320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõi vasta jalga ja pallist mööda, kindel pennu? Või mis häda oli.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      , mul oli bet under 3,5 goals
      Kas saan siis panustamisvõõra inimesena õigesti aru, et see oli mitme mängu peale? Ühes ju poolikuid väravaid ei lööda.

      Kommentaar


        Algselt postitas magicm Vaata postitust
        Kas saan siis panustamisvõõra inimesena õigesti aru, et see oli mitme mängu peale? Ühes ju poolikuid väravaid ei lööda.
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1806086

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Kas saan siis panustamisvõõra inimesena õigesti aru, et see oli mitme mängu peale? Ühes ju poolikuid väravaid ei lööda.


          komakohti kasutatakse selleks, et täisarve täpsemalt ennustada ilma "suurem-võrdne" variandita

          under 3.5 tähendab, et max 3 väravat, over 3.5 et min 4 väravat.

          Kommentaar


            Äge mäng oli tõesti, kannatas täiesti Hecuba pärast kõrvale ühe silmaga vaadata. Ootasin loomulikult viiki nagu sellistes mängudes ikka ja õnneks tuligi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar




              iseloomustab Arsenali päris hästi tegelikult

              I like it on the floor and I'd like to have plenty of touches before I get into the box
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Väga vägev mäng oli see. Tempokas, petted, söödud, postid, latid, väravad, draama. Fuck yeah!

                Maitland-Nilesi mõtlemine mulle meeldib.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Mäng oli väga hea otsast lõpuni. Postid, latid ja jne..

                  Pennel oli kaheldav ainult.
                  ..ja nii ongi

                  Kommentaar


                    Kaheldav? Ei. Pehme? Jah.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      https://www.facebook.com/dreamteamfc...6229734729276/

                      iseloomustab Arsenali päris hästi tegelikult
                      breast cancer?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vähemalt millesgi ollakse esimesed

                        Kommentaar


                          Null?

                          1. Arsène Wenger blamed a “scandalous” penalty decision and his own team’s lack of killer instinct for a damaging 2-1 defeat at Watford. Arsenal looked on course for victory thanks to Per Mertesacker’s first Premier League goal for almost four years but ended up leaving empty-handed after Troy Deeney equalised from the spot and Tom Cleverley struck a winning goal in stoppage time. Neil Swarbrick awarded the second-half penalty in the belief that Richarlison had been fouled by Héctor Bellerín but Wenger insisted any contact had been negligible. “The decision on the penalty is a bit ridiculous and then we panicked a bit for their second goal and in the end we stand with a defeat,” the Arsenal manager said.

                          Kommentaar


                            Eilne oli kindel pennu. Hazard on lihtsalt liiga kiire Arsenali kaitsjate jaoks.

                            Kommentaar


                              Njah, eks alati võib musta valgeks rääkida ükspuha milliste kaheldavate otsuste puhul, olenevalt siis parasjagu kes on postitajaks ja kelle poolse mätta otsast vaja vaadata. Isiklikult ma sellistes olukordades küll üheski penaltiväärseid rikkumisi ei näeks parema meelega. Sellised otsused kust innustavadki dive'imist ja kui tegu oleks Arsenali poole andmata jäänud otsuste-olukordadega, siis küll eriti valjuhäälselt protestida ei oskaks, et miks ei antud midagi.

                              Aga selline on elu anno 2018. Eks tuleb see Wengeri touchline ban jälle üle elada ja proovida hooaja teise poolega niipalju vigadeparandust teha kui veel saab. Sellessuhtes pole eriti vahet, et ega nende kaotatud punktide najal Cityga ikka ei võitleks.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Lisaks on kõik pennud kindlad väravad ka. Cech isegi ei ürita enam. Lihtsalt kukkub külili nagu kardulakott

                                Kommentaar

                                Working...
                                X