320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Ilmselgelt, bromi omad lehvitasid lihtsalt sugulastele ja tuttavatele
    Palun vaata olukord uuesti üle. "Penalti teenija" ootas rahulikult kuni pall üle joone läheb ning tõstis käe, et märku anda, et teenitud on nurgalöök.

    Palun õppige reeglid ära kui te tahate fännid olla.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Mängu ei näinud, vahet pole mida see Dean tegi. Fakt on, et vähemalt statistika järgi olime ise kusised ja ei suutnud ühte väravat ka lüüa ilma vastase abita.

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Palun vaata olukord uuesti üle. "Penalti teenija" ootas rahulikult kuni pall üle joone läheb ning tõstis käe, et märku anda, et teenitud on nurgalöök.

        Palun õppige reeglid ära kui te tahate fännid olla.
        " see polnud isegi west bromi mängijate arust pennu"
        Ma ju räägingi, et kutid lehvitasid tuttavatele...
        Vaatad äkki ise uuesti?
        Pole fänn!
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Mitte, et see kuidagigi oluline oleks, aga Gibbs näib küll olevat keskendunud nurgalöögi küsimisele.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Enam väga juhuslikumat käega mängu ei saa ju olla, kui löök nii lähedalt sooritatakse. Ilmselgelt pall otsis kätt, mitte vastupidine olukord. Ja sellist käega mängu nagu Dean näitas, Chambers kohe kindlasti ei teinud.
            Chambers nägi vaeva käe, käte suureks tegemisega, mitte selle peitmisega. Juhuslikult läks pall vastu n.ö suureks tehtud kätt. Seega ma mõistan millepärast ka penalti.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Chambers nägi vaeva käe, käte suureks tegemisega, mitte selle peitmisega. Juhuslikult läks pall vastu n.ö suureks tehtud kätt. Seega ma mõistan millepärast ka penalti.
              See ei ole penalti, fucking fakt. Fucking West Bromi mängija arust kes oli 30 cm kaugusel intsidendist ei arvanud, et see on penalti.

              Käsi oli "kõhu" ees, kus kurat ta selle 'suureks' tegi? Kui sa mõtled, seda käe liigutust mis seal sajandiku vältel toimus, siis see oli pigem sellest, et pall käe pihta üldse läks.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Enda punaste prillidega ei tahtnud hinnangut anda.
                Uurisin erapooletu spetsialisti käest. Tema hinnang oli, et see ei ole pennu. Samas ta ütles, ta mõistab miks ta sellise otsuse võis teha.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  See ei ole penalti, fucking fakt. Fucking West Bromi mängija arust kes oli 30 cm kaugusel intsidendist ei arvanud, et see on penalti.

                  Käsi oli "kõhu" ees, kus kurat ta selle 'suureks' tegi? Kui sa mõtled, seda käe liigutust mis seal sajandiku vältel toimus, siis see oli pigem sellest, et pall käe pihta üldse läks.
                  Mul on pohhui.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Enda punaste prillidega ei tahtnud hinnangut anda.
                    Uurisin erapooletu spetsialisti käest. Tema hinnang oli, et see ei ole pennu. Samas ta ütles, ta mõistab miks ta sellise otsuse võis teha.
                    Miks sellise otsuse võib siis teha???

                    See on nii clear kui olla saab, et pole penalti, ainuke põhjus miks võis sellise otsuse deano teha on see, et ta ei näinud olukorda ja mõtles yolo 2017.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ei hakanud nii täpsemalt uurima. Nii palju ütles, et põhjus ei ole selles, et tegu on Deaniga
                      Persetunde pealt vilistamisega on nii, et sa võid sellega väga häid otsuseid teha, aga pikas perspektiivis sellega kaugele ei sõida.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Mitu penaltit see tsehh on meie eest 2ra v6tnud - 0 vist
                        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -21- Vaata postitust
                          Mitu penaltit see tsehh on meie eest 2ra v6tnud - 0 vist
                          viimane hooaeg (kui õige statsi leidsin) kus petr penalti ära võttis oli 10/11 hooaeg.. (premis) (chelsea eest)
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -21- Vaata postitust
                            Mitu penaltit see tsehh on meie eest 2ra v6tnud - 0 vist
                            vist ei ole jah

                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Miks sellise otsuse võib siis teha???

                              See on nii clear kui olla saab, et pole penalti, ainuke põhjus miks võis sellise otsuse deano teha on see, et ta ei näinud olukorda ja mõtles yolo 2017.
                              Puhka jalga veidi.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Puhka jalga veidi.
                                Nah, mulle ei mahu pähe kui 75% foorumlastest kellel 3k+ postitust ei tea elementaarseid reegleidki.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X