320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by SleepWalking


    Täna siis 2. alagrupivooru loosimine. Arsenal saab sellisesse gruppi:
    Pisut kannatust. Loosimine on ikka ju alles homme st 15.11.2002.
    BACK WHERE WE BELONG

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Mis loosimisse puutub, siis kergeid variante ei tule. Igas grupis saab olema üks Itaalia ja üks Hispaania klubi. Vist keegi eriti ei imestaks kui need kõik ka play-offi välja jõuaksid. Rahu - seda ei juhtu muidugi, aga lihtne ei saa ülejäänutel neid kõrvale tõugata olema.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        6 punkti võõrsil-, 4punkti kodumängudes, ausalt öeldes vägagi ebaharilik Arsenali ja
        üleüldse inglise meeskonna kohta.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Arsenal
          Barcelona või Valencia
          AS Roma
          Moskva Lokomotiiv, Ajax või Basel

          kerge just ei ole, aga eks saame hakkama.

          siiski põhirõhk hetkel vanal-heal north-london derby\'l
          ahjaa! shabaan ruulib

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Originally posted by SleepWalking
            Täna siis 2. alagrupivooru loosimine. Arsenal saab sellisesse gruppi:

            Arsenal
            Barcelona või Valencia
            AS Roma
            Moskva Lokomotiiv, Ajax või Basel
            Et siis tuli
            Arsenal
            Valencia
            Roma
            Ajax

            Masendav lugu ausalt öeldes.
            Ajax tundub tiba nõrgem ülejäänud kolmest aga ei tasu vist alahinnata noorte poiste entusiasmi ja innukust. AS Romal oli väravate löömisega suuri probleeme esimeses faasis ning sellest tulenevalt on nad ehk haavatavad (ehki arsenali mängustiili jaoks pole just parimad (pehmelt öeldes) need kaitsele orienteeritud meeskkonnad). Valencialt peaks olema eesmärk saada väh. 2 punkti kätte, enamat ei usu. Seega - raske, aga mitte võimatu.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Arvan, et alagrupi favoriit on Valencia. Edasipääsu eest peaks võitlema hakkama Arsenal ja aktsiaselts Roma. Vaadates Roma viimase aja vormi, siis võitlusest peaks võitjna väljuma kindlasti Arsenal. Ajax jäägu paremaid aegu ootama.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'


                mina ei pea seda gruppi ka kõige masendavamaks ... Ajaxi vastu 4 Romalt 6 ja Valencialt 3 ja ma oleks suht rahul. vähemalt minu arvamuse kohaselt oleks sellised punktid suht usutavad aga pikk grupi faas on veel ees ja esimene mäng Romaga võõrsil ei saa kindlasti kerge olema pean seda mängu lausa tähtsamaks kui mängu Valenciaga sest paraku pean ka mina tunnistama Valencia tugevust see aasta ja grupis 2. tulla oleks hästi. ma pean silmas siis Valencia järel ... aga samas ei kannaks ma ka Ajaxit maha nii et kõigil neljal on suht võrdsed lootused edasi saada ...

                aga minumeelest positiivne on see et võrreldes eelmise aastaga pean ma gruppi kergemaks

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by gnat



                  mina ei pea seda gruppi ka kõige masendavamaks ... Ajaxi vastu 4 Romalt 6 ja Valencialt 3 ja ma oleks suht rahul.
                  naljamees...13 puntki vaevalt, et ükski meeskond üheski vahegrupis saab sel aastal.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    ei ole naljamees ... lihtsalt usun Arsenali :P ... aga kui järele mõtlema hakata siis 10 oleks ka ok.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Põhja-Londoni derby Highbury\'l tähendas ka seekord kindlat kolme punkti väljakuperemeestele, ehk et Arsenal oli Totte***mist parem skooriga 3-0, tõustes 2 punktiga liiga liidriks, olles mänginud 2. kohal olevast Liverpoolist ühe mängu rohkem. Rami Shabaan mängis oma esimese mängu Liigas ja pidas teise nulli oma teises mängus Arsenali särgis. Totte***mi kohta ... jätkates sellise mänguga ei ole sp*rsi relegation välistatud

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        hehee ... Arsenal jälle tabelt tipus tänu Liverpoolile, kes ei suutnud väravat ära kobistada Sunderlandi vastu ... ja mäng jäi 0-0 viiki.... way to go!!!!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Sunderlandi poisid olid tublid ja tegid Liverpooliga 0-0 viigi , seega on Arsenal uuesti Liiga liider !!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            lugu sellest, kui raske on sol\'i elu !

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Avalik arvamus pole teadmistega kunagi eriti hiilanud. Aga see selleks. Sol Campbell peaks ikka m6tlema ka enne kui kurdab Spursi f2nnide s6imu yle. Klubi kes talle andis v6imaluse t6estada ning t6stsis ta tippu j2etakse maha raha p2rast ja vahetatakse igip6liste rivaalide vastu. Kas Ryan Giggs v6i David Beckham l2heks Man City\'sse? V6i Alan Shearer Sunderlandi? Spursi m2ngu kohta tuleb 8elda ka, et kohtunik oli joke. Davies\'i esimene kollane tyhistati ja \"viga\" oli teate kelle vastu? Jah, palun ettepoole astuda - hr. Ashley Cole. Kuigi olin kindel, et m2nguj2rgses intervjuus on sees tavap2rane - I did not zee ze incident, ytles Wenger hoopis - Ze red card looked harsh, but zat iz not my problem. What a wanker. Keegi ei virise rohkem oma meestele antud, sageli, kuigi mitte alati 6iglaselt antud kaartide p2rast kui kommionu. Ahjaa - Arsenal v22ris siiski v6itu.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Originally posted by Jaan
                                Sol Campbell peaks ikka m6tlema ka enne kui kurdab Spursi f2nnide s6imu yle. Klubi kes talle andis v6imaluse t6estada ning t6stsis ta tippu j2etakse maha raha p2rast ja vahetatakse igip6liste rivaalide vastu. Kas Ryan Giggs v6i David Beckham l2heks Man City\'sse? V6i Alan Shearer Sunderlandi?
                                Eelmise hooaja alguses oli Campbellil valik - 27 aastasena oli jõudmas sellesse ikka, kus üks tippmängija tahab midagi elus võita. Selge oli see, et Sp*rsiga see nüüd kindlasti ei juhtu. Arsenaliga liitudes valis ta edu ja Sp*rsi fännide viha - kas gloryhunter? Pigem tahtmine ennast tõestada kõrgemal tasemel (sh. meistrite liigas). Arusaadav soov. Giggsi ja Beckhami (ja ka Sheareri - sorry Sunderland, see pole päris nii mustvalge) jaoks oleks klubivahetus selgelt taseme vahetamine madalama vastu - Campbelli jaoks aga aste kõrgemale tasemele. Seetõttu pole ikka päris võrreldavad.

                                Kuigi olin kindel, et m2nguj2rgses intervjuus on sees tavap2rane - I did not zee ze incident, ytles Wenger hoopis - Ze red card looked harsh, but zat iz not my problem. What a wanker. Keegi ei virise rohkem oma meestele antud, sageli, kuigi mitte alati 6iglaselt antud kaartide p2rast kui kommionu.
                                Rahu, rahu! Kellegi meestele ei anta ka niipalju kaarte aga see selleks. Aga ... kommionu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X