320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saver Vaata postitust
    Äkki môtestad lahti selle postituse eesmärgi vôi pôhjuse? Enamus siin sellega kursis juba 2 kuud tagasi AW öeldu pôhjal.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
      Enamus siin sellega kursis juba 2 kuud tagasi AW öeldu pôhjal.
      Arsenal manager Arsene Wenger expects Alexis Sanchez to return to training on Tuesday after repeating his belief that the forward will stay at the club.

      "He has flu, yes. I had him on text yesterday," said Wenger
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Arsenal manager Arsene Wenger expects Alexis Sanchez to return to training on Tuesday after repeating his belief that the forward will stay at the club.

        "He has flu, yes. I had him on text yesterday," said Wenger
        ja mis siin arusaamatut on? Mida see muudab kui poiss paar päeva sinisel on?

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          ja mis siin arusaamatut on?
          Minu arust mitte midagi, seega ei oska vastata.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Minu arust mitte midagi, seega ei oska vastata.
            ma mõtlesin seda, et mis siin kurat uudist on. Poiss ei viitsi pühapäev tööle tulla, parem jookseb koertega, saadab bossile sõnumi et on tõbine ja tuleb teisipäeval. Nagu kus ..... siin üldse mingi uudis on. Ammugi mida siin boldida on?

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              ma mõtlesin seda, et mis siin kurat uudist on. Poiss ei viitsi pühapäev tööle tulla, parem jookseb koertega, saadab bossile sõnumi et on tõbine ja tuleb teisipäeval. Nagu kus ..... siin üldse mingi uudis on. Ammugi mida siin boldida on?
              Manu teemas käib huumor

              Kommentaar


                Martinez siis Getafesse lanule aastaks, tundub hea valik kui saab seal korralikult mängida ja ei pea pinki nühkima.

                Kommentaar


                  Nüüd tekib ka väike murekoht, kui Cech saab vigastada, kes siis oleks Arsenali teine vv?

                  E: oh, unustasin Ospina täiesti ära, minu viga.

                  Kommentaar


                    Nohh Ospina jah. No ma ei tea mulle isiklikult meeldib Martinez rohkem küll. Aga see on selline tunde asi, mingit tõsist alust sellele meeldimisele ei saa panna - tundub kuidagi rahulikum ja paremini oma ala kontrolliva väravavahina.

                    Kommentaar


                      Tänane sõpriskohtumine leiab aset sellises koosseisus:

                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Väike küsimus targematele meestele, et miks Özil täitsa kadunud on, kas mingi kaval plaan või milles asi ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
                          Väike küsimus targematele meestele, et miks Özil täitsa kadunud on, kas mingi kaval plaan või milles asi ?
                          Pole ju kadunud olnud?! Täna ainult ...

                          Speaking to BT Sport ahead of the Community Shield clash, Wenger said: ‘Alexis is here but it’s too short [for him to play.]
                          ‘Mesut has an ankle problem. Aaron Ramsey has a slight calf problem that we need to protect so these three are not available.’


                          Benitez: "In football, everything is a lie".

                          Kommentaar


                            Õnnitlused karika võidu puhul. Kordaläinud hooaeg! Loodame, et talv ja kevad ei kulge see teema jälle Wenger out stiilis!

                            Kommentaar


                              Oih jälle pennud. By Jose standards "karikas"

                              Kommentaar


                                Üht-teist positiivset saab sellest mängust juba võtta. Loodetavasti oleme seekord esimeseks mänguks paremini valmis kui eelmistel hooaegadel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X