320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    Wenger out!
    Mis sa öelda tahad? Spurs on jätkuvalt tabelis eespool, ei? Meie oleme Euroopa liigas, spurs mängib CLis ja võtab madriidilt kahe mängu kokkuvõttes 4 punkti. Viimane kord kui Wengeri tiim selles sarjas osales tuli vastu võtta 2:10 Bayernilt. Aga teadupärast tibusid loetakse jalgpallis kevadel, eks ole näha siis kellel selleks ajaks rohkem ette näidata on.

    Üleüldiselt oli kaa aeg vahelduseks kukkede vastu liigas üks võit saada, viimane tuli vist 2014? Ma olen siin Özili suur kriitik olnud viimastel aegadel. Täna oli mees igati tasemel, töötas kaitsesse korralikult ja oli isuga mängus. Üks mängu parimaid. Nõrgad kohad olid ehk Bellerin ja Ramsey kes lihtsate eksimustega panid meeskonna ebavajaliku surve alla, korduvalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas coco Vaata postitust
      Mis sa öelda tahad? Spurs on jätkuvalt tabelis eespool, ei? Meie oleme Euroopa liigas, spurs mängib CLis ja võtab madriidilt kahe mängu kokkuvõttes 4 punkti. Viimane kord kui Wengeri tiim selles sarjas osales tuli vastu võtta 2:10 Bayernilt. Aga teadupärast tibusid loetakse jalgpallis kevadel, eks ole näha siis kellel selleks ajaks rohkem ette näidata on.
      Tibusid võib igal ajal lugeda, ka kevadel. Neid on Wengeril oma kolleegist enam ka viimase nelja aasta jooksul. Lisaks olen ma näinud 20 aastat (või kui palju neid oli) Arsenali CLi alagrupist edasi minemas, ei oska kellegi punktide peale kadedust tunda. Lisaks ootan põnevusega, kui kestlik on plaan maksta oma mõnele korralikule mängijale paar korda väiksemat raha, kui nad mujal saaksid. Aga no eks ootan edasi. Kasvõi hüsteeria lõppu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
        Ära aja jama, kaitsest oli eespool vaid käsi, nii et suluseisust asi kauge. Superhea joonekohtuniku vile.
        Õlg on ka käe osa ja sulg läheb arvesse, kindel sulg ja ülisitt vile.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Õlg on ka käe osa ja sulg läheb arvesse, kindel sulg ja ülisitt vile.
          Tundud päris asjalik poiss olevat. Kohtunikuks ei taha hakata? Häid kohtunikke on alati vaja.

          Esimene olukord- kui panna stopp ja vaadata, siis sulg. Samas nii minimaalne, et tavapärane praktika ütleb, et abikohtuniku otsust saab toetada.

          Teine olukord - käsi sulus. Käega mängida ei tohi, järelikult õige otsus. Isegi kui õlg on sulus, siis veel minimaalselt kui esimeses ja järelikult saab ka siin abi otsust toetada.

          Lõpetuseks- väga rasked olukorrad abi jaoks. Ilmselt ta ise kahtles ka mõlemas olukorras ja kui kahtled, siis öeldakse, et ära parem tõsta.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar



            Rivaali nõrgestamine!

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Õlg on ka käe osa ja sulg läheb arvesse, kindel sulg ja ülisitt vile.
              Oleks selle sama õlaga Mustafi värava löönud, oleks sa taas hüsteeritsenud, et käega lõi, ei loe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                Oleks selle sama õlaga Mustafi värava löönud, oleks sa taas hüsteeritsenud, et käega lõi, ei loe.
                ah? Üldiselt olen ma nõus, et käe mängu ei ole paljudes olukordades olnud - see selleks.

                Aga wtf sa kirjutad? Õlg on käe osa, sulg on olemas, 100% fakt, saa üle ja õpi eksima.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Özili lahkumisel Manchesteri õheneva saksa kontingendi kompenseerimiseks on kuuldavasti kohe liitumas sakslasest superagent.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tundud päris asjalik poiss olevat. Kohtunikuks ei taha hakata? Häid kohtunikke on alati vaja.

                      Esimene olukord- kui panna stopp ja vaadata, siis sulg. Samas nii minimaalne, et tavapärane praktika ütleb, et abikohtuniku otsust saab toetada.

                      Teine olukord - käsi sulus. Käega mängida ei tohi, järelikult õige otsus. Isegi kui õlg on sulus, siis veel minimaalselt kui esimeses ja järelikult saab ka siin abi otsust toetada.

                      Lõpetuseks- väga rasked olukorrad abi jaoks. Ilmselt ta ise kahtles ka mõlemas olukorras ja kui kahtled, siis öeldakse, et ära parem tõsta.
                      Ma räägin ainult esimesest väravast. Kindel sulg. See on ka ikka next level kuidas saab kohtuniku otsust toetada kuigi tegi vale otsuse.

                      Isiklikult saan loomulikult kohtunikust aru, arsenali varrukad olid samamoodi valged nagu spursi särgidki ja ilmselt ainult õlga nähes ta ei saanudki aru, et see oli arsenali poiss. Imo veits naljakas, et särgid sedapsi sama värvi võivad olla.

                      Ja mu vingumise põhimõte on ikkagi see, et see on täielik debiilsus, et videokohtunikud puuduvad.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Özili lahkumisel Manchesteri õheneva saksa kontingendi kompenseerimiseks on kuuldavasti kohe liitumas sakslasest superagent.
                        See oleks ikka väga pro transfer.

                        Lisaks kogu selle offside jutu kokkuvõtteks:

                        Kommentaar


                          Palk silmas.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            ah? Üldiselt olen ma nõus, et käe mängu ei ole paljudes olukordades olnud - see selleks.
                            Aga wtf sa kirjutad? Õlg on käe osa, sulg on olemas, 100% fakt, saa üle ja õpi eksima.
                            Kirjutan seda, et et jalgpallis õlaga tohib mängida palli ning käega mitte.
                            Ning seega käsi võib olla suluseisus. See, et õlg on käe osa, ei tee neist jalgpallis samaväärselt palli puutuda võivaks kehaliikmeks.
                            Suluseis võetakse jalgpallis selle kehaosa järgi, millega tohib palli väravasse lüüa.


                            Tsill, võta Xanax.

                            Esimene värav tundus mõne sentimeetriga küll sulg olevat:

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                              Kirjutan seda, et et jalgpallis õlaga tohib mängida palli ning käega mitte.
                              Ning seega käsi võib olla suluseisus. See, et õlg on käe osa, ei tee neist jalgpallis samaväärselt palli puutuda võivaks kehaliikmeks.
                              Suluseis võetakse jalgpallis selle kehaosa järgi, millega tohib palli väravasse lüüa.


                              Tsill, võta Xanax.

                              Esimene värav tundus mõne sentimeetriga küll sulg olevat:
                              Jah, õlaga võibki palli mängida ja see oligi mu point, korra tundus, et räägiti esimese värava olukorrast selle 'käe reegliga' (fyi ei maininud kordagi, et teine olukord oleks sulg või miskit, random olukord.)

                              Anyways paarist sentimeetrist on asi kaugel, oleks meil parem kaameranurk näeks väga hästi kui sitt otsus see ikka tegelikult oli. Kui mängus on miljonid, siis võiks ikkagi kasutada usaldusväärsemat meetodit kui lambist äärekohtuniku kes eksib from time to time.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Küll nüüd käib kakelung paari sentimeetri pärast. City lõi meile meetrisest suluseisust ja kedagi ei kottinud. Üldiselt hooaja kokkuvõttes saavad kõik meeskonnad nende otsustega nii tünga kui boonust. Ei ole mõtet ülearull leili minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X