320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Ei teagi mida sellest arvata (kui see peaks tõele vastama)

    The Gunners ace has just one year remaining on his contract with Pep Guardiola desperate to bring him to the Etihad


    Arvestades, et Alexis on ilmselt nkn selle aasta lõpus läinud siis tundub norm diil. Wenger nkn kedagi juurde enam ei osta. Samas mitte miski ei välista, et Sterling käitub meiega nagu ta Liverpooliga käitus ja viskab transfer requeste paremale ja vasakule.
    Raheem mõtleb selle peale, et mida perset ta pidi Liverpoolist lahkuma
    The One and Only

    Kommentaar


      Miks me tahame Aguerot? Kes siis äärele? Alexis lahkumine oleks hea muidu kaotaks raha ju. 80mil vähemalt
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
        Miks me tahame Aguerot? Kes siis äärele? Alexis lahkumine oleks hea muidu kaotaks raha ju. 80mil vähemalt
        Tahaks öelda, et eksisid teemaga aga lugedes uudiseid, tundub, et oled logo vahetamata jätnud.

        Kommentaar


          Mis see logo kotib?

          Ma Arsenali ja Liverpool poolehoidja.
          ..ja nii ongi

          Kommentaar


            Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
            Mis see läheb logo kotib?

            Ma Arsenali ja Liverpool poolehoidja.
            Pardon, väga äge.

            Kommentaar


              Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
              Mis see logo kotib?

              Ma Arsenali ja Liverpool poolehoidja.
              See on see kui sugulased omavahel lapsi saavad. Nali naljaks, aga veits mage tundub, et ühes ja samas liigas saavad olla kaks lemmikklubi. Igal vähegi endast lugupidaval inimesel on üks ja ainus südamelähedane lemmikklubi keda ta hingest toetab ja võib olla teisi sümpaatseid klubisid, kuid need on ikkagi teisejärgulised. Aga noh eks ma olen rassist ja värki, et ma ei saa pagulastest ja nende kultuurist aru, et seal kaugel ehk ongi meiejaoks mittemõistetavalt normaalne kui sul on 9 naist ja 7 lemmikklubi. LOL

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                meiejaoks mittemõistetavalt normaalne kui sul on 9 naist ja 7 lemmikklubi. LOL
                ausalt, geniaalne
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Arsenal midfielder Alex Oxlade-Chamberlain turns down a move to Chelsea after the clubs agree a £40m fee.


                  hahahahahaha, mida ta suitsetab kui ta arvab, et saab liverpoolis keskväljal mängida :,D

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                      See pole absoluutselt paha mõte ning pole ka esimene hooaeg kus võiks proovida seda, võta kasvõi eelmine kus võinuks Giroud/Alexis/Perez anyone ffs proovida aga siin su mõttes on fundamentaalne viga sees. Isegi pühapäeval kui seis oli täisper**es toodi Lacazette just vasakule seda vasakäärt/keskvälja how ever you wanna call it! mängima mis on absoluutne resurssi raiskamine. Mingi jura, et mees on äärel mänginud ja suudab seal hakkama saada ei päädi, lisaks väitis peatreener, et Laca mängib ründajat ning alumist ründajat see hooaeg mis lendas aknast suht kiiresti. Lisaks 442 on veel üks probleem mis jäi tähelepanuta, kuhu panna lemmiklaps? Mina otseselt olen Mesuti pooldaja ning mõistan ka tema piina. Ok ta on luxury aga ta on kvaliteet keda vaja, siiski tuleks teda kasutada sõltuvalt mängust ja olukorrast ning ta ei pea alati platsil olema ning 90min pelama.

                      Kui arendada nüüd 442 loogikat edasi siit siis tõesti miks mitte mängida 442 giroud/laca ees kui varus võiks olla welpz ning perez. Lisaks saaks ka mesuti kasutada seal vabasrollis 2 ründajana eeldusel, et Alexis toimetab vasakul. Ok Alexis teeb nahad siis saab ka lemmiklast panna äärele kus taga oleks Tank teda kaitsmas ning Xhaka kes peaks idee järgi mängima anyways allpool. Ok see ei toimi? siis moodusta temaga normaalne keskvälja kolmik kus Xhaka kõrval oleks reaalne lõhkuja mis annaks võimaluse sveitsi iludusel ületuua ja liikuda ülespoole appi. Kuuldavasti PSG-s on üks "jõuline" poolakas välja praagitud. Täpselt pole kursis mis seal ja miks aga ta vähemalt teeks oma tööd! ... mitte ei jookseks nagu kana ringi seal keskel.

                      Mõtteid kui palju, kindlasti on ka siin vigu mida saab ümber lükata aga poh paneme oxi, belle (vasakule), welpzi ette ja vaatab mis saab on seif.bet!

                      Ilmselt kuni 2019 on piin ning siis on korralagedus siis on rebuild...kannatust peab varuma ning selle raames on trenn kõva olnud meil! Aga eks peab täitsa põhja kukkuma enne, et midagi siin muutuks ja ka see ei pruugi garantii olla.
                      I'm not following you... Mis see Lacazette`i suutlikus või suutmatus äärelpoolikus mängida asjasse puutub 4-4-2 formatsiooni puhul? Ja Lacazette mängis viimati äärel head 5-6 aastat tagasi, kui Lyonis olid ründes Bafe Gomis ja Lisandro Lopez. Hiljem mängis veel 2. ründaja formatsioonis Gomisi kõrval ja peale Bafe lahkumist enamasti üksi tipus. Mõistab seal mängida, aga viimasest korrast on juba tükk aega möödas. Ehk teda kuskil äärel mängitada on niiehknaa pigem halb mõte.

                      Özili teemaga tekkis mul ka üks küsimus. Miks keegi teda ei taha? Leping saab järgmine suvi otsa. Peaks ju suht odavalt saadaval olema.

                      Kommentaar


                        Petit oli varasemalt tuline Wenger toetaja, enam vist nii väga mitte

                        Emmanuel Petit: "Arsène Wenger is no longer the right man for Arsenal." (SFR Sport)
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          I'm not following you... Mis see Lacazette`i suutlikus või suutmatus äärelpoolikus mängida asjasse puutub 4-4-2 formatsiooni puhul? Ja Lacazette mängis viimati äärel head 5-6 aastat tagasi, kui Lyonis olid ründes Bafe Gomis ja Lisandro Lopez. Hiljem mängis veel 2. ründaja formatsioonis Gomisi kõrval ja peale Bafe lahkumist enamasti üksi tipus. Mõistab seal mängida, aga viimasest korrast on juba tükk aega möödas. Ehk teda kuskil äärel mängitada on niiehknaa pigem halb mõte.
                          Said valesti aru, teema oligi selles, et ta ju ründaja aga nii leic kui lpol vastu mängis LM-i mis on absurd mu meelest. Ma tahaks ka teda tipus , 2 ründe duos, äärmisel juhul ründaja all mängimas näha aga nagu näed nii need asjad ei käi Arsenalis

                          Kommentaar


                            Welbeck käis trennis vahepeal

                            Kommentaar


                              Lugedes jutte, et Krychowiak võib olla samuti WBA'sse siirdumas (nagu arvatavasti Kieran Gibbs) siis tekib küsimus miks meie ei võiks teda jahtida? Sevilla eest oli ju täitsa asine, kas aasta PSG's murdis ta jalust maha või miks ei proovita teda hankida?

                              Kommentaar


                                Komöödia jätkub. Johhaidii, Oxi 'decision making' on taaskord tasemel. Miks ta arvab, et talle poolis kandikul CM kohta pakutakse? Ilmselt mingi taoline lubadus on kuskilt laua alt liikunud Liverpoolist Londonisse aga vaadates pooli keskvälja ja Keita ostu, siis on raske näha kuhu see OX seal ära peaks mahtuma. Samas usun, et Klopp oleks talle kindlasti õigem treener kui Conte.

                                Pool ilmselt mängib mingit taolist mängu - andsid Oxile alusetuid lubadusi( tuleb välja et Oxi klubivahetuse soovi taga peitub tõesti peamiselt soov 'oma' positsioonis mängida), et mees Arse ja Chelsea tagasi lükkaks, seejärel läheb aken kinni ja lõpuks jalutab Ox tasuta sinna kevadel. Kui nii peaks minema, siis kellegi pea peab lendama selle fiasko eest - Wenger, Gazidis, Dick Law või kes kurat iganes. Ahjaa. ja Ox võib järgmise hooaja U17 poistega mängida. Teistele hoiatuseks.

                                Aga üleüldiselt, 40M+1 ja ta on teie.

                                PS. Gibbsist on vahepeal WBA mängija saanud, 7M raha eest. Edu talle. Üks britt vähem, positiivne. Etteheiteid talle ei ole, kahju et ta natuke parem ei olnud aga professionaalsuses teeb nii mõnelegi vennale silmad ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X