320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chelsea peab olema õnnelik, et on olemas selline treener nagu Arteta. 60+5 on peaaegu jackpot. Ma ei ütle, et Havertz on halb mängija, mingitel harvadel hetkedel näitas ta tõelist klassi ja muidugi CL võiduvärav aga lõviosa kolmest hooajast oli ta selline staatiline ja uimane kulgeja. Premm on tema jaoks vist natuke karm, kahju, et Reali ei saanud.

    Kommentaar


      Aitäh

      Kommentaar


        Algselt postitas Tassike Vaata postitust
        Chelsea peab olema õnnelik, et on olemas selline treener nagu Arteta. 60+5 on peaaegu jackpot. Ma ei ütle, et Havertz on halb mängija, mingitel harvadel hetkedel näitas ta tõelist klassi ja muidugi CL võiduvärav aga lõviosa kolmest hooajast oli ta selline staatiline ja uimane kulgeja. Premm on tema jaoks vist natuke karm, kahju, et Reali ei saanud.
        Ma usun, et Arteta paneb ta normaalselt mängima jälle nagu Bayern 04 ta seda tegi. Chelsea lihtsalt lôputu piin!

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Aitäh
          cope harder
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Meil muidu veel saasta, kui teil vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Meil muidu veel saasta, kui teil vaja.
              No Chelsea fänne ei taha keegi tasuta ka, hoidku endale
              The One and Only

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Kai Havertz liitumas meiega, Xhaka asendus olemas. Rice ja Timber ilmselt järgmised.

                Kommentaar


                  OT: Stones keskväljale ja Rice keskkaitsesse.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Arsenali ülemineku'toru' kulgeb kõige paremini praegu, tundub.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                      Arsenali ülemineku'toru' kulgeb kõige paremini praegu, tundub.
                      Millest järeldad seda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TSA Vaata postitust

                        Millest järeldad seda?
                        Sõna tundub ei viita veel suurtele järeldustele veel, aga gigantrahaline pakkumine Rice osas on kõike muud kui kahvatu lüke. Havertz'i hange ei ole ju ka puusalt tehtud. Minu nägemuses nad võiks ka mõlemad ilusti Arteta all õitseda. Eks me näe.

                        Kommentaar


                          Havertzi eest maksti küll tuimalt üle, loodetavasti sobib Arsenalile, aga ta ei ole mingi valemiga 70 milli mängija.

                          Kommentaar


                            Oot, kui Salibal jälle selg valutab, siis on jälle kogu plaan kööga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Oot, kui Salibal jälle selg valutab, siis on jälle kogu plaan kööga?
                              Mis mõttes, selleks Timberit jahitakse, et vajadusel keskel/paremal oleks katet!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Kai Havertz liitumas meiega, Xhaka asendus olemas. Rice ja Timber ilmselt järgmised.
                                The 22-year-old Netherlands international defender has signed a long-term contract after switching from Ajax
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X