320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dortmund vahetada Arsenali vastu. Mina praegusel hetkel sellist üleminekut ei teeks. Aga ju aafriklane ise teab paremini.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Dortmund vahetada Arsenali vastu. Mina praegusel hetkel sellist üleminekut ei teeks. Aga ju aafriklane ise teab paremini.
      Huvitav lüke Dortmundilt endalt ka, 2-7 koht on hetkel 3 punkti sees.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Raha on asja nimi muud ei midagi.

        Kommentaar


          Ornsteini sõnu sõlmis Özil täna uue 3 aastase lepingu
          See juba on küll rõõmus uudis.

          Kommentaar


            Njah. Mõni teine liin karjus palju valusamalt abi järele (k.a omanikuliin, treeneriliin etc). Aga las siis Gaboni poiss lööb meie eest palju väravaid. Nüüd loodaks Özili allkirja veel, Bildi sõnul olla ka kokkuleppele jõutud.

            Mis võiks mehi väheke motiveerida rohkem pingutama ning mugavustsoonist välja tulema oleks Wengeri sõnavõtt kus ütleb välja, et antud hooaeg on minu viimane. (Tea mitmes hooaeg ma seda lauset siia kirjutan juba )

            Edit: Bild rääkis seda juttu hommikul juba, Ornstein jäi hiljaks seekord

            Kommentaar


              Benitez: "In football, everything is a lie".

              Kommentaar


                Sellised uudised siis lõunaks. Mis õhtuks jääb? Evans? Messi?

                Kommentaar


                  Isegi päike tuli välja.

                  Kommentaar


                    Nüüd hakkavad halvad uudised ainult vast tulema - Giroud Chelseasse, Welbeck jääb, Arsene jääb, Kroenke jääb etc

                    Kommentaar


                      Giroud
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Noh nägemist Ollie, ja vaata ikka edasi rõõmsalt taevasse!

                        Kommentaar


                          Oeh.
                          Kahju Giroud'st. Ta väärinuks palju-palju-palju paremat kui see kuhu ta nüüd maanduma pidi. Aga head teed ja tänu nende aastate eest. Aus mees oli ning olenemata täiesti põhjendamatust kriitikast tema suunas osalt klubi toetajaskonnalt suutis iga kord asjadest pea püsti ning tugevamana välja tulla.
                          Löönud palju olulisi ning palju ilusaid väravaid. Olnud muidugi ka osaline väga ilusates väravates (Wilshere vs Norwich comes to mind)


                          Saab olema väga veider vaadata teda mängimas ruslannide eest aga mis sa teed. Mina jään teda alati heade sõnadega meenutama.

                          Muidu üldjoontes siiski arusaamatu tehing. 18 miljonit sellise mehe eest on naljanumber (see kuradi Clucas või asi maksis pmst sama palju, dafakk noh?), ja veel siis sellise hinnaga rivaalile. Pakkunud siis 10 miljoni eest Hispaaniasse, Itaaliasse, Prantsusmaale teda. Kindlasti oleks kosilase leidnud, see 8 milli siia sinna klubile on leivaraha. Eeldaks, et ta suudab 4 aastat vähemalt veel tipptasemel mängida, vähemalt.

                          Kommentaar


                            Giroud väga Under rated minu arvates.
                            Läks sama raha eest nagu Ibe meilt millalgi hahaha. Bargain!

                            Lacazette
                            Mkhitaryan
                            Aubameyang
                            Ozil

                            LMAO ja paberil väga okei. Wenger out ja mehed mängima, keskväljale vähemalt üks MAAILMAKLASS ja kaitsesse ka ning usun potensiaali minna tiitli peale vabalt!
                            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                            Kommentaar


                              Giroud pere tahtis vist Londonisse jääda, seega see 10 milli eest euroopas tuuritamine ei pruukinukss talle sobida

                              Kommentaar


                                253 mängu - 105 kolli - 41 söötu ning tasuks küüditamine. Well done Arsenal FC ... well done. Edu Ollile ja ohh seda rõõmu kui meie vastu 1 või 2 paneb sest olgem ausad tal peaks see suht lebo olema eriti selliste nagu Mustafi vastu. 18 milli? väga alandav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X