320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kai Havertz liitumas meiega, Xhaka asendus olemas. Rice ja Timber ilmselt järgmised.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Chelsea peab olema õnnelik, et on olemas selline treener nagu Arteta. 60+5 on peaaegu jackpot. Ma ei ütle, et Havertz on halb mängija, mingitel harvadel hetkedel näitas ta tõelist klassi ja muidugi CL võiduvärav aga lõviosa kolmest hooajast oli ta selline staatiline ja uimane kulgeja. Premm on tema jaoks vist natuke karm, kahju, et Reali ei saanud.

      Kommentaar


        Aitäh

        Kommentaar


          Algselt postitas Tassike Vaata postitust
          Chelsea peab olema õnnelik, et on olemas selline treener nagu Arteta. 60+5 on peaaegu jackpot. Ma ei ütle, et Havertz on halb mängija, mingitel harvadel hetkedel näitas ta tõelist klassi ja muidugi CL võiduvärav aga lõviosa kolmest hooajast oli ta selline staatiline ja uimane kulgeja. Premm on tema jaoks vist natuke karm, kahju, et Reali ei saanud.
          Ma usun, et Arteta paneb ta normaalselt mängima jälle nagu Bayern 04 ta seda tegi. Chelsea lihtsalt lôputu piin!

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Aitäh
            cope harder
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Meil muidu veel saasta, kui teil vaja.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Meil muidu veel saasta, kui teil vaja.
                No Chelsea fänne ei taha keegi tasuta ka, hoidku endale
                The One and Only

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Kai Havertz liitumas meiega, Xhaka asendus olemas. Rice ja Timber ilmselt järgmised.

                  Kommentaar


                    OT: Stones keskväljale ja Rice keskkaitsesse.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Arsenali ülemineku'toru' kulgeb kõige paremini praegu, tundub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Arsenali ülemineku'toru' kulgeb kõige paremini praegu, tundub.
                        Millest järeldad seda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TSA Vaata postitust

                          Millest järeldad seda?
                          Sõna tundub ei viita veel suurtele järeldustele veel, aga gigantrahaline pakkumine Rice osas on kõike muud kui kahvatu lüke. Havertz'i hange ei ole ju ka puusalt tehtud. Minu nägemuses nad võiks ka mõlemad ilusti Arteta all õitseda. Eks me näe.

                          Kommentaar


                            Havertzi eest maksti küll tuimalt üle, loodetavasti sobib Arsenalile, aga ta ei ole mingi valemiga 70 milli mängija.

                            Kommentaar


                              Oot, kui Salibal jälle selg valutab, siis on jälle kogu plaan kööga?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Oot, kui Salibal jälle selg valutab, siis on jälle kogu plaan kööga?
                                Mis mõttes, selleks Timberit jahitakse, et vajadusel keskel/paremal oleks katet!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X