320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Algselt postitas rohelineKonn


    selle penalti kohta ütleks ma, et isegi Mike Riley poleks Old Traffordil Manku kasuks selle eest penaltit määranud. üks pehmemaid, mida ma elus näinud olen. isegi pehmem, kui see mille Nial Quinn sakslaste vastu teenis.
    ära hakka siin Manut sõimama..vaadate iseennast..1 löök mängu jooksul 90 minutil alles..HALE...villareal oli parem ja vääris rohkem võitu kui Arsenal.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      Algselt postitas gamer


      Algselt postitas manitaaz


      Saksamaa paneb tänu Jens -ile MMi kinni .
      Ise ka usud oma juttu?
      Oooojaaa, aga noh kui ei võida siis alagrupist saab edasi .

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas estone


        Algselt postitas rohelineKonn


        selle penalti kohta ütleks ma, et isegi Mike Riley poleks Old Traffordil Manku kasuks selle eest penaltit määranud. üks pehmemaid, mida ma elus näinud olen. isegi pehmem, kui see mille Nial Quinn sakslaste vastu teenis.
        ära hakka siin Manut sõimama..vaadate iseennast..1 löök mängu jooksul 90 minutil alles..HALE...villareal oli parem ja vääris rohkem võitu kui Arsenal.
        Jah, rKonn, vaata ise oma meeskonda! Aga austatud ManU fännile teadmiseks, et Arsenal eile ei võitnud
        Supplies!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Minu arust oli see küll pennal. Kuid mis ma ka tean.

          Samas Arsenali nii inetu esituse pärast tahaks ma, et finaali võidaks Barca. Kuigi sümpaatsed meeskonnad mõlemad ja on ju siingi paar meeldivat foorumitegeleast

          Kuid Barce on seda võitu rohkem väärt. Arse nullimängudest hoolimata.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            Tsitaat:Algselt postitas Martin
            Kuid mis ma ka tean.



            einoh-leinoh.. sul õigus nagu alati.. nagu ka ühes väikeses chantis, mida siinne rahvas juba unustama kipub..

            edit: see väike kast mis tsitaadi ümber käib..- jube tüütu on seda trükkida

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              Arsenali jalgpalliklubi juhid kaaluvad tõsiselt, et kas mitte näidata Meistrite Liiga finaali Highbury videoekraanil. Kõlab nagu hea võimalus saata vana staadion uhkelt teenitud puhkusele. Samas Tottenhami juhtkond kuuldavasti isegi ei kaalu mõtet mängu näitamisest. Iseenesest kahju, oleks see ju ainus võimalus näha Meistrite Liiga jalgpalli White Hart Lane\'il.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Kas keegi oskab öelda..kui Arsenal peaks võitma CL-i ja jääb inglise liigas 5.ks, kas siis Tottenham ei saagi CL?
                Sama jama, mis eelmine aasta oli..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas avscol


                  Kas keegi oskab öelda..kui Arsenal peaks võitma CL-i ja jääb inglise liigas 5.ks, kas siis Tottenham ei saagi CL?
                  Sama jama, mis eelmine aasta oli..
                  tuleb v2lja jah et sama jama
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    aga millega see jama lõppeb..chelsea, manu, liverpool ja 5. koha arsenal ainult CL-sse kui peaks võitma selle?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas avscol


                      aga millega see jama lõppeb..chelsea, manu, liverpool ja 5. koha arsenal ainult CL-sse kui peaks võitma selle?
                      jaa nii see on,Tottenhamil tyhjad pihud ja saavad r88mu tunda UEFA cupist.Karm on see elu lihtsalt.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        Oot,mida te ajate
                        Kas ma olen ajud 2ra joonud v6i v6eti vastu otsus,et tiitlikaitsja saab igaljuhul CL-i,olenemata mitmes ta koduliigas oli?
                        V6i on luulud (t2na pyyti mind poes kinni ja tehti mingi kysitlus viina kohta,krt,ma teadsin liiga palju ja t2pselt)
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          Thierry Henry kolmandat korda liiga parim mängija, mis siis on tolle ajakirjanike poolt antava auhinna rekord. Kaks korda on parimaks tunnistatud Stanley Matthews, Kenny Daglish, John Barnes ja Gary Lineker.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Algselt postitas SleepWalking

                            Samas Tottenhami juhtkond kuuldavasti isegi ei kaalu mõtet mängu näitamisest. Iseenesest kahju, oleks see ju ainus võimalus näha Meistrite Liiga jalgpalli White Hart Lane\'il.
                            hea nali. nagu valdo jahilo anekdoot.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              kuidas theo walcottil läheb? suht vaikne on asi nüüd temast

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Algselt postitas eestimees


                                kuidas theo walcottil läheb? suht vaikne on asi nüüd temast
                                Vigastatud. Samamoodi vaevlevad uute vigastuste küüsis ka Hleb, Gilberto, Flamini ja Reyes. Ainus hea uudis on see, et Cole on tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X