320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Ei, normaalne. Nüüd juba räägitakse Esperanto koondisest... kas see on Euroopa Liidu miski innovatiivsem nimetus või mingi eraldiseisev moodustis?

    Mina samal ajal nutan aeg-ajalt kodus patja, et esperanto keelega nii läinud on, nagu on läinud.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas skint


      Ei, normaalne. Nüüd juba räägitakse Esperanto koondisest... kas see on Euroopa Liidu miski innovatiivsem nimetus või mingi eraldiseisev moodustis?

      Mina samal ajal nutan aeg-ajalt kodus patja, et esperanto keelega nii läinud on, nagu on läinud.
      Padja märgamise asemel võiksid hoopis madjarite maalt selle ülikooli üles otsida, kus esperanto kursus tänapäevalgi õppekavas täiesti olemas. Kooli nime küll ei mäleta kahjuks .

      Aga esperanto põhimõtte järgi mängijaid valides tasuks siis juba pigem Jaapani ja Hiina poole kiigata, seal olevat asi jälle au sisse tõusmas.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Viie minuti pärast algab reservide mäng Portsmouthiga. Poom on väravas, ründes Lupoli - Bentdner. Huvitavaim on ilmselt siiski Walcotti esmaesinemine Arsenali särgis.

        Koosseis:

        Mart Poom
        Paul Rodgers
        Matthew Connolly
        Fabrice Muamba
        Armand Traore
        Theo Walcott
        Anthony Stokes
        Alex Song
        Mitchell Murphy
        Nicklas Bendtner
        Arturo Lupoli

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Laupäeval siis taas kahe kaitsjaga, kui Sol psüühiliselt veits stabiilsemaks ei muutu.
          See krdi Drogba ikka oskab keerata, ükskõik, ons ta Inglismaal või Aafrikas.

          Viimane kord Flamini oli päris OK, Larsson jäi ikka veidi nõrgaks ja uimaseks vasakkaitses, Senderos käis pidevalt teda seal paikamas.

          Muidugi on nüüd huvitav vaadata, kuidas Diaby tõttu jõulisemaks muutunud keskväli Boltoni karmi mängustiili vastu kestab, ja loodetavasti ka Togo mentalist ei karda ees nii palju keha andmist, kui mulle-meeldib-pikali-kätega-lehvitada-Reyes (juhul, kui ta pannakse taas mängu, iseenesest võis, debüüt oli täitsa OK).

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Kuulukse et mäng võideti ja Walcott lõi ka värava.
            To be continued...
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Algselt postitas vandersell


              Kuulukse et mäng võideti ja Walcott lõi ka värava.
              To be continued...
              Walcott lõi värava küll, kuid pealinlased siiski kaotasid (2:3). Pikemalt kuuleb homme (või siis täna kuid hiljem).

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Paraku jah, ei tasu uskuda midagi enne kui on ametlikul leheküljel vähemalt 24h üleval olnud.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Portsmouthi ja Arsenali reservide mängu väravad. Polnud just Poomi päev.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Pensionisammas käes, nüüd võib vähe lõdvamalt võtta.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas Raidur

                      Algselt postitas vandersell

                      Mmm. Okei. Ega ma ju ei maganud maha 186. väravat. Ja samas ei arvanyd, et 200. olli 199.
                      Nõrk. Nagu jüriöö ütleks.
                      100! Sai küll soovitud aga siiski, palju õnne, sõber!

                      PS. Märt ütles, et ta Sulle helistada ei viitsi aga õnnitleb sellegipoolest.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Spordiennustus on jtkuvalt väga optimistlik.
                        Arsenal - Bolton (1) 1,48 (X) 3,55 (2) 5,70

                        Kaitseliin peaks laupäeval jätkuvalt olema:
                        Flamini Djourou Senderos Larsson

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Mõned kenad väravad

                          Aga homse osas olen ma miskipärast palju optimistlikumalt meelestatud kui enne viimast Notlobi mängu.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas vandersell


                            Mõned kenad väravad

                            Aga homse osas olen ma miskipärast palju optimistlikumalt meelestatud kui enne viimast Notlobi mängu.
                            Mõnes mõttes küll.
                            Kui keskväli on korras, ei anna palli kergekäeliselt ära, siis on ka kaitses vähem paigata.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Päris naljakaks läheb juba... Nüüd tuleb treener välja, et üle kinnitada et \"vigastus on ikka tegelik\". Link

                              \" You do not walk out like he did when you are Sol Campbell if you have a problem, and he did that.\" OF COURSE YOU DO NOT WALK OUT, YOU ARE INJURED!!!!! A-ha, Juuda-cnut...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Kas keegi oskab öelda, kui tõenäoline üldse on, et onu Mart homme reservide mängus Chelsea vastu postide vahel seisab ja teda Viasati pealt lives kaeda saab? Või millal see täpsemalt selguda võiks?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X