320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Samas Ospina PSG vastu mõlemas mängus päästis meid korduvalt kaotusest kuid millal viimati tabasite end mõttelt, et Cech tõi punktid koju meile siin mängus? Ma laseks kolumblasel vahelduseks proovida.
    Julgen oletada, et kui eilne üritus oleks null punktiga päädinud, oleksime me selle liigutuse tunnistajateks olnud lähiajal. Nüüd muidugi vaevalt.

    Oleks on sama hea kui poleks... Ma tean!

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ma saan aru, et tõugata on vaja ja võib olla ei ole sul pikemajalist jalkavaatamis kogemust aga mitte kunagi pole ükski mängija suurem kui klubi. Ei Arsenalis, ei Liverpoolis, ei kuskil mujal. Arsenal oli enne Alexist top 4 klubi ja on peale teda. Või lühidamalt ja lihtsamalt: vedä käteen.
      Kas siis kui tabelis 5ks jääte olete ka top 4 klubi? Ma tean küll et iga aasta seda juttu räägitud ja ikka top 4 hulgas Arsenal lõpetab, aga see hooaeg on nendele CL kohtadele ikka päris tihe rebimine, Manu tuleb rongina tagant (3p taga ainult), Tottenham on ka viimasest 10 mängust rohkem punkte võitnud kui Arsenal seega võivad ka kaarte segada siin.

      Või loodad Pooli kaitsele ja Pepi meltdownile?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mustang Vaata postitust
        Kas siis kui tabelis 5ks jääte olete ka top 4 klubi? Ma tean küll et iga aasta seda juttu räägitud ja ikka top 4 hulgas Arsenal lõpetab, aga see hooaeg on nendele CL kohtadele ikka päris tihe rebimine, Manu tuleb rongina tagant (3p taga ainult), Tottenham on ka viimasest 10 mängust rohkem punkte võitnud kui Arsenal seega võivad ka kaarte segada siin.

        Või loodad Pooli kaitsele ja Pepi meltdownile?
        Manule jaTottenhamile teeme ikka ära.

        Kommentaar


          Võib vist julgelt väita, et nendele CL kohtadele rebimises on küll AW ekspert nr.1

          Kommentaar


            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
            ... Manu tuleb rongina tagant (3p taga ainult)...
            Faktitäpsuse huvides, 2 punkti.

            Ja ma ei hõiskaks United-ist eespool lõpetamise osas. Viis vooru tagasi ei oleks reageerima hakanud, aga hetkel tundub United-i seisukohast asi lootustandvam (vähemasti United-i fännidele ma eeldan

            Kommentaar


              Noh vahet pole, kas see on Manu või keegi teine kellest eespool oleme. Aga kahes asjas võib Wengeriga senise ajaloo põhjal kindel olla. CL koht saadakse ja Tottenhamist ollakse eespool. Stagnatsioon Arseeni stiilis sõnaga

              Kommentaar


                poolakat väravasuul kritiseerida on ikka naljanumber, maailma top10 väravavaht
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  poolakat väravasuul kritiseerida on ikka naljanumber, maailma top10 väravavaht
                  Szczesny on maailma top10 väravavaht?!? Ma tõmbasin kohvi kurku...

                  Või mingi peen trollimine?

                  Kommentaar


                    Tottenham Tottenhamiks (tean et Arsenali fännidele meeldib Tottenhami kulul nalja teha) aga tõsi on see, et Manu on 2 punkti kaugusel ja Ibrad ja Pogbad panevad nüüd juba päris võimsalt. Samal ajal Arsenalil osad mehed (Özil) on kas haiged või longivad platsil niisama.

                    Nagu juba ütlesin, pigem võib Poolile kaitse kätte maksta top 4 (Sunderlandi vastu 2 sisse lasta ei ole just väga hea) või Pepul keerab totaalselt ära.

                    Ma siiski arvan, et Manu top 4 jõuab hooaja lõpuks, kelle kulul (Pool, City, Arsenal) ei oska veel öelda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Szczesny on maailma top10 väravavaht?!? Ma tõmbasin kohvi kurku...

                      Või mingi peen trollimine?
                      Mulle jäi lihtsalt mulje, et cech ajati szczesnyga sassi
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Maailma kalleim meeskond on liigatabelis juba kuuendaks tõusnud - pole ime, et toetajatel sõidab katus ära ja mõned transformeeruvad Igor Mangideks. Siin teemas siis sellepärast, et Arsenalile nii lähedale pole juba pikki aastaid saadud?

                        Kommentaar


                          Noh, Tottenham juhib ja hetke seisuga siis Arsenal ongi 5ndal kohal tabelis. Iseasi kus kevadel tibusid lugedes ollakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                            Noh, Tottenham juhib ja hetke seisuga siis Arsenal ongi 5ndal kohal tabelis. Iseasi kus kevadel tibusid lugedes ollakse.
                            Kevadel ollakse seal, kus alati.

                            Kommentaar




                              kogub hoogu. Ma loodan et poisist saab asja - seelline tuhkatriinu lugu oleks über mõnus lihtsalt. Kusjuures väidetavalt sai vahetult enne Arsenali trialit oma töökohalt Bentley tehases saabast ka.

                              Kommentaar










                                #WelcomeBackDanny
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X