320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Arusaamatu on ka see Oxi saaga. Mees lööb hooajal keskmiselt 2 väravat ja millegi erilisega silma ei paista ning loodab saada mingit ulme summat uuest lepingust? the fakk, kohe müüki kui ei sobi, mul poleks kahjugi kui ta Chelseasse läheks.
    Me ei osta nagunii Oxi elusees, see on meedia väljaimetud pask. Conte taktikat vaadates, siis kuhu sa ta Chelseas paned või kelle Sub ta oleks?

    Kommentaar


      Stok, kuis on? Kas peame mu signatuuri veidi ümber muutma?
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Iseenesest teine poolaeg oli parem. Bellerin andis aga hea assisti Poolile ning suurem mott meestel läks. Nüüd hea kiirelt Mustafi maha müüa kuna on näha, et meie kaitse ruulib (mitte et ma temast eriliselt vaimustuses oleks kuid tänasest Holdingust oleks vast taburet ka parem olnud).

        Cech - mis sa teed kui ees on läbisõiduhoov.
        Monreal - Jäi jubedalt hätta täna. Kolasinac please.
        Kos - Muidu oli kaitse parim lüli, aga 4'da puhul oli tal ka juba 'fuck it' seis.
        Holding - Pmst Liverpooli motm vist. Miks Mustafi ei mänginud? Miks Mertesacker ja Chambers on täiesti välja külmutatud?
        Ox - oh sa mu jeebus. Sellise mänguga visake ta Chelsea poole teele.
        Bellerin - Või oli tema Liverpooli motm? Tal on ilmselgelt vaja malts maha ajada. Äkki mäng läheb tagasi selliseks nagu kunagi oli.
        Xhaka - Rünnakul ei saanud millegagi hakkama, kaitses veel vähem.
        Ramsey - Xhaka vol2 ainult tiba hullem.
        Alexis - võitles mis võitles, kaotas palle ja vahepeal täiesti mõttetult ajas mehi taga ning jättis oma tsooni täiesti vabaks.
        Özil - Proovis midagi toota aga no üpris staatiline jama oli ikka ja mida sa siis teed kui kõik suu lahti su poole lihtsalt vaatavad mitte ei proovi avaneda. Töötas korralikult tagasi täna.
        Welbeck - Ma hakkan varsti tema müüki ka nõudma. Nagu mismõttes me Pereze maha müüme ja siis tema alles jätame üleüldse?
        ---
        Coq - Tuli vahetusest ja võitles korralikult. Kahjuks oskustest jääb tiba puudu ning kaotas ka palle kuid vähemalt oli näha et ta tõepoolest proovis.
        Laca - Meie rekordost. Ründaja. Ja siis meie paneme ta äärele. Fuck logic.
        Giroud - Mõned võimalused tema pealt tekkisid, aga nagu skoorist näha siis tulu ei tulnud.
        ---
        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        See oli lihtsalt naljakas
        Özilit välja hakata tooma on muidugi naljakas arvestades, et ta oli üks ainukesi Arsenali poolt kes reaalselt ka platsil võitles ja proovis midagi korda saata. Aga noh, meedia ju pasundab and shit so must be true.

        Kommentaar


          Arsenal on ikka üks müsteerium, millest mitte midagi aru ei saa. Uskumatu algkoosseisu valik, absurdne lähenemine mängudes ja kõige krooniks kevadine lepingupikendus mandunud treeneriga. Klubi juhatuse jaoks pole nagu üldse oluline sportlik tulemus ega fännide arvamus. Võiks kihla vedada, et lahkunuks Wenger kevadel, mängiks see sats tiitlile. Muidugi mitte Holdingu sugusega kaitses, aga üldpildis on tiim tugev küllalt. Lihtsalt minu arvamus on, et kõik, mis tulemused näitavad on selle klubi puhul küll 100% peatreeneri süü ja ei kellegi teise.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Me ei osta nagunii Oxi elusees, see on meedia väljaimetud pask. Conte taktikat vaadates, siis kuhu sa ta Chelseas paned või kelle Sub ta oleks?
            Pigem usun, et Conte suudab ta kenasti mängima panna, nii Mosese kui ka Williani kohale.

            Tänast OXi kraesse ei saa kuidagi panna.

            Kommentaar


              Kontrast kahe täna väljakul olnud meeskonna vahel oli üsna murettekitavalt suur, meie jaoks. Üks tiim oli väljakul mõtestatud ideedega - selge plaaniga kuidas kaitsta ja kuidas rünnata. Teine meeskond lihtsalt oli väljakul, ilma igasugust täpsemat aimu omamata, kuidas see pall sinna väravasse peaks minema, kuid mis veel tähtsam - kuidas vastaseid skoorimast takistada.

              Kui Alexis välja võeti ja istus seal pingil ja ei osanud ei nutta ega naerda sisi tabasin end mõttelt, et me ei vääri sellise kaliibriga mängijat. 2017 aasta Arsenal kindlasti kohe ei vääri sellisel tasemel mängijat, 2017 aasta Wenger ei vääri olla Alexise treener. Mul ei oleks mitte ühtegi vimmaraasu tema pihta, kui ta homme päev citysse v chelseasse läheks. Erinevalt van juudasest, keda me 8 aastat kui sitta pilpa peal hoidsime sellel ajal kui ta hobuse platsentaga oma liigeseid kokku mäkerdas, on Alexis alati olemas olnud ja 99% ajast oma töö ära teinud. See pole tema süü, et ta Danny Welbeckiga koos peab mängima.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Lihtsalt minu arvamus on, et kõik, mis tulemused näitavad on selle klubi puhul küll 100% peatreeneri süü ja ei kellegi teise.
                Selles suhtes muidugi, et meeskond võib olla totaalselt uus ning tulemused on ikka samad. Kuid siiski mitte 100%. Juhtkond tahab ka osakest süüd endale.

                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Pigem usun, et Conte suudab ta kenasti mängima panna, nii Mosese kui ka Williani kohale.

                Tänast OXi kraesse ei saa kuidagi panna.
                Kollektiivne pask muidugi. Suurim süü Wengeril. See aga ei muuda fakti, et Ox oli täna kaitses läbikäiguhoov ning ründes olematu. Esimene värav oli tema positsioonilt. Ja üldsegi poleks ta pidanud algrivis olema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kollektiivne pask muidugi. Suurim süü Wengeril. See aga ei muuda fakti, et Ox oli täna kaitses läbikäiguhoov ning ründes olematu. Esimene värav oli tema positsioonilt. Ja üldsegi poleks ta pidanud algrivis olema.
                  Täna oleks võinud tõesti vähe rohkem kaitses osavamate wingbackide osakond olla.

                  Kommentaar


                    Laca ja Alexis duo oleks võinud olla. Siis oleks vast asja vb saanud.

                    Cech oli täna väga hea aga kõike ka üksi ei suuda ära võtta.
                    ..ja nii ongi

                    Kommentaar


                      on why the team played like that…

                      That’s a question that is very difficult to answer straight away after the game and there are some reasons, but I don’t think I have too much to come out on that now.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust

                        Kui Alexis välja võeti ja istus seal pingil ja ei osanud ei nutta ega naerda sisi tabasin end mõttelt, et me ei vääri sellise kaliibriga mängijat. 2017 aasta Arsenal kindlasti kohe ei vääri sellisel tasemel mängijat, 2017 aasta Wenger ei vääri olla Alexise treener. Mul ei oleks mitte ühtegi vimmaraasu tema pihta, kui ta homme päev citysse v chelseasse läheks.
                        +1
                        10 wengerimärki.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Double'i võitjatest Invincibles hooajani. Uue staadioni ehitamisest CL finaalini. Rohkem FA karikaid kui keegi teine. Ja nüüd lõpuks järjepideva aastatepikkuse vaevanõudva tööga oleme jõudnud uue tipuni- jalgpallimaailma suurimad naerualused. Wenger pärand elab. Ja kasvab edasi. Kahjuks.

                          Kommentaar




                            Ka tänane XgMap räägib loo täpselt nii nagu see oli.

                            Kommentaar


                              Äpsoluutli shamboolik änd dkskasting änf embärasing. Wenku seebiks.
                              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                              Kommentaar


                                Pea autist on ka kuskile jalutama läinud. Shamboolik indiid
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X