320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Tõsiselt?
    Rebuldida Banegaga? nojah...
    Ehk seletad täpsemalt, miks peaks Arsenali keskväli praegu Banega suguse mängija peale sülgama?
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Ehk seletad täpsemalt, miks peaks Arsenali keskväli praegu Banega suguse mängija peale sülgama?
      Banega parim enne on siiski ümber ja viimane hooaeg Sevilla eest ikka paras pettumus (nagu ka Sevillal meeskonnana). Lisaks muidugi mehe jalgpalliväline pagas (kuidas ta ükskord autot tankida üritus ja muud viinakuradi lood). Muidugi, viinakuradiga maadluses vist on ta topeltnelsoni saavutanud, aga...ta võib olla isegi enam-vähem mees, paar hooaega veel isegi jalgades, aga tema ümber midagi rebuildida? Tõesti?

      Emery on tuntud muidugi ka selle poolest, et hakkab endaga kaasa vedama eelmiste meeskondade lemmikuid, mis tavaliselt end ei õigusta (PSGs näiteks.... ). Loodetavalt suits, mitte tuli.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
        Banega parim enne on siiski ümber ja viimane hooaeg Sevilla eest ikka paras pettumus (nagu ka Sevillal meeskonnana). Lisaks muidugi mehe jalgpalliväline pagas (kuidas ta ükskord autot tankida üritus ja muud viinakuradi lood). Muidugi, viinakuradiga maadluses vist on ta topeltnelsoni saavutanud, aga...ta võib olla isegi enam-vähem mees, paar hooaega veel isegi jalgades, aga tema ümber midagi rebuildida? Tõesti?

        Emery on tuntud muidugi ka selle poolest, et hakkab endaga kaasa vedama eelmiste meeskondade lemmikuid, mis tavaliselt end ei õigusta (PSGs näiteks.... ). Loodetavalt suits, mitte tuli.
        "Rebuildi" remark käis ikka üldise remondi kohta, mida Arsenali keskväli vajas ja mida tehtamas on. Ma olen suht kindel, et ta poleks isegi põhirivi mees, vaid rotatsioonis. Arvestades, et me just kaotasime Cazorla ja Wilshere'i siis Banega ja Torreira oleks siiski arvestatav rebuild ühe permanentselt vigase ja ühe "ne-rõba-ne-mjaso" mehe asemel.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          Banega parim enne on siiski ümber ja viimane hooaeg Sevilla eest ikka paras pettumus (nagu ka Sevillal meeskonnana). Lisaks muidugi mehe jalgpalliväline pagas (kuidas ta ükskord autot tankida üritus ja muud viinakuradi lood). Muidugi, viinakuradiga maadluses vist on ta topeltnelsoni saavutanud, aga...ta võib olla isegi enam-vähem mees, paar hooaega veel isegi jalgades, aga tema ümber midagi rebuildida? Tõesti?

          Emery on tuntud muidugi ka selle poolest, et hakkab endaga kaasa vedama eelmiste meeskondade lemmikuid, mis tavaliselt end ei õigusta (PSGs näiteks.... ). Loodetavalt suits, mitte tuli.
          Kas Banega tüüpi mängijat oleks Arsenalil vaja? Jah
          Kas Banega hakkab meeskonda tassima? Ei tea, küll aga pole neid playmakereid just palju..

          Xhaka, Elneny, Ramsey, Torreira on kõik teistsuguse profiiliga mängijad.

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Kas Banega tüüpi mängijat oleks Arsenalil vaja? Jah
            Kas Banega hakkab meeskonda tassima? Ei tea, küll aga pole neid playmakereid just palju..

            Xhaka, Elneny, Ramsey, Torreira on kõik teistsuguse profiiliga mängijad.
            +fakt, et Emery on temaga, edukalt, ennem koostööd teinud. Ning rohkem kui "paari hooaega" hetkel Arsenalil vaja pole ka. Kui saaks aasta-kahega tagasi CLi, siis võiks hakata vaatama kõrgema tasemega mehi taas.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              +fakt, et Emery on temaga, edukalt, ennem koostööd teinud. Ning rohkem kui "paari hooaega" hetkel Arsenalil vaja pole ka. Kui saaks aasta-kahega tagasi CLi, siis võiks hakata vaatama kõrgema tasemega mehi taas.

              Banegat eelmine hooaeg jälginuna....i agree to disagree. Ambitsiooni võiks rohkem olla kui tuua freakin banegat. Aga no otsus juba Emery palgata näitas suunda. Pettumus, kahjuks. Äkki eksin, oleks tore.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Banegat eelmine hooaeg jälginuna....i agree to disagree. Ambitsiooni võiks rohkem olla kui tuua freakin banegat. Aga no otsus juba Emery palgata näitas suunda. Pettumus, kahjuks. Äkki eksin, oleks tore.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Rixxer tõi sulle hea argumendi, kuid sa ikka mängud m*nni
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Rixxer tõi sulle hea argumendi, kuid sa ikka mängud m*nni
                    Argument, et tema arvates ei ole Banega ostmine piisavalt ambitsioonikas ost, nagu ka Emery palkamine. Kuna ta vaatas eelmine aasta Banegat, telekast, paar korda.

                    Kui mina räägin, et mul poleks midagi selle vastu, et Banega oleks meie keskväljal optisooniks. Kuna tema profiili ja oskustega mängijat oleks vaja.

                    Käi vittu, kui siin mingi pädev argument oli.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Argument ongi see, et tema jälgis banegat eelmine hooaeg, kuid sina kuulsid esimest korda seda nime nüüd ning lihtsalt kõvatad praegu.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Argument ongi see, et tema jälgis banegat eelmine hooaeg, kuid sina kuulsid esimest korda seda nime nüüd ning lihtsalt kõvatad praegu.
                        Rixxer on ainuke vend, kes on kuulnud ja näinud ennem elus või eelmisel hooajal Ever Banegat? Davai. Jätka samas vaimus.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Rixxer on ainuke vend, kes on kuulnud ja näinud ennem elus või eelmisel hooajal Ever Banegat? Davai. Jätka samas vaimus.
                          Okei. Sinu arvamus toetub twitteri kontodele, kes vaatasid eelmine hooaeg sevilla mänge?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Okei. Sinu arvamus toetub twitteri kontodele, kes vaatasid eelmine hooaeg sevilla mänge?
                            Minu arvamus põhineb sellele, et ma olen oma elus näinud Ever Banegat mängimas ning mul poleks midagi selle vastu, kui ta meie keskväljal oleks üheks optsiooniks. Nagu ma ka oma esialgses postituses ütlesin.

                            Rixxeri arvamus temast, Arsenali ambitsioonidest mängijateturul, treenerivalikust või kõigest muust on tore, aga ultimately just lihtsalt "kõvatamine", nagu sa end väljendasid. Sellest ka minu vastus. Kui see sind miskipärast häirib, siis soovitan edaspidi mitte siia teemasse vaadata, või mind ignoori panna. Sinu panus üldisesse teemaarendusse oli just anyway totaalne 0.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Kui nüüd ikkagi võimalikult objektiivne olla, siis Xhakade, Banegade ja Ramseydega tippu ei sõua. Tundub ikka veidi allakäigutrepi spiraali moodi kui ülesmäge. Aga anname uuele härrale aega ennast tõestada.
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -21- Vaata postitust
                                Kui nüüd ikkagi võimalikult objektiivne olla, siis Xhakade, Banegade ja Ramseydega tippu ei sõua. Tundub ikka veidi allakäigutrepi spiraali moodi kui ülesmäge. Aga anname uuele härrale aega ennast tõestada.
                                Vabandust aga, esialgu on vaja hakata oma potensiaali välja mängima, ning uuesti top4 meeskonnaks saada. Siis võime hakata mõtlema, et kuidas tippu saaks.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X