320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ma kavatsesin ise ka seda pilti postitada, Nurmekas Väga bro
    Sinu antud lingi postitasingi pildina, panin selle [ IMG]www.pildiaadres.com[/IMG] märkide vahele.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
      Sinu antud lingi postitasingi pildina, panin selle [ IMG]www.pildiaadres.com[/IMG] märkide vahele.
      Ma ei mõista. Ma pole eile siia ühtegi linki postitanud Lihtsalt täna oli mõttes see pildike siia panna, kuid sina olid mu mõtteid lugenud. Over and out.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Emotsioonid on toredad, kuid räägime faktidest.

        Liverpool
        Neil Mellor - 2002-2006 12 (2), laenul 2003-2004 West Ham 16 (2), 2005-2006 Wigan 3 (1)

        Ei ole nagu väga palju erinevusi.
        Et sinu vigaseid fakte parandada: Neil Mellor oli juba hooajal 2000-2001 FA Youth Cupil Liverpooli suurim väravakütt 8 väravaga neljast mängust, nii et klubis oli ta kaugelt enne aastat 2002.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Et sinu vigaseid fakte parandada: Neil Mellor oli juba hooajal 2000-2001 FA Youth Cupil Liverpooli suurim väravakütt 8 väravaga neljast mängust, nii et klubis oli ta kaugelt enne aastat 2002.
          Põhikoosseisu tõsis ta siiski siis. Kui hakata mingist suvalisest ajahetkest lugema - ehk noorteajast, siis võib igale korralikumale oma klubi kasvandikule neli-viis aastat otsa liita. Pole just teab kui objektiivne - Gerrardil saaks nii vist oma 20 aastat täis, valus veteran.

          Ja loomulikult ei rääkinud sa sõnakesti sisust. Aga no eks Liverpool saab oma kahe inglasega siis ülbitseda - nüüd vist tegelikult küll juba lausa nelja.

          Ja kas pole natuke nadi teiste meeskondade tegemisi kritiseerida, kui enda klubis on noortest sirgunud vaid paar mängijat ja neist viimased 1990. aastate keskel. Gerrard-Owen siis. Miks te oma noori ei hinda ja neid ei kasvata? Aga sellest on ju Liverpooli teema all juttu olnud. Ju on ikka lihtsam osta, kuskilt suvakohtadest.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Ja loomulikult ei rääkinud sa sõnakesti sisust. Aga no eks Liverpool saab oma kahe inglasega siis ülbitseda - nüüd vist tegelikult küll juba lausa nelja.
            Sisust ei räägi sina sõnagi. Kena demagoogina keerad sa tõsise teema lihtsalt persse. Seda sõna otseses mõttes.
            Liverpooli tegemistega ülbitsemine ei ole minul mõttes olnud. Minu mureks on Arsenali sõna otseses mõttes ülbe suhtumine Inglise jalgpalli. See, et sa minu Liverpooli avatarist kuidagi üle ei saa, on lapsik ja väiklane. Muud polegi öelda.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Minu mureks on Arsenali sõna otseses mõttes ülbe suhtumine Inglise jalgpalli.
              Arsenali omanikud on inglased ja eluaegsed Arsenali toetajad. See on piisav panus Inglise jalgpalli. Lisaks on antud piisavalt headele inglastele võimalusi ja nad pole neid ära kasutanud (aga sellest on eelnevatel lehekülgedel juttu piisavalt). Muud polegi teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Arsenali omanikud on inglased ja eluaegsed Arsenali toetajad. See on piisav panus Inglise jalgpalli. Lisaks on antud piisavalt headele inglastele võimalusi ja nad pole neid ära kasutanud (aga sellest on eelnevatel lehekülgedel juttu piisavalt). Muud polegi teha.
                Tegelikult on INglise klubide ülesandeks pigem lihtsalt inglismaa keskmist elatustaset tõsta sellega, et maksta sotsiaalselt ebakindlatele ning hariduseta meestele, kes natuke oskavad palli taguda, kõvasti üle keskmise inglase palga. Raha selleks tuleb Ida-Aasia turgudelt, kuid noh see pole oluline. Enivei, need riskigruppidesse kuuluvad mehed saaksid regulaarselt raha, sest ilma hakkaks nad tõenäoliselt kuritegevusega tegelema; oleks laupäeva õhtuti väljakul, mitte kuskil laamendamas. Lisaks tõuseb veel keskmine Inglismaa kodaniku palk ka. Seega areneb kogu Inglismaa ühiskond. ManU, Chelsea jne töötavad kõik vapralt selle nimel, et Inglismaal muru rohelisem oleks jms, kuid krdi Arsenal ei kavatse Inglismaa ühiskonda kuidagi arendada, vaid viib kuradi kilide raha hoopis prantslaste taskusse ning see on üks suur pahe.

                Ok mida ma ajan, aga kuidagi meeletult haige on kuulata täiskasvanud inimese hala teemal "Inglismaa jalgpall läheb Arsenali pärast perse".

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Get a lifa nagu.
                  tubli töö dannu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    tubli töö dannu
                    tännu67890

                    Kommentaar


                      prantsastele palga maksmine ei ole ilmselt samuti eriline löök inglise majandusele. maksud sellelt koorib niikuinii riik, ning kätte jääv osa kulutatakse samuti valdavalt inglismaal alkoholile, prostituutidele, valurahale ja alimentidele. kõik see ju turgutab majanduskasvu! pigem tuleb vaadelda arsenali kui üht inglise majandusedu mootoreist.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        prantsastele palga maksmine ei ole ilmselt samuti eriline löök inglise majandusele. maksud sellelt koorib niikuinii riik, ning kätte jääv osa kulutatakse samuti valdavalt inglismaal alkoholile, prostituutidele, valurahale ja alimentidele. kõik see ju turgutab majanduskasvu! pigem tuleb vaadelda arsenali kui üht inglise majandusedu mootoreist.
                        No ma arvan, et näiteks kümne keskmise Inglismaa jalgpalluri alkoholile, prostituutidele, valurahale ja alimentidele makstavad summad ületavad siiski ühe keskmise Rosicky, Hlebi, Reyese ja Henry sarnaste tegelaste vastavad summad. Hleb ja Rosicky saadavad niikuinii kogu raha vaesuses virelevatele sugulastele. Lisaks saaksid 10 keskmist inglast rohkem palka kui üks keskmine Hleb, Rosicky jms ning seega poleks Arsenali meestel ka lihtsalt algkapitali nii palju, et Inglismaa majandus õitseks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Sisust ei räägi sina sõnagi. Kena demagoogina keerad sa tõsise teema lihtsalt persse. Seda sõna otseses mõttes.
                          Liverpooli tegemistega ülbitsemine ei ole minul mõttes olnud. Minu mureks on Arsenali sõna otseses mõttes ülbe suhtumine Inglise jalgpalli. See, et sa minu Liverpooli avatarist kuidagi üle ei saa, on lapsik ja väiklane. Muud polegi öelda.
                          Milles see ülbe suhtumine väljendub siis ka ?
                          Premier League on muuseas meie treenitud noori täis - saa kah kuidagi nagu arendab Ingilse jalgpalli vist.
                          Enivei meie ei vaata passi if you are good enough then you are good enough. rahvuslik kuulumine on ebaoluline. Enivei kosmpoliitses maailmas ei saa klubijalgpall aenam keskenduda ainult oma päritolumaa mängijatele vaid võtab sealt lisa kust aga saab. pealegi on ilmne et koondisetasandil jalgpalli aeg hakkab niikuinii varsti ümber saama. Olekski hea - üks kuradi rahvusvaenude õhutaja vähem

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            pigem tuleb vaadelda arsenali kui üht inglise majandusedu mootoreist.
                            unustamata, et ca poolemiljardi paundine erainvesteering majandusedust kahetsusväärselt kõrvale jäänud põhja-londonisse on lausa otseselt üks skp komponente.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Sisust ei räägi sina sõnagi. Kena demagoogina keerad sa tõsise teema lihtsalt persse. Seda sõna otseses mõttes.
                              Liverpooli tegemistega ülbitsemine ei ole minul mõttes olnud. Minu mureks on Arsenali sõna otseses mõttes ülbe suhtumine Inglise jalgpalli. See, et sa minu Liverpooli avatarist kuidagi üle ei saa, on lapsik ja väiklane. Muud polegi öelda.
                              Minu arust on aga lapsik ja väiklane, et sa võtad ühe klubi ja hakkad seda alusetult ja emotsioonide pinnal materdama, jättes samas kõrvale laiema plaani, mille pisim vaade võiks olla enda klubi analüüs.

                              Sinu loogika alusel on Inglismaal vaid poolteist superlahedat klubi - Chelsea ja ManU, sest nemad kuhjavad vahepeal oma riigi poisse kokku. Selline suhtumine on aga kurb.

                              Ehk - avaramat pilku!
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ok mida ma ajan, aga kuidagi meeletult haige on kuulata täiskasvanud inimese hala teemal "Inglismaa jalgpall läheb Arsenali pärast perse".
                                Meeletult haige on kuulata hala teemal, mis sulle korda ei lähe? Ma ei ole lugenud sinu sulest sisulisi postitusi Inglise eri vanuseklasside koondiste teemadel. Ainult parastamist ja irooniat, kui hästi ei lähe. Ja muidugi on alati varnast võtta mõni silt, mida teisele inimesele külge kleepida. Kahju sust.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X