320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by Kaarel
    Ma peaks eelkõige Stuart Taylorit teiseks numbriks ning Shaabanit kolmandaks.
    Nõus, kuna vajadust teise väravavahi järele pole veel esile kerkinud, siis tõesti ei tea, kumba Arsene kasutab. Seni on pingil istunud Shabaan 4 korda (charlton, bolton, psv, leeds) ja Taylor ülejäänud kordadel (sh kahes viimases mängus Auxerre ja Sunderlandi vastu).
    Inglismaa toetajana teeb v2ravavahi-probleem muret, aga sama \'probleem\' on ka Arsenalil. Tegelikult on Eriksson sundviskes, sest Wenger v6ib Seamanist varemgi loobuda. Kuidas sa hoiad koondise meest, kes oma klubiski varsti enam platsile ei pruugi saada... It\'s the race against time
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      16-aastane Wayne Rooney lõpetas peaaegu kõikide liiga rekordite ületamise seeria Arsenali poolt ... jätkub endiselt seeria skoorimises igas mängus, aga ilmselt on hea kaotada just evertonile - vähemalt on Wenger ja Co toodud maapinnale ning ei ela enam pea pilvedes.

      Väravatest: teist loetakse meremehe veaks (olgugi, et mulle nii ei tundunud) aga eks ajakirjandus taha ikka kuuma teemat arendada, esimese puhul jäi ta meeste taha, et nägi palli liialt hilja. Võimalusi oli arsenalil võita nagu arsenali puhul ikka, aga mängu iseloomustas võimaluste raiskamine nagu üleelmisel hooajal ning eelmise alguses tavaks oli.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        selline šhokk............. ei jaganud üldse mis ja kuidas ..... ei tea kuidas sai see juhtuda. ei tea väravatest küll muidugi midagi .... äkki keegi targem oskab rääkida kuidas need väravad välja nägid .... kas oli jälle mõne meremehe veaga tegemist????

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          jah kahjuks lõppes see seeria täna

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Ma usun, et võib rahulikult öelda, et Seaman oli Roony väravas süüdi. Ei taha küll noormehelt midagi ära võtta, sest löök oli tõesti fantastiline, aga oleks Meremees väravajoonel seisnud, oleks ta selle palli ilmselt ka tõrjuda suutnud. Seamanil oleks nagu koordinatsioonihäired - ta ei suuda enam kuidagi ära tajuda, kus värav on.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              mõttetu???

              mul on lihtsalt kahju et arsenali kaotusteta seeria ära lõppes

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                ka nyydseks mängu läbi vaadanud, ytlen, et ainult seamani syydistada on selles väravas ka ylekohtune. olgem ausad, tegu oli siiski hea kolliga.

                samas ei ole ma põrmugi morjendatud sellest, et goodison parkil kaotus tuli. tegu on veel areneva võistkonnaga ja hakkasimegi liiga vara loorbereid lõikama. nyyd tulime vähemalt ällle maale lähemale.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Ega ma tegelt tahtnudki ainult Seamani süüdistada, kuigi kukkus vist umbes nii välja. Lihtsalt tahtsin märkida, et oma osa oli tal ses väravas küll.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    kui ise värava ära nägin siis ma küll nagu Seamani ei süüdistaks .... vaid pigem kiidaks lööjat .... seal lihtsalt polnud midagi erilist teha enam Seamanil kui võibolla oleks aastad paar noorem olnud siis küll ... kuigi ega Seaman mulle kunagi nii väga meelt pole olnud, pean ma teda nüüd siiski mingil määral Arsenalis juba väikeseks sümboliks ja isegi kui ta lahkub võiks ta jääda Arsenaliga seotuks .... ntx v.v.-de treenerina???? ...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Pole põhjust Seamani vanaduse pärast sõimata. On vastupidi väga hea, et ta mängib veel ja loodetavasti järgmised paar aastat. Ta on endiselt ning järgmised pikad aastad Inglismaa parim väravavaht.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by vare


                        Pole põhjust Seamani vanaduse pärast sõimata. On vastupidi väga hea, et ta mängib veel ja loodetavasti järgmised paar aastat. Ta on endiselt ning järgmised pikad aastad Inglismaa parim väravavaht.
                        Kaks s6na siinkohal - Paul Robinson.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Allo

                          Ei saa ka aru mis vv kriisist Inglismaal räägitakse. Paul Robinson tuleb, teeb ja särab ja mida rutem, seda parem. Mis Arsenali puutub, siis arvan, et Seaman veel selle hooaja hoiab puuri edasi ning järgmine aasta tuuakse keegi uus sisse.

                          Parimatega
                          Chazlor
                          Eestlane Finsbury Parkis

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Naised saunas rääkisid, et messieur Robert Pires võib(kui siis arvatavasti vahetusest) juba täna siis joosta Auxerre vastu väljakule pärast 6 kuulist sunnitud võistluspausi. Who can stop us then?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by tembuu


                              Naised saunas rääkisid, et messieur Robert Pires võib(kui siis arvatavasti vahetusest) juba täna siis joosta Auxerre vastu väljakule pärast 6 kuulist sunnitud võistluspausi. Who can stop us then?
                              Wayne Rooney, of course
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Teine kolakas järjest. Tänu Dortmundi viigile jätkab Arsenal endiselt grupi liidrina ning endiselt ühe võidu kaugusel grupi võidust. Püssimehed on selle tiimi hale vari, kes nad veel paar nädalat tagasi olid ... Bergkampi vigastus omab vist suuremat mõju, kui alguses tundus? Igaljuhul mina kardan Blackburni mängu sel nädalavahetusel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X