320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    See, et me deprekas oleme vastab tõele. Ja mine oma venelasteks tembeldamisega tõesti pu... Teil endal on ka üks suurosanik Usmanov venelane nii, et mine kalla endale külma vett pähe. Vähemalt meie venelasel on olemas munad aastast aastasse, et meeskonda tuua nimesid ja midagi võita, kuid te olete lihtsalt seal Premier Leagues kari saamatuid impotente. Seega mida sa tuled lahmima siin.
    Väga huvitav aga ...
    1. Palun tee faktid selgeks enne, meil ei ole venelasest suurosanikeesotsas. Meil on vaid 1 suurosanik ning see on ameeriklane.
    2. Keda ma solvasin? Saan aru, et su arvamus ei ühildu minuomaga aga jäägem palun kultuurseks roppuste osas.
    3. Ei äitahh ma ei poolda neid water bucket ettevõtmisi.
    4. Matici transfer näitab tõesti munade suurust ja võid vabalt juba õnnitlused ühes teises alateemas teele panna kuna kink tõesti kena.
    5. Ma ei tulegi lahmima Teie alateemasse ning ära sina tule ka. Äitahh.

    Chill.Peace.Love

    Kommentaar


      Gabriel Paulista on vist Valenciasse liikumas. Päris vaikselt tehti ära sel juhul. Mõni nädal tagasi neil treener küll rääkis, et vaadatakse mängijaid aga siis täis vaikus ning nüüd tundub, et juba võib täna olla avalikustamine.
      See vist tähendab, et Chambers jääb see aasta siiski paigale ning laenule/müügile minekut ei toimu.

      Kommentaar




        Benitez: "In football, everything is a lie".

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Gabriel Paulista on vist Valenciasse liikumas. Päris vaikselt tehti ära sel juhul. Mõni nädal tagasi neil treener küll rääkis, et vaadatakse mängijaid aga siis täis vaikus ning nüüd tundub, et juba võib täna olla avalikustamine.
          See vist tähendab, et Chambers jääb see aasta siiski paigale ning laenule/müügile minekut ei toimu.
          Laen või müük Paulista kohta? Tegelt oleks hea küll kui müüks ta ära. Ma ei tea aga mulle ta ei meeldinud. Holding on minuarust vähe parem ikka.
          ..ja nii ongi

          Kommentaar


            Kommentaar


              Gabriel Paulista - tõenäoliselt üks rumalamaid jalgpallureid maailmas.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Mulle Gabriel meeldis, eelkõige vist oma suhtumise pärast. Vaatamata sellele kergele värinale, mis iga tema esituse jälgimist saatis. Samas saan aru - kui on tõesti otsustatud mängida kolme kaitsjaga keskel, siis Gabrieli jaoks pole see ideaalne, ta on veidi liialt tahumatu, et olla see keskmine neist kolmest, kellelt see positsioon nõuab ikkagi teatavat oskust palli käsitleda. Aga no keskel on nüüd ikkagi veits pikantne olukord - Per on kohe pensioneerumas, Koscielny kõõlused on jälle veits lähemal lõplikule ülesütlemisele. Chambers on Wengeri poolt hüljatud. Suurt alternatiivi sel juhul Mustafi-Holding-Nachole polegi - eeldusel, et Bellerin ja Kolasinac on ideaalis siiski wing-backid ja seal ka mängivad. Lisaks keskväljurile vaja kahe nädala jooksul leida ka kedagi keskkaitsesse?

                Kommentaar


                  Ma usun, et sinna kedagi ei tooda. See aken. Chambersit ma ei usu, et Wenger nii väga hüljanud on tegelikult ja vaadates et noorte EM'il eelistati teda Holdingule siis vähemalt seal hinnati teda vaat et kõrgemalt.
                  Per, Kos, Mustafi, Holding, Monreal ja Chambers katavad ära küll. Igal mehel 1 vahetus olemas, täiesti piisav numbrite poolest. Vajadusel veel Kolasinac ning nagu suvel proovitud sai ka Elneny (loodame, et neid sinna siiski ei panda).

                  Järgmine suvi aga Per pensile. Siis peab kurjalt peale vaatama kuidas Holding ja Chambers on arenenud, kas Mustafi on ikka veel suitsiidsöötja, kas Kosi keha peab veel vastu (peaks ikka pidama) ning ega Monreal mingit taandarengut pole teinud. Ja siis selle põhjal otsustama kas meil on vaja algrivvi kedagi tuua (arvatavasti) või kedagi potensiaalikat õpipoisiks või mõlemat.

                  Mul üldse erilist usku pole, et me kedagi enam ostamegi see suvi. Prioriteet võiks olla leida uus kodu järnevatele: Debuchy, Jenks, Gibbs, Campbell (raske hetke vigastusega), Wilshere, Lucas ja no ise lükkaks siia ka Walcotti. Hea kui kolm-neli maha müüakse vast.

                  Kommentaar


                    Ja Gabriel läinud ametlikult.
                    Gabriel has joined Valencia for an undisclosed fee.

                    Kommentaar


                      nüüd on võimalik temast vabanev palgaraha alexisele juurde pakkuda ja loota parimat

                      Kommentaar


                        Tekib küsimus miks Walcott vaja maha müüa? Kas sellpärast, et esimene pool mängib hästi ja teine pool mängib kehvasti?
                        ..ja nii ongi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                          Tekib küsimus miks Walcott vaja maha müüa? Kas sellpärast, et esimene pool mängib hästi ja teine pool mängib kehvasti?
                          1. Inglasi on ilmselgelt liiga palju Inglismaa meeskonnas.
                          2. Koosseis tuleb piisavalt õhukeseks lihvida, sest Arsenalil teadagi ei ole ju iga aasta vigastustega probleeme.

                          /troll

                          Kommentaar


                            Algselt postitas oravrsk Vaata postitust
                            nüüd on võimalik temast vabanev palgaraha alexisele juurde pakkuda ja loota parimat
                            Asi pole ju otseselt selles, et me ei võiks Alexisele rohkem pakkuda. Me võiksime talle ka Messi/Neymari tasemel palka maksta kui tahaksime. Küsimus on pigem selles kui ratsionaalne see oleks? Anda vaikselt 30nele lähenevale pallurile gigaleping on alati risk. Teiseks, kas me tahaksime klubi palgastruktuuri täiesti tuksi keerata? Kuskilt läheb piir ja kui kuuldused tõele vastavad ja meie poolt tõesti 300tuhhi nädalas pakkumine lauale on pandud, siis ma ütlen et siinkohal ei saa nagu rohkem klubilt nõuda.

                            Ja mulle meeldib Alexis, pehmelt öeldes. Aga midagi pole teha kui mees sellist pakkumist ka vastu pole nõus võtma. Tuleb vaid loota, et mees teeb raju hooaja ja kes teab, äkki meel muutub kevadeks?

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kas Monreal peab ikka keskkaitses olema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X