320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Carl Jenkinson, wtf?
    Miks see vend veel Arsenali hingekirjas on?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Welbeck wtf?
      Miks see vend veel Arsenali hingekirjas on?

      Kerge parandus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Carl Jenkinson, wtf?
        Miks see vend veel Arsenali hingekirjas on?
        Livin da laif...klubi suurimat fänni oleks patt üleparda visata. Me kôik chilliks auba/laca/mesutiga, teeks nati trenni ja fännitoetus tiksuks kontole. Leping läbi saab siis saab amazoni lattu tööle minna. Calma.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Kerge parandus.
          Korralikult sisse istutud, tubli!

          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Kerge parandus.
            Oota, kes see täna värava lõi?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ja nii lihtne see oligi, 11 võitu järjest esimest korda 11 aasta jooksul. Esimene võit ever Portugalis külas käies.

              Ei saa eitada, et vastaste nimistu ongi selline olnud, kust "suur" klubi peakski 11 võitu saama, samas tänapäeval see nii lihtsalt ei käi pea kellelgi. Ikka tuleb siin või seal ühel või teisel põhjusel väike libastumine ette. Lisaks veel vana hea "you can only beat what's in front of you."

              Asi millest võib vaikselt rääkima hakata on süsteem väljakul, kus vaatamata sellele kes parasjagu koosseisu pannakse, saab mängijalt performance'i. Selline asi on väga harjumatu, Arsenali fännile. Eks proovime kuidagi uue reaalsusega kohaneda.

              Fair play, Mr. Emery.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Oeh, Mustafi back to his usual.

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Oeh, Mustafi back to his usual.

                    See paanika muidugist hakkas peale Leno kehvast palli käsitlemisest aga noh tuleb edasi pôldu künda ning veits sihikindlamalt.

                    Kommentaar


                      Xhaka no kurat mis asja ristnurk see nüüd oli 😀

                      Kommentaar


                        Noh nüüd vaja paar tükki veel lüüa, et pärast vingumist Laca assisti üle summutada # Kui ei meeldi ostke var

                        Kommentaar


                          Oeh, viik. Lihtsalt üks nendest päevadest, kus oled kurb et kõiki punkte ei saanud ja samas tuleb tõdeda, et oleks võinud veel hullemini minna.







                          Teise värava puhul oli Lacazette'il ilmselt käsi, ning pall olevat ainult 9mm üle joone olnud, seega oodata, et Atkinson ei annaks ära üpriski dive'i näolist "viga" Zaha vastu, oleks liiga palju tahetud olnud. Lisaks oli Palace'il korralikult teisigi võimalusi, kust parema realiseerimise korral oleks meile rohkem ära löödud.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Nojah...hype oligi juba liiga suureks läinud. Veidrad vahetused ka treeneri poolt seekord minu arvates.

                            Aa jaa, ma ei väsi kordamast, et Mustafi on below-par.
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              Mida rohkem ma seda teist penaltit vaatan, seda enam paneb muigama mismoodi selline kalastamine läbi lasti.


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Væhemalt ei olnud dive!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X