320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RedMike Vaata postitust
    Aga penalti osas ära vaata ülakeha, vaata jalgu. Monreali jalad selgelt Sterlingu taga ning lihtsalt jookseb talle kossi, mille tõttu Sterling ka pikali lendab. Kui sealt ära ei vilistata, siis oleks kohtunik tolgus, mitte siis kui vilistas igati õigesti, nagu eile.

    https://streamable.com/00swk
    Hahahah, keegi ütleb, et see mis siin videos näha EI OLE pennal?!?! Wooow. Kuidas treener nõnda fännid.
    Vaadake samast videost 15 sekundi peal - kui Arsenali mängija oleks "Sterlingu ja palli vahel" siis kuidas kurat saab Arsenali mängija tagant Sterlingule jalga lennata? On ta mingi kaheksajalg ?!?!

    Ütleme, et sellistes olukordades ei vilistata ehk 100st 100 ära, sest in-real-time on keeruline 100% veendunud olla, aga 75 korda vilistatakse küll ära. Pärast mängu tulla jaurama, et see oli Sterlingu dive - mul oleks lihtsalt häbi sellist asja fännina kuulata.

    Kommentaar


      Dive'st võib muidugi ainult Wenger jahuda sest seda selgelt polnud.

      Siin vähe rohkem erinevate nurkade alt korduseid. Pall oli seal et võita, õlg-õlg mäng peale mida Monreal sai ennast kehaga Sterlingu ja palli vahele ja jalad lendasid kokku. See kus suunas pall liikus näed juba ise sealt ära. Kas Sterlingul oli puhas tee pallini või oli tal üks Nacho vahel.

      Ja see on ju muidugi täitsa uskumatu et kõrvuti olles kui ühel on vasak jalg ees ning teine siis hakkab paremat ette viima siis võivad jalad kokku minna. Eriti veel olukorras kus just õlad on kokku käinud ning tasakaal ei ole paigas. Täitsa enneolematu.

      Kommentaar


        Katk, seekord sa eksid. Isegi mina oma punaste prillidega julgen öelda, et see on pigem penalti kui ei ole penalti.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Hahahah, keegi ütleb, et see mis siin videos näha EI OLE pennal?!?! Wooow. Kuidas treener nõnda fännid.
          Vaadake samast videost 15 sekundi peal - kui Arsenali mängija oleks "Sterlingu ja palli vahel" siis kuidas kurat saab Arsenali mängija tagant Sterlingule jalga lennata? On ta mingi kaheksajalg ?!?!
          Täpselt sarnane keiss oli welpzil hooaja algul kus paremalt jooksis kasti ning oli võitlus õlg-õla kõrval. Welpz oli samm eespool ja lõpuks oli mingi kaitsja-ründaja kossi/keha kompunn ja welpz kukkus. Kiiper korjas palli sülle, mõned meetrid seespool ehk 5 kasti nurka oli suundumas see möll - ei mingit vilet. Sarnane olukord, fain ei vilistatud ning keegi ka ei jauranud siin, et penalt nüüd aga kõik kõvad mehed siin rääkima kus oli 100% penalt. Point pigem selles kui see on penalt siis fain ja nii ongi aga f*sake palun siis vilistage ka niimoodi järjepidevalt.

          Selle sulu kohta ütleks, et tagantjärgi hea rääkida mängi lõpuni jms aga kui on 100% sulg siis miks? reeglid selged ju. Sellisel tasemel eeldad, et otsused (lihtsad) tehakse ära aga ei tehta. Siinkohal see hetk ...

          Kommentaar


            Algselt postitas RedMike Vaata postitust
            Mänguliselt on sul ilmselt õigus, ma liiga tähelepanelikult ei jälginud, lihtsalt hetkedel kui vaatasin, siis pressi ja tahtmist pallita näitas Sanchez rohkem välja kui teised.
            Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Huvitav, et mulle eilset mängu vaadates jäi täiesti teistsugune mulje. Minu arvates mänguliselt küll väga midagi Arsenalile ette pole heita. Võibolla siis vaid mõned lohakusvead ja see suluseisuvärava puhul käte laiutamine olukorra lõpuni mängimise asemel. Muidu aga väga korralikult pressiti algusest peale Cityt kõrgelt ja isegi tavapärane patuoinas (just sellistes mängudes, kus palli vähem omatakse) Özil tegi korralikult pressi. Et mina isiklikult pole Arsenali ammu nii hästi mänguliselt võõrsil suurte vastu mängimas näinud. Cityl hetkel paraku on kvaliteeti ja enesekindlust lihtsalt rohkem ja tihtipeale, eriti esimesel poolajal, tuldi osavalt ka sellega pressi alt välja. Poleks kohtunikuhärrad kahte kala läbi lasknud, siis oleks võinud mäng skoori poolest kõvasti vordsemalt lõppeda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Katk, seekord sa eksid. Isegi mina oma punaste prillidega julgen öelda, et see on pigem penalti kui ei ole penalti.
                  Raske otsus kohtunikult. Aga ütleme siis nii et kui oleks andmata jätnud siis oleks kisa vast suurem olnud (Mitte küll siin foorumis kuna sitil ei ole poolehoidjaid ju )
                  Gunner since 97

                  Kommentaar


                    Nagu kaaskommentaator Mask ütles, siis ka mulle jäi pigem Arsenalist tugevam mulje platsil kui ülejäänud sõnavõttude põhjal arvata võiks. Tõsi, kahjuks enne viimast kolli pidin kinni lükkama ega tea mis peale seda sai.

                    Läbi oma helesiniste prillide tekitab veidi küsimärke Wengeri sõnavõtt Sterlingu ja daivide teemal. Inglase vettehüpped jäid rohkem ammusse aega ja juba Pellegrini ajal kolgiti suuresti temast välja see ning ma ei tea kas viimase paari hooaja jooksul mingit näidet saab tuua, mis annaks teesklemiseks põhjuse. Pigem jääb rohkem püsti kui võiks. Samas eks sellised mängud mis idee poolest võidetavad, panevadki räntima iga kehva otsuse üle (Walkeri aastatagune suluseis mul siiani meeles).

                    Kommentaar


                      Dermot paneb muidugi vähe üle võlli ,aga liitun minagi enamusega , et oli kindel penalti.
                      Ja no oleks poleksid ei maksa ju midagi, sest mitu korda City esimesel poolajal löömata jättis.
                      Suluseis oli muidugi double lol.
                      Üldiselt oli eile nii ,et ei tekkinud kummaski mängus sellist ahaa momenti et nüüd punane tiim tuleb ja paneb ja võidab.

                      DERMOT SAYS: Sterling is in possession of the ball and Monreal comes crashing into him. He's barged into him - it's an upper body challenge. You could argue he's in on goal and Monreal hasn't made a clear attempt to play the ball. It could have been a red card.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Penalti ja puhtalt selle pealt, et peale "õlg-õlga" ei suutnud Monreal Sterlingule mitte otsa kukkuda. Wenger võiks nüüd oma välja ütlemiste eest kena bänni saada.

                        Kommentaar


                          penalt või mitte, aga iga voor tehakse mitu sellist viga kastis ja tuimalt jäetakse vilistamata.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            penalt või mitte, aga iga voor tehakse mitu sellist viga kastis ja tuimalt jäetakse vilistamata.
                            Võibolla, ma ei vaata manu mänge.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Wenger võiks nüüd oma välja ütlemiste eest kena bänni saada.
                              Tõsiselt?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Võibolla, ma ei vaata manu mänge.
                                mis need manu mängud siia puutuvad? (Snoobidele selgituseks, et ei ma ei mõtle, et manu mängud siia ei puutu, vaid see on üks mäng kümnest iga voor)
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X