meeskonna mootor, eelmine mäng küll veidi vedas üle ja isetses ja see, mis proovis, kõige paremini välja ei tulnud. Aga peale mängu vaatad statistikat vennal - 8 lööki peale, 6 võimalust teistele loodud vms - ja imestad.

                    Alexis on loom, küll nädalavahetusel saab oma puhkuse kätte FA kopsikus. Loodame et täna kiuste katki ei lähe.

                    edit: Alexis pole päris ammu löönud muide, värav või kaks peaks täna õhtuses menüüs olema küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      No sa jätaksid ta must-win võõrsilmänguks puhkama? Alexis on meeskonna mootor, eelmine mäng küll veidi vedas üle ja isetses ja see, mis proovis, kõige paremini välja ei tulnud. Aga peale mängu vaatad statistikat vennal - 8 lööki peale, 6 võimalust teistele loodud vms - ja imestad.

                      Alexis on loom, küll nädalavahetusel saab oma puhkuse kätte FA kopsikus. Loodame et täna kiuste katki ei lähe.

                      edit: Alexis pole päris ammu löönud muide, värav või kaks peaks täna õhtuses menüüs olema küll.
                      Ma ei ütle et ma jätaksin. Ma lihtsalt imestasin et ta nende kolme mängu jooksul üldse ei saa puhata - arvasin, et mingis faasis saab ikka.

                      Kommentaar


                        This is getting interesting..

                        Kommentaar


                          Vaatame seina ja laulame lalalala

                          Kommentaar


                            Kohati tundub küll, et Xhakal ulub pea sees tuul ja veerevad heinapallid. Sellises olukorras, sellise ründaja liikumissuunaga kastis nokkima minna. Ulme...

                            Kommentaar


                              Sul on õigus, seal kõrvade vahel ei saa olla aikjuud rohkem kui ta enda särginumber. Ausalt noh, pool hooaega vaevu möödas ja see on mingi 3-4 kord, kus vend täiesti idiooti paneb. Istudes pooled mängud pingil!

                              Bellerin oli ka päris hea esimese värava puhul.

                              Einoh, ennegi 2:0st 3:2 võidetud. Kas just Ramseyga epitsentris...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kohati tundub küll, et Xhakal ulub pea sees tuul ja veerevad heinapallid. Sellises olukorras, sellise ründaja liikumissuunaga kastis nokkima minna. Ulme...
                                kivipallur graniit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X