320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Algselt postitas vello99
    Midagi tahtlikku ma m****i käitumises kahjuks ei näinud, küll tundus mulle telekast, et Laurenit tabati rindkeresse, mis ei seganud tol näost kinni haaramast ja vääneldes maha kukkumast.
    lauren kaotas tolles olukorras ühe oma esihammastest. võibolla hüppas see ise välja, teisalt siiski tõenäolisemalt irdus see lõualuust justnimelt põrkel vastu küünarnukki.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Juudas kasutab oma küünarnukke väga sihiteadlikult (küsi kasvõi Solskjärilt) ja kasutas neid ka Cole\'i vastu.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas Sajets
        Sol nyyd kyll meelega Cole\'ile ei äsanud. Suur tydruk tahtis lihtsalt puhata.
        Kui Lauren Essienile tagant küünarnuki otsa jooksis oleks võind samuti teist nägu tegemata edasi siblida, aga võibolla väsis Hamann lihtsalt ära.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          see Essieni vs Laureni juhtum oli õnnetus, mängu tuhinas juhtub nii mõndagi (need teavad kes ise mängind ka on), selle eest ei oleks tulnud isegi kollast anda...mõttetu sellist asja ikka juhtub see on ju loogiline ma ei saa aru mida paugute siin?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Algselt postitas v6hiv66ras
            Algselt postitas Sajets Sol nyyd kyll meelega Cole\'ile ei äsanud. Suur tydruk tahtis lihtsalt puhata.
            Kui Lauren Essienile tagant küünarnuki otsa jooksis oleks võind samuti teist nägu tegemata edasi siblida, aga võibolla väsis Hamann lihtsalt ära.
            Essieni ja Laureni juhtumit ei näinud, ma vaatasin mingit paari minutit tervest mängut ja Cole\'i juhtum oli selle sees. Kui Essieni oma oli sarnane Soli omale, siis ma arvaks neis ka yhtmoodi. Ja kyynarnukilöögiga sa kellegi karjääri ei lopeta (jättes välja voimaluse, et Steven Seagal mängib).
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Nonäedsasiis. Iseenesest muidugi ei poolda selliseid sõnavõtte kuigivõrd, sest vaevalt see nüüd kohtuniku enesekindlusele eriti hästi mõjub. Rääkida, et \"videot korduvalt vaadates on näha, et Henry ei olnud aktiivses sulus\" - no tere mehed, kohtunikul ei ole ju võimalik linti edasi-tagasi kruttida mängu ajal. Selle kohta on väga tabavalt öeldud, et kohtunikku tasub kritiseerida siis, kui tema eksimus on näha esimesest kordusest. Kui läheb rohkem kordusi vaja, siis pole enam põhjust. Väga õige IMHO. Hetkel tundub asi natuke pugemisena, kusjuures eriti spets on viimane lause: \"There are some positive comments from managers - and they come from Arsenal and, on a fairly regular basis, from Chelsea.\"
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Kusjuures, ega keegi ei tea, kus Tartus Viasat 1 Sporti näeb?
                Ristiisadest ja Wildedest ei saa mingit vastust, sealne personal vist ei tea ka seda, kas neil ETV-3 või kanal 2-e näidatakse.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  manhattanis võib olla, ei ole kindel. Seal viasat on kas ka sport 1 näitab, kahtlane.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Algselt postitas klaas


                    manhattanis võib olla, ei ole kindel. Seal viasat on kas ka sport 1 näitab, kahtlane.
                    Manhattani nimi on nüüd \"Trehc\", ning ma ei usu et seal eriti midagi näitab, käisin alles seal söömas ning neil polnud võimalik kanal2 mingi ruudumängu pealt isegi eurospordile kanalit vahetada.

                    Mis ei tähenda muidugi, et neil vajalikke kanaleid ei ole, lihtsalt teenindajad ei jaga seda kanalite värki absoluutselt. Ning see pole ainus koh Tartus, kus telekas neil nö oma elu elab ja ei lase teenindajatel sekkuda sellese.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      sa poiss teed mulle õlle välja Nurmekas - tule vaata Wildest Sky sports 1 pealt - neil ka viasat sport 1 aga sky on parem - inglisee keel parem mõista kui rootsi oma

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        oot wildes näitab tänast mängu?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Algselt postitas malagar


                          sa poiss teed mulle õlle välja Nurmekas - tule vaata Wildest Sky sports 1 pealt - neil ka viasat sport 1 aga sky on parem - inglisee keel parem mõista kui rootsi oma
                          Sõber kah soovitas seda sama kohta, õlle võin välja teha sellegi poolest.
                          Ehk siis vean õhtu tagumendi sinna, kuigi lootused, et Poom mängib täna, on suht kesised endal...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            keegi teab mis koosseisus täna ARSENAL mängib Carling Cupi. Loodan, et Poom on põhis.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Algselt postitas Andu


                              keegi teab mis koosseisus täna ARSENAL mängib Carling Cupi. Loodan, et Poom on põhis.
                              Tund ennem mängu saad teada.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                tegin sellise toreda pildi:


                                http://img483.imageshack.us/img483/4137/039737347copy2wd.jpg
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X