320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
    253 mängu - 105 kolli - 41 söötu ning tasuks küüditamine. Well done Arsenal FC ... well done. Edu Ollile ja ohh seda rõõmu kui meie vastu 1 või 2 paneb sest olgem ausad tal peaks see suht lebo olema eriti selliste nagu Mustafi vastu. 18 milli? väga alandav.
    18 milli? are you serious DDDDDDDD HAhahAHhAhAHahahaha

    aga propsi selle eest, et teie aken on täiesti tibens tobens - pane veel liverpooli oma kõrvale ja saate isegi naerda nende üle
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      18milli, 18 milli..mees on 31. Üpris arvestatav vanus juba. Okei summa on. Loodetavasti lööb värava teile millalgi!

      Kommentaar


        Debuchy Prantsusmaale tagasi.
        The 32-year-old right back returns to his native France, having made 29 appearances for the club

        Kommentaar


          Kes arvab, et õhtu suurim üllatus tuleb Põhja-Londonist, eksib. Samuti ei tule see Bournemouthist. See tuleb hoopis Liverpooli nimelisest linnast.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Mis üllatus see Evertonilt tuli? Walcott väravaid kohati on ju mõistnud lüüa. Muidu poleks meie eest ju saanud sada (ja midagi vist oli ka peale) väravat kirja.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Kordan veelkord, et saadud summa on selline kahe otsaga asi - ilmselgelt oli see Auba saamine meile 3-way diil. Meie saame Auba, kui Dortmund saab Mitchy ja Dortmund saab Mitchy kui Chelsea saab Giroudi. 31 aastase eest £18mil pole kindlasti alla turuväärtuse, arvestades, et natuke mööndustega.

                Aga kurvaks teeb küll. Nii tore oleks olnud teda vaadata ükspuha kus veel mängimas, seniks kuni see pole keegi PList. Samas kui jutt tõele vastab, et perekondlikel põhjustel pidi linnasiseselt uue klubi leidma, siis ju ta peab ära kannatama selle saatuse. Nagu meie peame nüüd üht kiivriga meest kannatama samadel põhjustel.

                Lõpetuseks - suured tänud Olivier! Olid nende aastate jooksul üks parimaid mängjaid ja toredamaid inimesi meie klubis. Loodan, et peale karjääri lõppu on sinulgi parimad mälestused just meiega veedetud ajast.

                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  V6rreldes Walcotti lahkumisega on isegi kurb, p2ris armsaks oli saanud aastatega.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    18 milli? are you serious DDDDDDDD HAhahAHhAhAHahahaha

                    aga propsi selle eest, et teie aken on täiesti tibens tobens - pane veel liverpooli oma kõrvale ja saate isegi naerda nende üle
                    Teadupärast võitis suvise üleminekuakna pika puuga Everton. Mitte et ma kade olen aga selle karikaga ei ole küll reaalses elus midagi teha. Ei tulnud kindlat TOP4 kohta, rääkimata challeng-ist. Relekas 8 punkti kaugusel aga mälu järgi istusid seal tsoonis sügavalt sees kuni noore andeka inglise treeneri leidsid
                    "No one is asked to do more than anyone else."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ike Vaata postitust
                      Teadupärast võitis suvise üleminekuakna pika puuga Everton. Mitte et ma kade olen aga selle karikaga ei ole küll reaalses elus midagi teha. Ei tulnud kindlat TOP4 kohta, rääkimata challeng-ist. Relekas 8 punkti kaugusel aga mälu järgi istusid seal tsoonis sügavalt sees kuni noore andeka inglise treeneri leidsid
                      Everton võitis suvise üleminekuakna, sest? City kulutas kaitsele 200 milli ja lükkas veel silva eest ka 50 milli letti. Kohe kindlasti olid nemad suvise ülemineku akna võitjad kui räägime tiimi tugevdamisest.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Everton ei võrdle end Cityga. Veel ja tõenäoliselt kunagi ei hakka võrdlema. Küll aga oli kindlel, linnakonkurendi ebaõnnestunud aknale viidates, et seekord siiski on TOP4 MC, MU, EVE ja CHE. Point siiski et akna edukusest saab rääkida kevadel. Ja ka siis pole päris kindlel, kas see mis toimub on kuidagi seotud aknaga või ei ole Ja see on, miks jalka on põnev ja huvitav vaadata.
                        "No one is asked to do more than anyone else."

                        Kommentaar


                          Kurat ma kaldun ka arvama, et 18 milli on 31,5 aastase mängija eest üsna fair hind. Muidugi on igasugu kaikaid ostetud sama hinnaga (aga need on olnud noored kaikad ja inglise kaikad valdavalt). Sprus ostis ju üle aasta vanema Llorente kelle pedigree Inglismaal piirdus poole hooajaga ainult 3 miljonit odavamalt...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Kurat ma kaldun ka arvama, et 18 milli on 31,5 aastase mängija eest üsna fair hind. Muidugi on igasugu kaikaid ostetud sama hinnaga (aga need on olnud noored kaikad ja inglise kaikad valdavalt). Sprus ostis ju üle aasta vanema Llorente kelle pedigree Inglismaal piirdus poole hooajaga ainult 3 miljonit odavamalt...
                            Et siis ütled üht ja siis lõppu paned just näite, et Giroud pidanuks rohkem maksma. Llorente oli vanem, vähem liigas hänginud ja Giroud on temast kõvasti parem mängumees, ning see mängutasemevahe on kindlasti rohkem kui 3 miljonit.

                            Kommentaar


                              3 more years!

                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kui turul on su väärtus kukkunud, siis on hea lihtne (koos parema palgaga muidugi) end super commited mehena nüüd näidata. V noh kogu see pildid-klipid-sotsmeedia pläust muidugi pole tema orkestreerida, aga jah...saame näha alles platsil kuivõrd palju tööd teeb. Niipalju kindlasti, et MM vorm tuleks hea. Edaspidi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X