320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Aga üleüldiselt, 40M+1 ja ta on teie.
    Huvitav on siin see, kuidas saadi venelased üldse pakkuma. Sest O-C väljendas koheselt huvi sinna mitte mingil juhul minna. Liverpool saab ta nüüd vägeva allahindlusega (mis oli ilmselt agendi/Liverpooli plaan algusest peale), sest tagasiteed ei tohiks normaalses maailmas küll enam olla. Ennustan hinda kusagile umbes 25M-1.

    Kommentaar


      Ma selle hinnaga ei müüks maha teda. Jätaks aastaks reservidesse sitsima teistele õpetuseks, eriti tore veel et see on MMi aasta ehk sealt ta koondisesse vast ka ei pääseks .
      (Jah ma tean, et klubi pole ise hästi ta vastu käitunud. Ammu oleks pidanud lepingut pakkuma mitte laskma rahulikult sellel tiksuda. Aga juba see esitus Liverpooli vastu väärib paari mängu reservides madistamist)

      Kuna aga Kroenke vaatab ainult nutsu poolt siis me lõpuks võime ise vaat et raha peale ka maksta, et ta meilt kohe käest võetaks. Transferite kunnid nagu me oleme.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Aga juba see esitus Liverpooli vastu väärib paari mängu reservides madistamist)
        .
        paar? minugipärast võiks ta terve aasta seal veeta + edutada Reiss põhisatsi tema asemele. Kogu seda tsirkust arvestades ei tahaks teda üldse enam näha aga nagu 5 kopikat alustab alg 11 järgmine voor ... mark my words!

        Kommentaar


          Ma ei tahaks nii Sanchezt ka ka Oxi enam Arsenali särgis näha. Võiksid mõlemad reservides sitsida kui rahaks neid ei tehta. Kõik on nii perses juba, et parem lasta laev täielikult põhja ja mängida ennast kuhugi 6 koha piirimaile ja loota sähvatust ELis. Samamoodi Ozil ja teised viripillid rahaks teha. Kuigi Ozil on sellest pundist kõige parema suhtumisega. Enne ei muutu midagi, kui kõik see asi täielikult põhjas ära käib.

          Kommentaar


            Ma vaatan, et siin päris palju eelistaks kõiki kes jonnind või pillind või s*tta keeranud maha müüa, restardi teha ja nullist alustada. Ma saan iseenesest aru selle teguviisi plusse. Aga ma siiski arvan, et see on kiireim viis marginaalseks klubiks muutuda. Sellise tahtejõuetu juhatuse ja treeneriga ning kokkuhoidva omanikuga jõuab peale restarti kiirelt mingiks Crystal Palace'i sarnaseks klubiks muteeruda. Sancheze asemel suudaks klubi maksimaalselt omale Shaqiri või Johnny Evansi kaliibriga mängijaid peibutada.

            Kommentaar


              Parem minna Iwobi, Nelsoni, Maitland-Nilesi jms poistega peale kui mängitada mehi, kes kõigile teadaolevalt kevadel uksest välja jalutavad. Liverpooli mäng näitas ju ilmekalt kui motiveeritud need mehed praegu on. Üks longib, teine jonnib ja kolmas on lihtsalt Ox. Milleks seda vaja? Selge on see, et oleme allakäiguspiraalil. Aga kuidas see meid aitaks, kui jätaks jonnipunnid klubisse ja jääks a la 8ndaks? Kevadel marsivad vennad uksest välja ja oleme meestest ilma, oleme rahast ilma ja klubi staatus on veelgi langenud.

              Özili ja Alexise alleshoidmise suur eeldus oli see, et kõik on siiski harmoonias ja me lähme, nagu Sleep ükspäev ütles, all-in. Kuna me ilmselgelt all-in minemas ei ole, siis kõige mõistlikum on all-out minna ja mängitada mehi, kes reaalselt tahavad siin olla. Wengerist peaks muidugi vabanema nii kiiresti kui võimalik ja ehk uue treeneri all saaks ja mingitsorti renoveerimistööd alata.

              Kommentaar


                Draxler tuua näiteks? Mõtlen Pogba kirjutas PSG teemas, et soov tal lahkuda.
                ..ja nii ongi

                Kommentaar


                  Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                  Draxler tuua näiteks? Mõtlen Pogba kirjutas PSG teemas, et soov tal lahkuda.
                  Eelkõige on meil vaja sinna keskele just venda, seal karjub tühjus vastu hetkel. Mehi keda toppida äärtele ja ründesse meil on võtta akadeemiast. PSG poolakat mainiti siin ennem ja küsimus ongi, et miks ei mõelda üldse sellepeale hetkel vaid soovitakse/tahetakse täita kohti kus tegelt variante on ka juhul kui Ox, Alexis, Mesut lähevad. Kui Matici üleminek midagi õpetas siis just seda, et see peaks olema mõttekäik nr.1 hetkel meil.

                  Kommentaar


                    Nagu päriselt? Akadeemia vennad veavad teie arust välja?

                    Kommentaar


                      Alexis ja OX ma arvan, et lähevad aga Mesut tundub, et jääb veel. Mina teeks Alexise ja Oxi rahaks kuna mehed ise väga ei taha mängida enam meeskonna eest.

                      Akadeemia vennad ei vea välja ju tiimi.
                      ..ja nii ongi

                      Kommentaar


                        Küsimus on selles, kuhu välja vaja vedada on? Kui on valida, kas müüa Alexis ja Ox ja võtta 90 milkut ja mängitada Iwobit ja Nelsonit nende asemel lõpetades vbla mingd kohad madalamal, siis on ju valik selge. Lõppkokkuvõttes, kui suur vahe on nt 8ndal ja 12ndal kohal?

                        Kommentaar


                          I'm having so much fun here

                          Kommentaar


                            Seniilse vanamehe juhtimisel on asi jõudnud nii kaugele, et nii kiiresti uppuvat laeva pole ammu nähtud. Premm oli 2-3 aastat üsna nadil tasemel, kõik võimalused olid Wengeril olemas, et liigavõidu peale mängida, aga ei, jäeti vajalikud täiendused tegemata. Miks peaks üldse keegi tahtma praegu Arsenaliga liituda? Enam sitemat sihtkohta oleks raske valida. Tuleb see pauk ära oodata kuni vähemalt juhtkonnas uus visioon, pukis on Simeone/Viera/Jardim või keegi teine... ja siis võibolla..

                            Kommentaar


                              “Shiny Happy People” from R.E.M.’s critically-acclaimed, 1991 album, "Out Of Time"To learn more, visit http://www.remhq.com.Buy the album: 3CD+BluRay Deluxe ...
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Oxi management jõudis juba tweetida (ja selle ka juba kustutada), et 40m diil on olemas ja Ox on täna õhtul juba medicalis. Väga hea, nüüd Sanchez ka rahaks vaja veel teha.
                                Kui siin muud klubid liigutavad mehi ja rahasid, siis kriisis olev klubi teenib aind profitit. Homne saab huvitav olema igatahes. Uskumatu lihtsalt kui põhjas me oleme akna lõpuks, seda paati on päevaga raske päästa. Ma ei saa aru mis seal kulisside taga toimub, ebareaalne lihsalt, nagu tõesti keegi väga halb mängija mängiks football manageri selle klubiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X