320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ma ütleks, et zidane tuli samamoodi. Muidugi selle klubi kohta võib samas ka öelda, et mängijad mängivad ja treener vaatab (real)
    Zidane`il oli poolteist aastat Reali B-ga all. Artetal pole ju mingit kogemust peatreenerina. Zidane tuli ka poole hooaja pealt pisut nagu sundkäiguna (hooaja keskel on ju raske mõnda nimekat treenerit palgata). Kui Arsenal tahab tagasi suurte mängu tõusta, siis kas praegu on õige aeg katsetama hakata? Minu jaoks isiklikult on Arteta veider valik. Aga mida ka mina tean.

    Kommentaar


      12 punkti 4. kohaga vahe, on just selline koht, kus riski võiks nagu võtta. Sellest allapoole kukkuda on keeruline ning kui ei toimi, ega siis 22 aastat järgmise peatreenerini ei pea ootama.

      See situatsioon pole päris võrreldav manu ja Giggsi palkamisvõimalusega mõni aastat tagasi - liiga esimeselt kohalt alustades on surve läbi lüüa mitu korda suurem ja isegi 8 aastat kogemust Evertoni pukis ei olnud selleks ju piisav.

      Teiseks, ei ole Arsenal nüüdsest enam selline klubi, kus 1 mees kõike teeb ja otsustab.

      Kolmandaks, lihtsalt on selline tunne, et Artetas on peatreeneri geeni.

      Huvitav valik igatpidi. Mina küll supportin 10 sõrmega, kui see kõik ametlikuks saab.

      Plus see, et Ancelottid, Allergrid jt. on kuskil Bayernite ja Barcadega midagi võitnud, ei tähenda kaugeltki seda, et inglismaal samamoodi läheb. 200 milli suvega Arsenal ju ei kuluta.

      Kommentaar


        Huvitav lugemine aastast 2012! ennustus mis tundub, et täitub.

        Kommentaar


          wtf Arteta oli a 2012 Arsenalis? Miks ma teda viimati Evertoni särgis mäletan?

          Kommentaar


            Tbf, ma olen viimased 2 aastat kasutanud FIFA Career Mode'is Arsenaliga mängides managerina nime "Mikel Arteta".
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Absoluutselt. Kui juba värskendame süsteemi, siis alustame täiesti värskelt.

              Vahepeal lasti lahti ka hulka backroom staffi, ning ka Steve Bould pidavat veel ootama ja alles siis otsustama. Lahkusid (kes omal tahtel, kes sunniviisiliselt) kitman Vic Akers, koos oma legendaarsete shortsidega, doktor Colin Lewin, vahtide treener Gerry Peyton, First team coach Neil Banfield ja ka veel mitmeid väiksemaid tegelasi. Freddie Ljungberg on tulemas uueks noortetreeneriks.

              Räägitakse, et Arteta backroom staffis oleks ruumi Santi Cazorlale ning võib olla isegi Thierry Henryle. Kui nüüd uueks tohtriks veel Eva Carneiro ka toodaks, siis ...

              Lewin ei ole doctor, ei oma vastavat kraadigi. Ainult füsioterapeut. Doktor on jätkuvalt Manchesteris perearstipraksist omav O´Driscoll

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Arteta oleks ju järjekordne tõestus Arse koonerdamispoliitikast. 0 kogemust peatreenerina ja ilmselt ka kordi ja kordi odavam kui igasugu Enriqued ja Ancelottid või kelle iganesega, keda klubiga paari on pandud. Arteta on mulle ka sellise pai poisi mulje jätnud. On tal piisavalt iseloomu ja mune, et riietusruumi kontrolli all hoida? Samas vast väga paremat meest ei ole, kelle kõrvalt õppida, kui Guardiola.
                Tundub, et Arteta on juba pikemaaegsem plaan. Räägitakse, et paipoisi välimuse all peitub üsna nõudlik ja karmi käega vana, kelle mean streak on ka kolleegidele silma jäänud. Ja kui tal ideed ja taktika on olemas, siis miks mitte proovida. Üsna ruttu peaks selgeks saama, mis mees on.

                Kommentaar


                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Arsenal are set to appoint former PSG and Sevilla boss Unai Emery as their new manager to replace Arsene Wenger.
                    ..ja nii ongi

                    Kommentaar


                      Kas Cazorla on siis karjääri lõpetamas?
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        väidetavalt proovib veel villarrealis õnne, aga isiklikult usun küll, et sellisest jamast enam välja ei tule tema eas.

                        Kommentaar


                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Favoriit Euroopa Liiga võidule #2, kohe Sevilla järel.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                              Huvitav valik, asjalik härra. Eksnäis.

                              Kommentaar


                                Vähe mõistlikum valik kui Moyes võiks arvata.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X