320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    Pascal Boisseau vist ikka on mingi esindaja ja võtab tema nimel sõna
    Agendi kohustused peaks ikkagi tema isal Wilfriedil olema. Vähemalt ühes hiljutises intervjuus temaga seda mainiti ning ka transfermarkt-i lehel on ta agendiks määratud "Relatives". Võibolla see tüüp on lihtsalt mingi nõuandja vms.

    Kommentaar


      Algselt postitas Haron Vaata postitust
      ja seda räägime ründaja kohta kel liigas teine koht "goal per minut" arvestuses?
      Jah, on tal ka omad vead, aga "tärget" tüüpi ründajana ja peaga mängus on ta siiski heal tasemel. Ma ei arva, et me ei peaks uut ründajat otsima aga see peaks ikka olema tublisti prantslasest parem, mitte ei peaks lihtsalt teise samasuguse vastu vahetama.
      Ma kindlasti ei hakka Giroud maha tegema. Aga lihtne küsimus sulle - Kas tahad, et Giroud oleks järgmisel hooajal meie esiründaja?

      Kommentaar


        pigem on küsimus, et kas on saadaval kõvasti parem ründaja ja kas arsenal jõuab endale teda osta. ega neid nö päris ründajaid nüüd iga nurga peal ei vedele ka, kes oleks oluliselt paremad.

        Kommentaar


          Algselt postitas MargusKask Vaata postitust
          Ma kindlasti ei hakka Giroud maha tegema. Aga lihtne küsimus sulle - Kas tahad, et Giroud oleks järgmisel hooajal meie esiründaja?
          Ei tule mina teid küll õpetama, aga ...

          Giroud mängud kokku Arsenali eest 227 (14 825 min). Väravaid 98, assiste 41 (kokku 139) - st värav või assist 106 minuti kohta.
          EPLi numbrid - 164 (10 894), 69+27 (kokku 96) - st värav või assist 113 minuti kohta

          Alexis kokku 144 (11 844); 72+42 (kokku 114) - st G/A 104 minuti kohta
          EPLis 103 (8 620); 53+24 (kokku 77) - st G/A 112 minuti kohta.

          Aga ei, muidugi. Girou'st pole asja. Valgusaastate kaugusel ja kõik muud jutud. Seebiks ühesõnaga

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Ei tule mina teid küll õpetama, aga ...

            Giroud mängud kokku Arsenali eest 227 (14 825 min). Väravaid 98, assiste 41 (kokku 139) - st värav või assist 106 minuti kohta.
            EPLi numbrid - 164 (10 894), 69+27 (kokku 96) - st värav või assist 113 minuti kohta

            Alexis kokku 144 (11 844); 72+42 (kokku 114) - st G/A 104 minuti kohta
            EPLis 103 (8 620); 53+24 (kokku 77) - st G/A 112 minuti kohta.

            Aga ei, muidugi. Girou'st pole asja. Valgusaastate kaugusel ja kõik muud jutud. Seebiks ühesõnaga
            Sa täiega paned poindist mööda. Enamus siin ei arva, et Giroud on sitt mängija või midagi. Pigem on paar muud tegurit - 1. ta ei ole piisavalt kõva vana, et olla hooaeg läbi see põhiline koorma vedaja. 2. Meie rünnak temaga eesotsas kipub sageli masendavalt staatiliseks ja etteaimatavaks. Ongi kõik.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Sa täiega paned poindist mööda. Enamus siin ei arva, et Giroud on sitt mängija või midagi. Pigem on paar muud tegurit - 1. ta ei ole piisavalt kõva vana, et olla hooaeg läbi see põhiline koorma vedaja. 2. Meie rünnak temaga eesotsas kipub sageli masendavalt staatiliseks ja etteaimatavaks. Ongi kõik.
              Ilmselgelt oled kursis paremini Arsenali asjadega, äkki siis selgitad, miks ta pole piisavalt hea kui juba üsna arvestatava aja jooksul on laias laastus 100 minuti kohta ise kõmminud või kellelegi assisti andndud.

              See, et "Pole piisavalt kõva vana" kõlab ikka ülimalt tühjalt selle välja toodud statistika põhjal.

              Kommentaar


                See 'Giroud is not good enough' propaganda, mis algas sisuliselt ennem kui mees meie eest platsilegi jõudis joosta, on paljude fännide ajusid loputanud. Inglise jalkameedias on üleuputus ex-spudidest ja ex-scouseritest, neil pole palju vaja et Arse kallal võtta. Sekka mõni omapoiss Henry ka lolli juttu rääkimas ja ongi mängijast ekslik ilme kujundatud.

                Targetman'ina on Giroud maailmaklass. Nimetage mulle kolm paremat, produktiivsemat targetmani? Ootan huviga...

                Jah Giroud'iga ei saa mängida kõrge pressiga kõrgetempolist mängu, see on loogiline. Targetmanil on teised tugevused, tugevused mida me tihtipeale ei utiliseeri täismahus. Kuidas Giroud'i tugevustele maksimaalselt mängida, selleks tasub FRA mänge vaadata - rahvuskoondises on mehel mingi 16/16st jada käsil.

                Ainus kriitika, mis Giroudi pihta oleks, on see et mees ei kesta 60-65 mängulist hooaega. Põhiründajana on tal alati kevadikaldus tulnud veeb-märts. Rotatsioonimehena/plaan B-na hindamatu variant. Ma oleks ka veidi häiritud, kui mingeid Welbecki suguseid plähmerdisi pidevalt mulle eelistataks. See 'aga me mängime palju ilusamat jalgpalli kui Welbz seal ees arutult ringi jookseb' argument on ju tore aga reaalsus on see, et Giroud põhimehena oleme alati top4 ära võtnud. Esimest hooaega mängis mees varumehe rolli ja jäime ka nelja seast välja - midagi see ju näitab.

                Eks nagu Mask ütles, MM aasta tulekult mis jääb mehele ka suure tõenäosusega viimaseks suurturniiriks rahvuskoondise särgis. Siia lisada kuulujutud, et Arsene ja Ivan on Prantsusmaal ründaja-shoppingul, siis on Giroudi avalik hoiatus Wengerile mänguaja kohta igati mõistetav ja loogiline. Kui Wenger tookski suve jooksul a la Lacazette ära, siis tähendaks see Giroudile seda, et tema järjekord meeskonna hierarhias taanduks veelgi kaugemale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Ilmselgelt oled kursis paremini Arsenali asjadega, äkki siis selgitad, miks ta pole piisavalt hea kui juba üsna arvestatava aja jooksul on laias laastus 100 minuti kohta ise kõmminud või kellelegi assisti andndud.

                  See, et "Pole piisavalt kõva vana" kõlab ikka ülimalt tühjalt selle välja toodud statistika põhjal.
                  Otseselt pole piisavalt kõva vana - ära väsib noh. Sõna otseses mõttes ei kesta füüsiliselt hooaega ära. Ja teiseks, meie rünnak vähemalt mulle tundub Giroudiga seda vedamas aeglasem ja vähem mõtestatum. Võimalik, et statistika ei tõesta seda, aga nii mulle tundub isiklikult.
                  PS toonitan, ma ei taha et Giroud ära läheb, mu meelest ta omadused target manina on väga head ja tal oleks kindlasti piisavalt tähtis roll mängida. Samas ma lihtsalt ei leia, et klubi peaks tema plõksimisele ka liiga palju järele andma.

                  Lisaks ma tunnistan, et mul on vana suhtes antipaatia, sest ma ei kannata tema pidevat irvitamist iga möödalöögi üle aga noh see on selline pisiasi, mitte midagi määravat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    See 'Giroud is not good enough' propaganda, mis algas sisuliselt ennem kui mees meie eest platsilegi jõudis joosta, on paljude fännide ajusid loputanud. Inglise jalkameedias on üleuputus ex-spudidest ja ex-scouseritest, neil pole palju vaja et Arse kallal võtta. Sekka mõni omapoiss Henry ka lolli juttu rääkimas ja ongi mängijast ekslik ilme kujundatud.

                    Targetman'ina on Giroud maailmaklass. Nimetage mulle kolm paremat, produktiivsemat targetmani? Ootan huviga...

                    Jah Giroud'iga ei saa mängida kõrge pressiga kõrgetempolist mängu, see on loogiline. Targetmanil on teised tugevused, tugevused mida me tihtipeale ei utiliseeri täismahus. Kuidas Giroud'i tugevustele maksimaalselt mängida, selleks tasub FRA mänge vaadata - rahvuskoondises on mehel mingi 16/16st jada käsil.

                    Ainus kriitika, mis Giroudi pihta oleks, on see et mees ei kesta 60-65 mängulist hooaega. Põhiründajana on tal alati kevadikaldus tulnud veeb-märts. Rotatsioonimehena/plaan B-na hindamatu variant. Ma oleks ka veidi häiritud, kui mingeid Welbecki suguseid plähmerdisi pidevalt mulle eelistataks. See 'aga me mängime palju ilusamat jalgpalli kui Welbz seal ees arutult ringi jookseb' argument on ju tore aga reaalsus on see, et Giroud põhimehena oleme alati top4 ära võtnud. Esimest hooaega mängis mees varumehe rolli ja jäime ka nelja seast välja - midagi see ju näitab.

                    Eks nagu Mask ütles, MM aasta tulekult mis jääb mehele ka suure tõenäosusega viimaseks suurturniiriks rahvuskoondise särgis. Siia lisada kuulujutud, et Arsene ja Ivan on Prantsusmaal ründaja-shoppingul, siis on Giroudi avalik hoiatus Wengerile mänguaja kohta igati mõistetav ja loogiline. Kui Wenger tookski suve jooksul a la Lacazette ära, siis tähendaks see Giroudile seda, et tema järjekord meeskonna hierarhias taanduks veelgi kaugemale.
                    Ei seoks esinelikust välja jäämist Giroud rolliga ründes. Aga äkki mõjutas tema pingil olek kaitset hoopis? Nagu üks pikk latt vähem, samas noh tõesti ei mäleta palju neid sellseid väravaid meile löödi, kus Giroud kaitses oleks võinud abiks olla. Kui puhtalt löödud ja sisse lastud väravaid vaadata viimase 5 aasta jooksul ( Giroud klubis oldud aeg) siis oli meil see hooaeg viimase 5 aasta parim rünnak ja kõige sitem kaitse.

                    Kommentaar


                      Ilusmeesonvägahea! aga vajab paremat paarilist kellega roteerida ning siis oleks kõik hea.

                      See päris kena või mis ?
                      6541c43359394b8cd3cc2cf12606906b.jpg

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Otseselt pole piisavalt kõva vana - ära väsib noh. Sõna otseses mõttes ei kesta füüsiliselt hooaega ära. Ja teiseks, meie rünnak vähemalt mulle tundub Giroudiga seda vedamas aeglasem ja vähem mõtestatum. Võimalik, et statistika ei tõesta seda, aga nii mulle tundub isiklikult.
                        PS toonitan, ma ei taha et Giroud ära läheb, mu meelest ta omadused target manina on väga head ja tal oleks kindlasti piisavalt tähtis roll mängida. Samas ma lihtsalt ei leia, et klubi peaks tema plõksimisele ka liiga palju järele andma.

                        Lisaks ma tunnistan, et mul on vana suhtes antipaatia, sest ma ei kannata tema pidevat irvitamist iga möödalöögi üle aga noh see on selline pisiasi, mitte midagi määravat.
                        No joppenpuhh, see tähendab, et talle oleks vaja juurde tuua pigem teine ründaja, kes vahepeal mingeid mänge alustaks ja Giroud puhkaks. See, et keegi 65 mängu päris-päris tipptempole vastu ei pea on normaalne ja inimlik.
                        See ei tähenda, et ta poleks piisavalt hea olemaks põhiründaja.

                        Kommentaar


                          Noh seda minutes per goal statistikat mõjutab natuke ikkagi ka see, et Giroud on päris arvestatava osa väravaid löönud pingilt impact subina, mis jätab tema resultatiivsuses teatud mõttes eksliku mulje. Sekka mõned mängud kus ta on olnud nö flat track bully ja mingeid nigelaid kaitseid kottinud (suurte vastu on ta muidugi ka skoorinud).

                          Muidu kirjutan alla kaaskannatajate jutule, teenimatult negatiivne haip on temaga alati kaasas käinud ja targetmanina on ta vägagi hea. Lisaks veel omaltpoolt juurde tema tugeva füüsise ja link-up play. Aga teatud mängudes on ta täiesti kadunud ja nagu siingi mainitud, muutub mängupilt väga üheülbaseks, kui tema tugevustele ei mängita. Siinkohal oleks ka paslik meenutada 15/16 hooaega, kus Özil oli assistimasin ning tekitas ohtralt võimalusi, aga ründeliin, eesotsas prantslasega, ei suutnud mitmeid mänge järjest neid kandikul ette antud võimalusi realiseerida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            No joppenpuhh, see tähendab, et talle oleks vaja juurde tuua pigem teine ründaja, kes vahepeal mingeid mänge alustaks ja Giroud puhkaks. See, et keegi 65 mängu päris-päris tipptempole vastu ei pea on normaalne ja inimlik.
                            See ei tähenda, et ta poleks piisavalt hea olemaks põhiründaja.
                            Mis normaalne ja inimlik. Giroud pole ühelgi hooajal rohkem mänginud kui 50 mängu ringis ( 53 kõige rohkem) Sellega peaks professionaal olema võimeline toime tulema küll. Mu meelest tal pigem peas kinni, mingid eriti pikad mõõnad tulevad vahel sisse. tont teab. Kusjuures sai viimane hooaeg ka 39 mängus platsile - minu meelest täiesti piisavalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Mis normaalne ja inimlik. Giroud pole ühelgi hooajal rohkem mänginud kui 50 mängu ringis ( 53 kõige rohkem) Sellega peaks professionaal olema võimeline toime tulema küll. Mu meelest tal pigem peas kinni, mingid eriti pikad mõõnad tulevad vahel sisse. tont teab. Kusjuures sai viimane hooaeg ka 39 mängus platsile - minu meelest täiesti piisavalt.
                              Batshuayi sai ka Chelseas koguni 29 korda väljakule kõikide sarjade peale. Tihtipeale paariks viimaseks minutiks. Oluline on ikkagi see, kui palju minuteud sa seal platsil veedad, mitte mitu korda sa seal käid. Giroud sai möödunud hooajal kõikide sarjade peale kokku 1780 minutit. Alexis Sanchez näiteks 4229 minutit. Et vahe on ikka päris korralik.

                              Algselt postitas coco
                              Kuidas Giroud'i tugevustele maksimaalselt mängida, selleks tasub FRA mänge vaadata - rahvuskoondises on mehel mingi 16/16st jadakäsil.
                              Peale eilset juba 17(stardist)/17.

                              Kommentaar


                                1800 minutit nii vahe ka pole ju. Sanchez on halb vordlus . Mees kes tuleb mittemangimiseks kinni panna kuhugi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X