320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Wilshere lõi värava
    viimati juhtus selline imeasi mai.2015 tal. hea koll oli ka, asjalik.

    Kommentaar


      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
      viimati juhtus selline imeasi mai.2015 tal. hea koll oli ka, asjalik.
      Mina näeks parema meelega Wilshere, kui Ramseyt väljakul.

      Kommentaar


        Algselt postitas Haron Vaata postitust
        Mina näeks parema meelega Wilshere, kui Ramseyt väljakul.
        Ma väidan, et Ramsey on umbes kilomeetrise vahega Arsenali selle hooaja parim ja olulisim mängija.
        Kogu see xG mäng, mida siin hiljuti demonstreeritakse, baseerub Ramsey tugevatel külgedel.

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Ma väidan, et Ramsey on umbes kilomeetrise vahega Arsenali selle hooaja parim ja olulisim mängija.
          Kogu see xG mäng, mida siin hiljuti demonstreeritakse, baseerub Ramsey tugevatel külgedel.
          Sina võid ikka väita mida sina tahad, samas mina väidan et oleks meil tippvormis Wilshere või terve Santi, võitleksime Cityga liidrikoha eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Haron Vaata postitust
            Sina võid ikka väita mida sina tahad, samas mina väidan et oleks meil tippvormis Wilshere või terve Santi, võitleksime Cityga liidrikoha eest.
            Kui mõned head aastad tagasi Wilshere pidevalt mängis ja Ramsey pingil istus, siis oli jutt siin täpselt vastupidine.

            Kommentaar


              Seda ei tohiks tegelikult olla nii raske näha, et Jack ei oleks praeguses süsteemis kasutatav kusagil mujal, kui nn Özili kohal. Tema kahjuks on temast valikus ees liiga parim nr 10. Keskväljal saadud võimalused ilmekalt näidanud, et vähemobiilse Xhaka kõrval peab olema keegi Ramsey moodi jooksuvõimeline ja Jack see pole. Sellisel juhul on ülemine kolm keskväljuritest liiga kaugel, Özil vajub liiga madalale ja kõik on üks tühi võimlemine.

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  algus on ilus ....

                  Kommentaar


                    mertesucker

                    Kommentaar


                      Läheb huvitavaks jälle

                      Kommentaar


                        Euroopa Liigas siis sõidetakse 15 veebruaril Östersundi. Poistel saab kuradi külm olema.....

                        Kommentaar


                          Ennustan, et premis langetakse top4st välja, aga EL võidetakse.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar



                            Wenger trollib tiba. Selle asemel et mehi oma normaalsetel kohtadel mängitada on vaja ikka mingeid haigeid käike teha. Palju lihtsam ja loogilisem olnuks Monreal äärel ja Chambers keskkaitses.
                            Ja sellesse 4-3-2-1 formatsiooni ei usu, loodetavasti ikka tavapärasem 4-2-3-1.

                            Kommentaar


                              Wengeri poolne trollimine ning kriis jätkub. Ilus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Wengeri poolne trollimine ning kriis jätkub. Ilus.
                                Eriti kaiff oli see 85 Alexis_Laca vahetus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X