320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Mitte uskuda, et juhatus pakub Wengerile uut lepingut on sama kasulik kui hüpata ilma langevarjuta lennukist välja.
    Teada juba, et Wenger lahkub tüürist siis kui tema tahab. Kahjuks. Ja ma ei usu, et ta enne 2019 aastat tahab lahkuda, eriti kui sellist rahhi talle makstakse.
    Meie aga peame nii kaua piinlema.
    Probleem on lihtne - Wenger on absoluutselt no risk manager ju. Hea küll tiitlit tõenäoliselt ei võida, parimal juhul mingi karika kui sedagi. Aga tagab iga-aastase pääsu meistrite liigasse ja seega ka sealse raha. Praegusele omanikule ja juhtkonnale sobib see aga ideaalselt. Ma pakun, et neid huvitab pigem stabiilne rahavoog kui riskeerimine ja tiitlile minek, mis võib lõppeda tissid taeva poole õieli ja perse ees esinelikust välja sadamisega.

    Ise küll praeguseks olen lihtsalt tüdinud selle võrra, et riskiks küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas isco Vaata postitust
      Vähemalt egiptlasel on hästi minemas
      Päris hea jinx.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas isco Vaata postitust
        Vähemalt egiptlasel on hästi minemas

        Vara rõõmustasid...

        Kommentaar


          Algselt postitas isco Vaata postitust
          Vähemalt egiptlasel on hästi minemas
          Kollaps'd

          Kommentaar


            Saab toredalt Kossi ja Giruuga colneys juttu ajada kuda finaalis tala saada on ka. Kogemused jõhkrad selles satsis kuda ära anda

            Kommentaar


              Läks pisut mööda jah, juhtub.

              Kommentaar


                Conte arvamus pole üldse kallutatud, mkm.
                Shearer punditina on nagu väike laps, midagi väga tarka õelda ei ole lihtsalt mängu ajal ning analüüsid on nõrgad. Tema arust on ainult Agüero PLis world class. Tundub tark poiss eksole, peaks tema nõu kuulda võtma küll.
                Halsey arust oli see ka ok olukord ning kerge viga mille vilistas ainult karjumise pärast ära.

                Kommentaar


                  Nõnna palju, kui ma olen kohtunike arvamusi silmanud, siis lühidalt öeldakse, et shit happens ja vile oli õige.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Mulle tundus ka, et Alonso käsi ei peaks Bellerini näos olema, aga Conte arvas, et Inglismaal ei ole selline asi viga, vbl Itaalias, Shearer arvas, et not a foul, he's just being aggressive ja tagatippu Mark Halsey arvas: For me the Chelsea player had his eye on the ball and used his arms for elevation and it's a perfect goal.
                    Mu meelest ei peaks ka ja leian, lisaks veale oli see ka kollase kaardi koht. Vaatasin, mida The 3rd Team mehed asjast arvavad, seal leiti ka tegemist oli veaga.

                    Huvitav kommentaar ka sealt. Ei oska täpsemalt kommenteerida, aga võib-olla tõesti siis inglise liigas käivad asjad teisiti.

                    For me irregular goal, however reading some comments and knowing Atkinson's style, it seems as in England this goal was accepted without too much questioning. But LotG are LotG.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Sellise pasa vilistamata jätmise eest oleks kohtunikule parim lahendus enam mitte kunagi kohtunik olla. Kahju et niimoodi mänge rikutakse, päris mitmes liigas.

                        Kommentaar



                          Päris huvitav vaadata neid legende. Pires, Henry, Vieira, Cole jne
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Mulle tundus ka, et Alonso käsi ei peaks Bellerini näos olema, aga Conte arvas, et Inglismaal ei ole selline asi viga, vbl Itaalias, Shearer arvas, et not a foul, he's just being aggressive ja tagatippu Mark Halsey arvas: For me the Chelsea player had his eye on the ball and used his arms for elevation and it's a perfect goal.
                            Arvajate silmakirjalikkusest või lihtsalt mõttelodevusest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Nõnna palju, kui ma olen kohtunike arvamusi silmanud, siis lühidalt öeldakse, et shit happens ja vile oli õige.
                              Ja ka Dermot Gallagher liitub nende arvamustega.

                              INCIDENT: Marcos Alonso scores Chelsea's opening goal.


                              SCENARIO: Alonso and Arsenal defender Hector Bellerin both jumped to attack the ball in the six-yard box with the Chelsea man winning the battle and heading home. However, as he jumped, he caught Bellerin with his arm, knocking the full-back to the ground. Arsene Wenger called it a "100 per cent foul." The goal stood.


                              DERMOT'S VERDICT: Correct decision


                              DERMOT SAYS: They've both jumped with their arms in the air and both are focused on the ball. Alonso never looks at Bellerin once. It was natural contact. It would have been more of a surprise if it had been disallowed
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Kas kusagil leidub ka seletust, mis põhineb reeglitel ja nende tõlgendustel, mitte emotsionaalsetel alustel?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X