320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See lugu mulle meeldib!

    'Allegation' = süüdi
    'Voluntarily attended' = arreteeritud

    Politsei kutsus suvaline kõrvalseisja ning Xhaka olevat väidetavalt öelnud "white bitch" kellegi kohta, saksa keeles.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Väidetavalt olla öelnud saksa keeles. Siit tekkib küsimus kohe, kui hästi kaebaja saksat oskab. Tahaks orignaalütlust näha.

      Kommentaar


        Mis ajast on valgete vastu suunatud väljaütlemised rassistlikud?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Ma spekuleeriks et saksakeelne sõna ei old mitte weiss vaid scheiss. Ehk siis mitte weisse Schlampe vaid scheiss Schlampe. Mitte et see kuidagi ilusam oleks aga loogilisem küll.

          Kommentaar


            Samal ajal, kui seal saarel inimesed päevadele mõtlevad, oleks Reinsalu juba eos Xhaka riietusruumi kinni müürinud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Väidetavalt olla öelnud saksa keeles. Siit tekkib küsimus kohe, kui hästi kaebaja saksat oskab. Tahaks orignaalütlust näha.

              Sks-le suunduval lennul oli küllap teisigi keeleoskajaid

              aga eks tekib muidugi frustratsioon, kui sõber lennukist maha jääb
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                Sks-le suunduval lennul oli küllap teisigi keeleoskajaid

                aga eks tekib muidugi frustratsioon, kui sõber lennukist maha jääb
                Lennujaamaga seotud lood panevad kohe pildid silme ees jooksma. Aga kui neil raportitel on õigus ja Granit läks sõpra lennujaama saatma ja ta nägi tekkinud tõrget pardale pääsemisel, sai see juhtuda ainult tänu sellele, et check inn oli juba suletud (väravasse ta ju saatjana poleks saanud). Sel juhul tõenäoliselt ei olnud seal läheduses kuigivõrd samale lennule minejaid, sest need olid juba korralike inimestena siirdunud turvakontrolli ja väravasse.

                Kommentaar


                  No see riik noh. Huvitav mis juhtuks, kui ma Tallinna lennujaamas kellelegi konflikti käigus ütleksin a la kuradi valge lehm? 95% tõenäosusega vabandataks veel pärast minu ees tekkinud segaduse pärast.

                  Antud loos, kui Xhaka tõesti kedagi valgeks emaseks koeraks sõimas, on rõhk täiesti paigast ära. Tegemist ei ole mitte rassismi vaid misogüüniaga, kui ta üldse midagi on. Ja olgem ausad, lennujaama töötajad võivad teinekord üsna emased koerad olla küll. Väikeste inimeste võim jkms.

                  Saareriik on ise nii ksenofoobiline, kui vähegi olla saab. Brexit läks läbi nagu niuhti, et jumala eest poolakad Liverpoolist eemale hoida. Johnny foreigneridele kohta kätte näitamas iga pisimagi eksimuse eest ollakse kärmed vennad küll aga palki enda silmas ei viitsita tähele panna.

                  Sai NLD ajal ka statatuur võetud, Arsenali directors lounge'i ukse ees seisis vanem härrasmees kes külastajaid tervitas, vahest ka pikemalt kõnetas. Uuris vana meilt, kus pärit oleme. Vastan: Estonia. Tema: Estonia, ahh, Vilnius. Mina: No, not Vilnius. Tema: Riga!?!. Mina: No, it's Tallinn actually. Tema: Ah yes, so its good time for You guys to come here with the pound so weak at the moment. Mina: Yes, You could say that, but yesterday at the local supermarket I noticed the prices are not that different anymore. Tema: Really? Ok. Your´re not going to the game tomorrow, are you? Mina: Yes, I Am. - fuck you you stupid old cunt oleks palju sobivam vastus olnud arvestades meie vestluse alatooni. Ilmselt oleks politseis lõpetanud ja rassismisüüdistuse saanud.

                  Loo moraal, fuck Inglismaa. Ennasttäis tolvanid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    Loo moraal, fuck Inglismaa. Ennasttäis tolvanid.
                    Ükskord Londonis käies oli selline lugu, et tegime õhtul kohalikus pubis paar pinti sõbraga ja väljas suitsul olles hakkas üks kohalik vägagi soliidne ja viisaka jutuga ning kaine (ka paari pindi peal olnud) inglane meiega rääkima, et mis keeles me räägime ja kust tuleme jne. Ei suundunud ise ka kohe selle peale, et jalgpalli oleme vaatamas, vaid peale mõningat vestlust tüüp ütles, et "oh well, welcome to England, i hope you enjoy your new life here". Pmst kohe oli eeldus, et kuna kuskilt ida-euroopa urruaugust oleme, siis järelikult siia elama tulnud. Läks tükk aega, et ta uskuma hakkaks, et turistid ja et oleme maksnud päris korralikku raha, et siia mängule tulla. Kõik juhtus veel Paddington Stationi kandis, kus meeletult hotelle, ehk turist kindlasti mingi ebaloomulik nähtus ei olnud.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Nii on. Mõneti mõistetav, kui umbes aastal 2006 30 miljonit poolakat otsustas, et nüüd emigreerume kõik Inglismaale ja paneme seal oma autopesulad püsti. Ennast ajaks ka veidi närvi, olgem ausad. Eestlastele saadetakse 100 pagulast ja juba sõidab kõigil katus ära - keegi alustab Lost Contis punkrit pidava neonatsi grupeeringu, feissbookis avatakse kommuun märka pagulast, Ojuland kõneleb 'eestlusest' Tammsaare pargis ja suures plaanis samadele bomber-tagides kirsameestele, kes võtsid vaevaks pika maa Lostist jalge ette võtta. Ilmselt veidi teine teema aga ega eestlanegi tolerantsusega just ei hiilga. Eks muidugi ajalugu mängib ka siin rolli, kaua sa kannatad neid võõraid siin ülbitsemas.

                      Ühesõnaga, eestlane eestlaseks. Inglane on eelarvamusi täis. Põhjendatud või mitte? Raske öelda, aga pehmelt öeldes nördimust tekitab küll, kui reisides selgub, et oled Eestist ja kohe liigitatakse sind mingiks rott-slaaviks. Siinkohal aitäh muidugi eelkõige tavarish Stalinile ja co'le selle toreda 50 aasta eest. Kus me küll ilma teieta oleks. Aga jätkates, 2014 käisime poistega FA kopsiku finaali vaatamas Londonis. Üheski kuradi pubis ei saanud niimoodi jaurata, et keegi kohalik poleks uurinud, kas ikka pärineme Poolast? Pakuti sekka mõni Rumeenia kaa, millest arenes suitsunurgas lausa oma laulujupp välja mis kõlas umbes nii: We're from Estonia, which is not Romania, quite far from Bolivia...

                      Ühes konkreetses joomisasutuses, kiviviske kaugusel Emiraatidest, olles just õhtu hilistundidel õigesse joodeldusastmesse jõudes Big Fucking German laulu ülesse võtnud, astus ligi üks kohalik näitsik, et tutvust teha. 'So, Are You guys from Germany?' Pärib näitsik uudishimulikult. Meie: no, we're from Estonia. Kohene ilmelangus. 'Oh, how long have You been living here?' 'We don't live here, we came to see the game!' Tütarlapse tulukesed süttisid jälle positiivse heakskiidu saatel. Vestlus jätkus põgusalt kuniks oma teed läksime.

                      Ja kõige amüsantsem, tookord, oli üks hindu taksojuht, kes teel lennujaama, küsimusele miks kõik arvavad, et me poolakad oleme, pikalt Poola immigrante sairama hakkas. Üleüldiselt, on vist targem valetada, et oled soomlane vms. Ega need tumbad vahet niikuinii ei tee.

                      Kommentaar


                        Julm lugu küll, kui keegi sind poolakaks peab. Ma tõmbaks kohe molli ära sellise solvangu peale.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Mina ei tõmbaks, vägivald pole üldiselt minu stiil. 3 aastat hiljem soccerneti foorumis kiruda tundub palju konstruktiivsem.

                          Kommentaar


                            Kunagi kui shotimaal koos karja ida-eurooplastega tööl olin siis, suhtusid kohalikud külaelanikud küll meisse kõigisse väga sõbralikult - ju siis olid teised ajad.
                            Muidugi see väike huumor juhtus, et ostsin mingi mängukaru Dundee mingi mansa fännipoest ja siis müüa küsib, et kust ma pärit olen ja ma vastasin et Eesti, siis müüa kohe, et ahaa - kas teie polnud seal Bulgaaria kõrval
                            Muidu nagu mulle tundub, et shotlased teavad Eeestit paremini kui inglased tänu jalgpallilahingutele. Vähemalt teadsit 10 aasta eest, nüüd pole tükk aega madistatud ja ehk enam ei olda nii kursis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Redman Vaata postitust
                              Julm lugu küll, kui keegi sind poolakaks peab. Ma tõmbaks kohe molli ära sellise solvangu peale.
                              Good job, missing the point entirely.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Vigane(olematu) geograafia on suurtele rahvastele omane. Nende jaoks ongi Eesti ja Rumeenia üks ja sama kant. Aga samas jälle kui küsida eestlastelt kus täpselt Wales asub ja mis on pealinnaks, siis ilmselt tuleks ka üsna humoorikaid vastuseid ja jahmunud nägusid. Nii et võta sa siis kinni.

                                Ahjaa, teemasse ka, Xhaka on cunt. Ühele osale inimestest ongi klienditeenindajad, töötagu nad lennujaamas või toidupoes, madalama sordi inimesed. Põhjakiht. Ja klienditeenindaja on alati süüdi. Vahet pole et sa jäid lennujaama hiljaks või ostsid kogemata vale pileti vms. Ikka on klienditeenindaja lits.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X