320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt vajalik kogenud tead mida saad tôörügaja äärekaitse mis avab AMN vôimaluse keskvälja rotas osaleda. Peab meeldima. Vähe jôulisust ka juurde.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Mingid veidrad kõlakad liikvel. Peab olema nali või lihtsalt suitsukate.
      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Veidrate kõlakate all ei pidanud ma teda silmas vaid üht kivipallurit.
      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
      Ei saa ka aru, kuidas on selles diilis üldse võimalik midagi negatiivset näha.
      Peab ikka villast ja punaseks tegema:



      P.S. Kuigi ma pean avatarivahetusele mõtlema hakkama, ei kuulu ülalolev pilt võimalikku valikusse.
      Supplies!

      Kommentaar


        Mina sain algusest peale aru, keda Katk silmas pidas. Minu postitus oli vastus erxxile ikkagi. Jäi tsiteerimata, vabandused.

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust


          Huumor on paigas, made my day!

          “If you offered me the chance to sign Fellaini or spend my afternoon being kicked in the balls by a horse while having anaesthetic-free dental work carried out by a blind man with a serious hand tremor, performed to a soundtrack of Phil Collins playing loudly from a radio station not properly tuned in, I’d give the latter option some serious thought”
          - arseblog

          Kommentaar


            Poleks tohtinud eile nii väsinult foorumit lugeda või postitada. Paar sõna lauses valesti ja lingitud võrdlus ebaõnnestunud. Šveitlasest signingu osas ei arvanud midagi temast või ostu iseloomust halvasti. Mulle on Arsenali puhul minevikus tegelikult käinud närvidele, et backupiks on ainsa variandina noored ja kogenematud.

            Mis nüüd aga selli lingitud fotol olevasse monstrumisse puutub siis pigem oleks eelistanud Rodgersit uue peatreenerina. Edit: siiski mitte... Ei kavatse ühelegi selleteemalisele sopauudisele igatahes klikkida enne kui asi tõsine.

            Kommentaar


              The perfect girlfriend doesn’t exi...


              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Järgmise hooaja särgid ka siia


                Koduvorm on päris veider ja eemalvormid ei ole ka Arsenal. Ma ei saa siiamaani aru miks Aubal nagu rinnahoidja seal olema peab.
                Ehk siis (not) well done Puma! Õnneks saab uue hooaja lõpus nendega partnerlus läbi ja loodetavasti 2019-2020 hooajal on juba kellegi teise toodetud särk khm* khm* Adidas khm* Kui aga mingi ime läbi mitte siis loodetavasti on vähemalt uus disainer lepingus kirjas.

                Kommentaar


                  Ajaa. Seda ka et miski PSG poolkaitse noorsand parukaga ehk Yacine Adli on ilmselt meiega liitumas ning L'Equipe sõnul on Sokratis done deal.
                  Ja siis samal ajal liiguvad ka mõned jutud veel, et Mustafi tehakse rahaks ning tuuakse keegi teine kaitsesse veel.
                  Interesting times.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ma saan sellest pildist nii aru, et uuel hooajal hakkab Arsenal olema midagi Man City ja PSG vahepealset. Aga nõksu madalam tase. Taustal jookseb liigapositsioon voorude kaupa, nii et 5. koha peale võib juba raha panna. Lisaks, Mkhitaryan murrab parema jala sääreluud.
                    Päris hea kunstiajalooline analüüs

                    Kommentaar


                      Sokratis done.

                      Mis järgmiseks, Sven?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Kas ma olen ainus kellele see PSG võõrsil ei meeldi ? Äkki Adi toob banaani tagasi next year. Gotta hope...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                          Kas ma olen ainus kellele see PSG võõrsil ei meeldi ? Äkki Adi toob banaani tagasi next year. Gotta hope...
                          Mulle ei meeldi ükski särk eriti nagu ka välja tõin. On vaja miskipärast ikka eksperimenteerida kõigi 3 särgiga. Minu arust võiks kodu ja eemalvorm olla suht fixed aasta aastasse (ei tohiks vist väga küsimust olla millised need olema peaks) ning kolmandaga siis võib mängida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Sokratis done.

                            Mis järgmiseks, Sven?
                            Tundub, et keskväljur Sampdoriast #Torreira

                            Kommentaar




                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                uskumatu... poleks arvanud, et uue juhtimise all asjad nii kiiresti käivad. Praegult ei jõua sahinad alatagi kui juba tuleb kinnitus järgmise tehingu kohta. Wengeri võimu ajal oleks me neid sahinaid tränsfer deedlaini viimaste minutiteni kuulnud ja siis suures paanikas ühe noore keskkaitsja ostnud.

                                Oeh, uus hingamine on hea. Mind isegi ei koti kui me hooaja avamängu 7-0 kaotama peaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X