320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Originally posted by fun
    jehuu!! Manu mänguks on kõik paremad tgsi Lauren,Kanu ja Parlour
    ei usu, et ühelgi neist on asja kaugemale kui pingile. Laureni kohal mängib elu parimas vormis olev NoLegs Luzhny, keda poolterve Laureni vastu ilmselt ei vahetata, Wiltord jätkab ilmselt rünnakul koos Henry\'ga (hoolimata Kanu kahest väravast teisipäeval Millwalli vastu) ning keskväli on tõenäoliselt koosseisus Pires - Gilberto - Vieira - Ljungberg.

    Arsenal on olnud Old Traffordil suhteliselt edukas (va. see 2001 aasta mäng, kus keskkaitsjad Stepanovs - Grimandi said tunnistada Dwight Yorke\'i hattrick\'i), viimase viie hooaja tulemused: (2001-02 (double season): 1-0; 2000-01: 1-6 ;1999-00: 1-1; 1998-99: 1-1; 1997-98 (double season): 1-0). Mõlemal double\'i hooajal on aga OT mäng olnud suhteliselt hooaja lõpul, seega võibolla veidi suurema kaaluga kui seekordne.

    Mõlemad meeskkonnad lähevad mängule vastu \"võidulainel\", ManU on võitnud 4 viimast mängu: Burnley, Liverpooli, Baseli ja Newcastle vastu. Arsenal aga on võidu võtnud kahest viimasest mängust 3-1 AS Romalt ja Aston Villalt.

    Mängust veel niipalju, et loodetavasti suudab Ruud Van hoiduda karistusalas piinarikka ilmega pikaliviskumast, no et parem (Arsenal ) selguks ausas võitluses.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Mina avaldan lootust, et Ashley \"I\'m not a diver\" Cole tykka tegema ei hakka.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Originally posted by Jaan
        Mina avaldan lootust, et Ashley \"I\'m not a diver\" Cole tykka tegema ei hakka.
        Noo, Ashley on selline tagasihoidlik noormees, kes tavaliselt hüppab ilusti eest ära, kui vaenlane (vastane) jalad ees ning ähvardav nägu peas läheneb

        Samas pole Cole minu mäletamistmööda ühtegi penaltit teeninud (ehk karistusalas viskunud) ning on alati hiljem tunnistanud, et tõesti see \"sukeldamine\" ning seda põhjustanud nö. taklaus kaarti vastasele väärt pole. Oluline vahe mu meelest.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Punane kaart rikub vastase m2ngu ju siiski 2ra, v6i mis? Ja kommionu ytleb ikka alati, et \"I did not zii zi inzident\".
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Originally posted by Jaan


            Ja kommionu ytleb ikka alati, et \"I did not zii zi inzident\".
            sul, Jaan, paistab ikka mingi eriline viha Arsene vastu olema, mõjub ausalt öeldes veidi patoloogiliselt. Ei tea ,kes siis oma mängijaid süüdistuste vastu kaitsma peaks kui mitte treener.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by SleepWalking


              Originally posted by Jaan
              Mina avaldan lootust, et Ashley \"I\'m not a diver\" Cole tykka tegema ei hakka.
              Noo, Ashley on selline tagasihoidlik noormees, kes tavaliselt hüppab ilusti eest ära, kui vaenlane (vastane) jalad ees ning ähvardav nägu peas läheneb

              Samas pole Cole minu mäletamistmööda ühtegi penaltit teeninud (ehk karistusalas viskunud) ning on alati hiljem tunnistanud, et tõesti see \"sukeldamine\" ning seda põhjustanud nö. taklaus kaarti vastasele väärt pole. Oluline vahe mu meelest.
              sa oeld vist lugenud tema ülestunnistusi kirkus või midagi, aga avalikkuselel ja pressile pole ta kunagi ütlenud et ta sukeldunud on ja et vastane polnud punast väärt... ja see et ta tänu oma näitlemisele paljudelel mängijatele punaseid teenib/teeninud on ajab ikka p@sa keema
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by dennis10

                sul, Jaan, paistab ikka mingi eriline viha Arsene vastu olema, mõjub ausalt öeldes veidi patoloogiliselt. Ei tea ,kes siis oma mängijaid süüdistuste vastu kaitsma peaks kui mitte treener.
                9elgu siis, et tema arvates ei olnud m2ngija syydi vms aga mitte oma lolli mula. Kui v2ljaku teises otsas Arsenali mehe vastu viga tehakse, siis ta n2eb v2ga h2sti.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  Originally posted by Jaan


                  Originally posted by dennis10

                  sul, Jaan, paistab ikka mingi eriline viha Arsene vastu olema, mõjub ausalt öeldes veidi patoloogiliselt. Ei tea ,kes siis oma mängijaid süüdistuste vastu kaitsma peaks kui mitte treener.
                  9elgu siis, et tema arvates ei olnud m2ngija syydi vms aga mitte oma lolli mula. Kui v2ljaku teises otsas Arsenali mehe vastu viga tehakse, siis ta n2eb v2ga h2sti.

                  Rahu, ainult rahu.

                  Tean Jaani - 1. ta vihkab neegreid 2. ta vihkab Arsenali 3. ta on parandamatu inguja

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    !. ja 2. punkti osas sul sten-poiss kahjks 6igus pole. 3. osas ainult osaliselt. Mulle ei meeldi silmakirjalikkus ja Arsene Wengerit pean ma selle iseloomujoone yheks eredamaks kehastuseks. Lisamata j2i, et mulle ei meeldi prantslased
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by Jaan
                      Mulle ei meeldi silmakirjalikkus ja Arsene Wengerit pean ma selle iseloomujoone yheks eredamaks kehastuseks. Lisamata j2i, et mulle ei meeldi prantslased
                      Wenger on neetult hea treener, ning kui ta nägemine tõesti selline on, et väljakul toimuvat tavaliselt ei näe, siis on ta lausa erakordne talent

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        IN YOUR FACE ARSENAL 2:0 lutti oli hea saada ve ?
                        Paul Scholesilt SUPER esitus Värav ja Sööt.


                        THE RED DEVILS ARE BACK !!!

                        ManU on taas oma mängu leidnud.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Originally posted by EricCantona


                          IN YOUR FACE ARSENAL 2:0 lutti oli hea saada ve ?
                          Paul Scholesilt SUPER esitus Värav ja Sööt.


                          THE RED DEVILS ARE BACK !!!

                          ManU on taas oma mängu leidnud.
                          Read my lips, gloryhunting bast*rd: TOP OF THE LEAGUE!

                          Aga mängust niipalju, et kaotus oli auga teenitud ... olgugi, et kohtuniku imetabasest tööst võiks nüüdki rääkida pikemalt, seda seekord ei tee. Aga tahe ja passion puudus ning Vieira ei ole õige kapten, kahju öelda. Tony Adams oli suur ja inspireeriv liider aga Vieira on seda vaid oma mänguoskustelt kuid mitte kaptenina. United oli täna parem.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            tõesti arvad et nad on seal liiga tippus veel kauemat aega ve ?

                            I don\'t think so

                            ostke endale parem väravavaht siis võibolla

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by EricCantona


                              tõesti arvad et nad on seal liiga tippus veel kauemat aega ve ?

                              I don\'t think so

                              ostke endale parem väravavaht siis võibolla
                              \"sõbralik\" soovitus oleks sellised märkused endateada hoida. või siis õppida kirjutama ja ennast väljendama ja siis tagasi tulla.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                FA karika 3 ringi draw andis karikakaitsjale kodus vastaseks Oxford Unitedi.

                                Teiseks uudiseks on see, et Matthew Upsoni laenuleping Readingiga on lõppenud ning Matty on pöördunud tagasi Arsenali. Kuulujuttude järgi on tegemist nagu täiesti uue mängijaga - Upson oli olnud ülihea Readingis ning peale tema saabumist on klubi tõusnud liigatabelis kiiresti ülespoole. Upsoni viimases 7 mängus Readingi eest hoidis klubi 7 clean-sheet\'i. Readingi treener ütles Upsoni kohta \"best loan signing Reading has ever made\" . Mäletatavasti säras ka Ashley Cole peale Palace\'s oldud laenuperioodi märksa säravamalt. Loodetavasti saab Upson võimaluse keskkaitses Campbelli kõrval ning Cygan pakuks vajalikku katet pingilt. Keown on lõpetamas (kardetavasti) niikuinii, seega tema osalemine võiks olla edaspidi episoodilisem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X