320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See võib olla kõige kehvem Arsenali mängupilt mida ma olen kunagi näinud.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      1. Miks peaks Wenger järgmine suvi lahkuma, kui tal on leping 2019. aasta suveni?
      2. Vähem hala. Müüdud pole ju veel kedagi.
      Ärge muretsege, kõik on korras
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        See võib olla kõige kehvem Arsenali mängupilt mida ma olen kunagi näinud.
        Wenger: „Hold by beer..."

        Kommentaar


          Kui juba Gini tõmbab mängjaid kohvile (Ramseyt ühe rünnaku ajal 2x järjest), siis meeskond peab ikka suht halb olema.

          Kommentaar


            Ma siiamaani ei saa aru miks me seda 5-2-2-1 süsteemi mängime kui see ei tööta.
            Kolm keskkaitsjat tegelevad kaitsmisega aga nad ei oska kolmekesi koos seda nagu teha. Äärekaitsjad ei kaitse kuna nad võivad rünnata, aga nad ei ründa ka. Nad on pmst mängust väljas. Keskväljal joostakse Xhaka ning Ramsey üle ning ei saa mängu ehitamisega hakkama, Özil tuleb seetõttu madalamale palli küsima, aga seetõttu jääb ka ülesse veel suurem tühimik. Alexis jookseb ja proovib, aga sul eespool pmst ainult Welbeck kes ei saa mitte millegagi hakkama. Vahepeal Bellerin proovib overlape aga väga pall temani ei jõua ning siis nagu juba öeldud on taga auk. Welbeck lihtsalt jookseb, ja nagu juba öeldud ei saa millegagi hakkama (Laca oleks raudselt selle 7.minuti olukorra vähemalt raami löönud mitte lennukit tabanud või õigeaegselt Alexisele söödu pannud kui juba taga olime ning miski 4-2 ülekaalu korraks saime).

            Muidu aga fun-fun-fun vaatamine täna, jälle. Eelmine hooaeg oli siiski catalyst for change!

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              Kui juba Gini tõmbab mängjaid kohvile (Ramseyt ühe rünnaku ajal 2x järjest), siis meeskond peab ikka suht halb olema.
              See oli päris naljakas jah, kuidas ta kaks korda järjest põhimõtteliselt perseli käis

              Loodan, et Arsene veel vahetusi ning meestele motivatsioonikõnesid ja asju ei tee
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Miks Mad Jens pingil pole enam? Hakkas liialt sõna võtma tõenäoliselt. Füürer saatis minema...

                Kommentaar


                  Keegi võiks sellest gifi otsida, kuidas mingi Arsenali vend keskväljal lihtsalt molutas ja Henderson tuimalt palli ära võttis ja peaaegu värava lõi.

                  Suht võtab kokku esimese poolaja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Vahetuste troll jätkub ka nagunii, Walcott ning Coq tulevad pingilt
                    Ilusat vaatamist aga meile.
                    It is happening allready 😄

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Ärge muretsege, kõik on korras
                      Kuule, ole hea ja istu sisse. Lisaks sellele, et su matemaatika on algklassi tasemel, tundub sama olevat ka su lugemisoskusega.

                      Kommentaar


                        epic kui sitt see arsenal on.. ootan juba fan TVd

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Kuule, ole hea ja istu sisse. Lisaks sellele, et su matemaatika on algklassi tasemel, tundub sama olevat ka su lugemisoskusega.
                          Hahah, kas sul on puberteedi iga, et kohe nii käima läksid? Matemaatikaga mul probleeme pole, ilmselt oleksid selles teemas minu kõrval poisike

                          Vaadates arsenali seisu, siis mu mõte oligi, et lōpetagu ta järgmine aasta vōi kolme pärast võib temast ikka väga kusine tiim maha jääda.

                          Alexisest on ausalt öeldes kahju kui ta seal selle aastakese peab ära kannatama, aga parem haletseda kui teda city värvides näha.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            This is gonna be fun.. :}

                            Kommentaar


                              lol
                              shots on target: 0

                              Kommentaar


                                Üks, kaks sellist mängu veel ehk lööb Wengeri tool kõikuma.
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X