320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tiitlivõidu puhul saab Hein ka medali? Ühtegi mängu ta liigas see hooaeg ilmselt enda nimele ei saa, aga samas on ikkagi ju osa esindusmeeskonnast.

    Kommentaar


      Algselt postitas Calma7 Vaata postitust
      Kas tiitlivõidu puhul saab Hein ka medali? Ühtegi mängu ta liigas see hooaeg ilmselt enda nimele ei saa, aga samas on ikkagi ju osa esindusmeeskonnast.
      40 medalit jagatakse välja – kindlalt saavad kõik mängijad, kel vähemalt 5 mängu kirjas, teised medalisaajad valib klubi ise (mitte ainult mängijate hulgast).

      arvaks, et kõigile esindustiimi mängijatele antakse siiski.

      Kommentaar


        No nii, õppematerjali igal suunal tänasest mängust. Tuleb kiita Eddie Howe'd ja kogu njuuka tiimi, kes mängib oma tugevusele. Vormis liiga liidrile nõnda oma mänguplaan peale suruda teebki vahe Steve Brucedega. Arsenali noorus mängib muidugi selle jaoks kõik trumbid kätte, aga iga teismeline, kes on huvitatud professionaalsest jalgpallist võiks vaadata, kuidas Almiron ja Joelinton meeskondliku heaolu jaoks tagasi töötavad. Saka ja Martinelli esimene poolaeg olid nagu Auba ja Pepe poolteist hooaega tagasi. Kui njuukal just plaani PSGstuda pole, siis soovin neile edu ja tuleb tänada hea andmise ja õppetundide eest kogu satsile. Midagi katki pole, meeskond ei mänginud halvasti vaid vastane oli taktikaliselt suurepärane ja kodutöö ära teinud. Meistri kvaliteediga tiimid võtavad ka sellise iseloomuga mängudes kolm punkti, aga järelikult pole veel äige aeg ja normaalse arengukava mõistes on see väga okei, et täna puudu jäi.

        Mingit kohtunikku jauru ma ei viitsi käima panna.
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          Algselt postitas -21- Vaata postitust

          Mingit kohtunikku jauru ma ei viitsi käima panna.
          Võiks siiski sellise kaaluga mängule FA määrata natuke kõrgema tasemega paari kui seda eile oli väljakukohtunik ja VAR. VAR taga istunud Attwell on varem silma paistnud eksimustega ja 2012 sai demotion-i liigast.

          Väga raske on tulle MM vile pealt siia konteksti nagu. Eile saanuks MM-il Messi x3 penaltit ja üleaega oleks pandud +10min. Kahju, et inglismaa kohtunikud MM-i ei vaadanud, ei õppinud.

          Mängust ise. Newcastle mängis viigi peale ja see neil õnnestus, congrats. Suht selline Atletico-Stoke united. Eddie Howe on kvaliteet treener. Arsenal mängis tegelt OK. Ode tundus veits läbi olevat seal 60+ ja meie vaatest see oligi selline raske 1-0 mäng healjuhul aga Pope ütles...EI! Üldjoontes ette heita midagi ei saa kui ainult seda, et kahjuks kohtunike brigaad oli amatöör!

          Kommentaar


            Oot 10 lisaminti, sest MMil ka? Liiga võiks ikka ühist joont hoida.
            Messi mmi pendlad olid vari eksimused, ehk hästi tehtud, et ei antud...
            ​​​​​xG jäi vist 1:1 kui ei eksi. Liimist oli rünne lahti lihtsalt, jesus oli puudu kahjuks.
            ​​​
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Oot 10 lisaminti, sest MMil ka? Liiga võiks ikka ühist joont hoida.
              Messi mmi pendlad olid vari eksimused, ehk hästi tehtud, et ei antud...
              ​​​​​xG jäi vist 1:1 kui ei eksi. Liimist oli rünne lahti lihtsalt, jesus oli puudu kahjuks.
              ​​​
              sellega olen küll nõus, et liigas võiks hoida ühist joont kohtunike pädevuse osas. Mis puudutab Messi MMi pendlaid siis ma ei mõista sind, kui on viga kastis siis on pen. See pen pole mingi rariteet nagu see inglismaa liiga tahab seda kujutada.

              MMi lisaaja suhtes oligi positiivne, et kadus ära väikestviisi ajavenitamine kuna kohtunikud panid julmalt aega juurde. Vaatame mis juttu räägid 1.aprill.

              Kommentaar


                vb missisin siis, aga ei näinud ühtegi viga kastis see arsenali mäng. ma 10 minti käisin eemal ka muidugi..
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  vb missisin siis, aga ei näinud ühtegi viga kastis see arsenali mäng. ma 10 minti käisin eemal ka muidugi..
                  Selle eest ju antigi 10, et sa 10 eemal olid.

                  Kommentaar


                    Lets face it, viga Gabrieli vastu nurgalöögi ajal oleks pidanud 100% penalti olema, MMil oleks kindlasti olnud. Käsi ... oli fifty-sixty, pigem oli, ei tea miks VARi kohtunikud kummaski olukorras teisti leidsid. Mis teha, see oli pigem ikkagi kaotatud 2 punkti meie poolt vaadatuna. Loodame, et järgmine mäng juusturuumiga peldikupotis meid seda enamgi veel kahetsema ei pane.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      FA Cup mäng Oxford Unitedi vastu Turner väravas ja Hein pingil.

                      Väga kahju, sest see oli ilmselt Heina ainuke lootus sellel hooajal veel mänguaega saada.

                      Kommentaar


                        Kas keegi oskab öelda ballpark numbri, palju Eestis üldse Arsenali fänne on? Emiratesi seina peale pannakse erinevate fänniklubide logodega pilt ja kõik naaberriigid on esindatud, aga Eestit ei kuskil

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Poldma Vaata postitust
                          Kas keegi oskab öelda ballpark numbri, palju Eestis üldse Arsenali fänne on? Emiratesi seina peale pannakse erinevate fänniklubide logodega pilt ja kõik naaberriigid on esindatud, aga Eestit ei kuskil
                          sest Eestis on küll arse fänne, aga mitte fännklubi ega selle logo
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust

                            sest Eestis on küll arse fänne, aga mitte fännklubi ega selle logo
                            Ma saan sellest aru jah. Selle pärast küsingi, et palju Eestis fänne on ja miks kõik vaikselt omaette vaatavad, kui naaberriikides on ametlikud fännklubid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Poldma Vaata postitust

                              Ma saan sellest aru jah. Selle pärast küsingi, et palju Eestis fänne on ja miks kõik vaikselt omaette vaatavad, kui naaberriikides on ametlikud fännklubid.
                              Mis rõõmu see ametlik fännklubi pakub. Arse fänne on Eestis päris palju ja olen ise pubis kogenud, et mõned neist kohe hirmus tulihingelised.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                                Mis rõõmu see ametlik fännklubi pakub. Arse fänne on Eestis päris palju ja olen ise pubis kogenud, et mõned neist kohe hirmus tulihingelised.
                                Ega ei peagi otseselt ametlik fännklubi olema. Aga mingi discordi server vms, kus saaks "koos" mänge jälgida ja klubi igapäevast elu arutada jms

                                Kommentaar

                                Working...
                                X