320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Vastan sulle siis täpselt - täna oleks pidanud mängima Thomas Lemar, Malcolm ja minu pärast kasvõi Ross Barkley. Ma ei tea kas sa oled liiga palju Wengeri pressikaid vaadanud, aga ma leian su jutust ainult vabandusi. Mis fifast sa räägid? Kui asjadega varakult tegelema hakata siis leiab ka õiged mängijad. Liverpool suutis Van Dijki 1 jaanuariks kohale toimetada ja Chelsea sai kiirelt ja odavalt Barkley üle toodud.
    Sul on õigus, et kaitses olid mehed puudu, aga kui sa oled 2-1 taha siis sai võid kasvõi kolm Kosi sisse tuua, aga see su võimalusi eriti ei suurenda. Täna ei olnud probleem kaitses vaid ründes, kus me olime täiesti hambutud. Esimene värav sündis tänu Chechi ajupeerule ja teine oli sellele järgnenud paanika (mida sai kusjuures ka ManUga mängus näha, kus olid olemas kõik Kosid ja Kolacinacid).
    Ahh ok. Ma ei viitsi. Mõnes mõttes loodan ka, et Wengeri jaoks on tõesti viimane hooaeg. Mitte, et ma Wengeri lahkumist sooviks, vaid sportlikus mõttes oleks huvitav mingit võrdlusmomenti saada. Et kuidas keegi teine selle (mõne erandiga pigem ikkagi keskpärase) satsiga hakkama saaks ja kas sellel teisel oleks näiteks rohkem rahalisi vahendeid ja toetust klubi juhtidelt. Praegu võtab kogu s*tarahe endale sisuliselt Wenger üksi.

    Kommentaar


      asi selles ongi, et kui varem oli see ta leib siis nüüd igapäevaga see enam ei ole ja iga uus ost flopib kuna paremaks herr wenger neid oma süsteemiga ei tee (loeut of pos). Ox pelab kloppi all nagu noor jumal. Laca aga on kasutu kuna me mängime sideways jalgpalli ning alexisele/mesutile ei suudetud kohe tuua normaalset liikuvat ründajat ning peale santi vigastust ei suutnud härra seda plan b varianti klubisse tuua. Iga ost/otsus tuleb season too late ffs. Nüüd lekib igaliin kuna pole tehtud neid otsuseid (puit välja ja noored/kindla ülesandega uus ost) kuid järjekindlalt leiti aega sisevôitluseks, lepingu saagaks ja bein sports intevjuudeks selleasemel, et lôpetada see pull ära. See küna on nii lôhki, et remontima peaks seda keegi muu. Kas juhtkonnal on mune? EI. Ja nii me vaatame hooaeg veel v 3 kuda sama sitt kestab edasi. Mingit loogikat ma hetkel ei näe mida me nagu teha üritame? Kaitsta, rünnata, palli hoida me ei oska.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Kelle sina oleks valinud siis? Wengeril on ju hetkel üsna seotud käed vigastuste ja Sanchezi saaga tõttu. Arsenali pingimeeste tase hetkel paraku tundubki selline olevat nagu täna nägime.
        For starters see 5-4-1 tuleks prügikasti visata. See ei aita meie mängule kaasa vaid lõhub seda. Eelmine hooaeg midagi päästis see platseebo toime aga enam mitte. Meie kaitse lekiks ka siis kui meil oleks 10-0-0 taktika. Selle asemel võiks üritada 4-3-3, 4-2-3-1 süsteeme mis annaks meile ründele vähe rohkem juurde. Ehk siis Holding minema ning nt Elneny sisse. Keskväljal oleks rohkem kehi kes suudaks omavahel söötu jagada. See muidugi paha, et meil pmst ühtegi äärt ei ole. Iwobi ronib keskele ning Welbeck on Welbeck. Tema (ja arvatavasti tegelt ka Iwobi) peaks sellise vormi pealt küll pingile vähemalt maanduma. Isegi Walcott annaks rohkem vist juurde kuna tal on võimalus, et ta lööb mõne olukorra ka ära. Andke meile koondise Welbeck ja tema võib iga kell platsile pääseda. Meil aga on selline päss

        Jah meil mehed vigased ning minema minemas, aga Holdingu asemel Elneny ja Welbecki asemel kasvõi torbik ei ole ju palju paluda. Nelson võiks ka pingilt võimalusi saada.

        Järgmine kord võiks Kolasinac uuesti äärekaitses olla ning AMN keskväljal alustada Xhaka asemel. On piisavalt head minekut ning külma närvi näidanud, et minu silmis võimalust seal saada. Nagunii me millegi peale see hooaeg ei mängi. Xhakast oleks seimaani rohkem oodanud/lootnud. Tean et söötu jagab täitsa muhedalt ja lademetes, aga samas pikki palle võiks ta minu arust rohkem jagada. Eks pole ka väga kellelegi jagada kui Iwobi tuleb alla palli küsima, Welbecki pallikontrolli näide on juba üleval ning Lacal mingi eriline sitt seeria käsil aga siiski. Xhakal on selliseid Clichy'likke mängust välja lülitumisi liiga palju for my liking though.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kommentaar


              Siia kaosesse natukene kõlakaid ka. Järgmised päevad peaksid selgust tooma kuhu Alexis siis lõpuks liigub. Kui ta Manusse läheb, siis ma tõemeeli loodan, et niipalju mõistust on, et sealt Miki vastu kaubeldakse. Lihtsalt raha eest ta sinna lasta oleks päris kõva fuckup, kui meenutada siin varasemaid aastaid.
              Eile läksid kõvemaks jutud ka Aube kohta, kes jäeti Wolfsburgi vastu koosseisust välja. Samuti hakkas mees twitteris Ozili, Giruud ja EPLi jälgima.

              Kommentaar


                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Siia kaosesse natukene kõlakaid ka. Järgmised päevad peaksid selgust tooma kuhu Alexis siis lõpuks liigub.
                Twitteris sosistati, et täna tehakse asi avalikuks.

                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Eile läksid kõvemaks jutud ka Aube kohta, kes jäeti Wolfsburgi vastu koosseisust välja.
                Lemari ja Malcomi kohta ka.
                Benitez: "In football, everything is a lie".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                  Siia kaosesse natukene kõlakaid ka. Järgmised päevad peaksid selgust tooma kuhu Alexis siis lõpuks liigub. Kui ta Manusse läheb, siis ma tõemeeli loodan, et niipalju mõistust on, et sealt Miki vastu kaubeldakse. Lihtsalt raha eest ta sinna lasta oleks päris kõva fuckup, kui meenutada siin varasemaid aastaid.
                  Eile läksid kõvemaks jutud ka Aube kohta, kes jäeti Wolfsburgi vastu koosseisust välja. Samuti hakkas mees twitteris Ozili, Giruud ja EPLi jälgima.
                  Jaa palun make it happen. Asenda üsna vihane võitleja Alexis mehega kes Wolfsburgi vastu juba poole hooaja jooksul teist korda distsipliini probleemide tõttu välja jäeti... ja kes lisaks mängib ka kohta, kus asine mees (Lacca) ees on. What could go wrong, ah?

                  Kommentaar


                    PEA oleks jumala jõhker signing. Kui siinsed said Giroud luhtamiste peale pead vangutada siis oodakem ainult tema luhtamised ära. Neid on x2 võrreldes Oli G'ga. Ja mis sõnumi see Laca'le saadab. Ei poolda ka mina Gaboni poisi toomist.

                    Kommentaar


                      Arvestades, et PEA leping kehtib hetkel aastani 2021 ja BVB ei soovinud ka suvel teda müüa, siis 100M+ eest tema ostmine positsioonile, mis hetkel pole Arsenali murekoht oleks lihtsalt jaburus.

                      Kommentaar


                        Okei, et kui oleks variant saada Aube, siis ei võtaks, sest äkki lacazette saab halva sõnumi? Mees pole 8 mängu väravat löönud, talle ongi selliseid sõnumeid ja konkurentsi vaja. Mis puutub distsipliini probleemidesse, siis endiselt võtaks selle riski, et tuleb mingisugune muutus seal peas. Ma ei saa teie loogikast aru, eks jätkame Wellbeckiga siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          Okei, et kui oleks variant saada Aube, siis ei võtaks, sest äkki lacazette saab halva sõnumi? Mees pole 8 mängu väravat löönud, talle ongi selliseid sõnumeid ja konkurentsi vaja. Mis puutub distsipliini probleemidesse, siis endiselt võtaks selle riski, et tuleb mingisugune muutus seal peas. Ma ei saa teie loogikast aru, eks jätkame Wellbeckiga siis.
                          Aube on mitme koha ja muu objekti nimi.

                          Aube'i jõgi Prantsusmaal, Seine'i lisajõgi
                          Aube'i departemang Prantsusmaal Champagne-Ardenne'i piirkonnas
                          Aube, kirjastus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Aube on mitme koha ja muu objekti nimi.

                            Aube'i jõgi Prantsusmaal, Seine'i lisajõgi
                            Aube'i departemang Prantsusmaal Champagne-Ardenne'i piirkonnas
                            Aube, kirjastus
                            Miks on vaja trollida, selgelt on viidatud kirjastusele ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Okei, et kui oleks variant saada Aube, siis ei võtaks, sest äkki lacazette saab halva sõnumi? Mees pole 8 mängu väravat löönud, talle ongi selliseid sõnumeid ja konkurentsi vaja. Mis puutub distsipliini probleemidesse, siis endiselt võtaks selle riski, et tuleb mingisugune muutus seal peas. Ma ei saa teie loogikast aru, eks jätkame Wellbeckiga siis.
                              Sel juhul meikib mingil määral sensi kui Giroud teeb minekut (kuna Welbecki ei taha keegi meist nagunii platsil näha, vähemalt meie särgis).
                              Muidu on meil aga seda raha tunduvalt paremini võimalik kasutada:
                              *ääreründaja/äärepoolik - täiesti puudulik lüli praegu (Welbeck ei oska midagi, tema ei kuulu kuskile hulka) kuhu oleks 2 nägu vähemalt juurde vaja, Alexis teeb minekut ning varasemalt müüdi üks mehike suve lõpul sealt maha. Saaks minna normaalse taktika peale ning Welbecki kaugemale platsilt lükata.
                              *keskkaitse - Kos on krooniliselt katki, BFG pensil pmst, Holding ja Chambers on kuidas päev ja sekund juhatab ning Mustafi eksib liiga palju nii oma sirgete läbisöötude kui positsioonivalikuga.

                              Ja siis suvel oleks vaja üle veel vaadata:
                              *RB - Seda siis hetkel kui Debuchy minekut teeb
                              *keskväli - Xhaka, Ramsey, Wilshere, Elneny, AMN hulgast esimene on jätkuvalt alavormis, järgmise kahega terve hooaja vältel arvestada ei saa, järgmine ei saa lihtsalt võimalust ning viimane mängib äärekaitses.
                              *AMC - kui Özil minekut teeb siis oleks ilmselgelt vaja ka tema asendada, Iwobi pole minu arust grammigi arenenud selle ajaga kui ta ca 2 aastat tagasi platsile järsku hakkas pääsema, vist isegi halvemaks läinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                                Naljakas ja masendav at the same time. Arsenal Fan Tv-d ei hakka siia kleepima aga jah..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X