320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Cesc oskas ka kenasti ühe liigutusega palli väravavahist ning teise liigutusega postikõrvalt mööda veeretada.

    Eks ta üks õnnetu mäng oli - pildi järgi mingi 3:0 seis peaks olema...
    Räigelt rohkem oleks pidanud olema. Maisaa aru, kuidas Rosicky suutis värava eest posti kõrval lamavale Akinfejevile selle palli käte vahele toimetada

    Kommentaar




      Kui tavaliselt ei lööda peale vaid üritatakse palliga väravasse jalutada siis eile nägime teist negatiivset äärmust. Aga pole hullu, vähemalt mingi progress.
      Supplies!

      Kommentaar


        Mulle tundus et see Rosicky "löök" oleks ka väravast mööda läinud kui Akinfeev poleks ette jäänud.
        Nii ei saa ju jalgpalli mängida

        Kommentaar


          see pold ju õige löök - pall põrkas vanale lihtsaslt vastu jalga ja sealt kohe tagasi,ilma et ta oleks jõudnud seda omaks võtta või lüüa

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            see pold ju õige löök - pall põrkas vanale lihtsaslt vastu jalga ja sealt kohe tagasi,ilma et ta oleks jõudnud seda omaks võtta või lüüa
            mängus põrkas pall vastu jalga vaid korra ja siis ka Henryle, kes selle nurgalöögist peaaegu oma väravasse oleks lükkand.

            Aga jah, päris lõbus oli vaadata, kuidas gunid üksteise järel endast parimat andsid, et ainult jumalapärast palli väravasse mitte lüüa

            mina peaks parimaks võimaluseks I poolaja Hlebi läbimurret, kes millegipärast otsustas veel kastis söötma hakata ...
            ja Lehmanni sõbralik "õlalepatsutus", millega ta Touret (oli vist tema) "kostitas", kinnitas ikka ühtset ja vankumatut meeskonnavaimu
            299195

            Kommentaar


              Mulle jääb mõistatuseks see, kuidas Fabregas ei suutnud oma parimat võimalust väravaks vormistada.

              Kommentaar


                tglt arsa m2ngs ju h2st sai ilust rynnata ja siis l88gile aga need l88gid k6ik tyhjast v2ravast m88da kahju kahju....

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  see pold ju õige löök - pall põrkas vanale lihtsaslt vastu jalga ja sealt kohe tagasi,ilma et ta oleks jõudnud seda omaks võtta või lüüa
                  mis sa tast tühja värava ees ikka omaks võtad, löö kasvõi varbaga,
                  aga erinevalt Meemest otsustas tshehh tehnikat näidata ja sättis automaatselt sisekülje ette
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    RVNi ja Rauli aktsiad tõusevad...
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      RVNi ja Rauli aktsiad tõusevad...
                      Kuna nemad löövad varbaga?
                      Kuna mõlema nimi algab sama tähega?
                      Kuna mõlemad investeerisid Maapanga äkilisse sambasse?
                      Kuna oled neid mõlemat maininud teemas, mis neid kuidagi ei puuduta?

                      Kommentaar


                        see oli viide tobedusele... pat ääs ai kän cii, juu diid not anderstand mii, pliis piliiv
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kui nii, siis oskan siit leida kas:
                          - viite mainitute samuti realiseerimata võimalustele samal mängupäeval
                          - lihtsalt, et eelkõnelejate kõnepruuk viitab RM või ManU toetajatele

                          Võibolla on reede õhtu, võibulla mul labane huumorimeel, aga tobedusele viidates raiu ikka teravamini, nii et s*tta ikka lendab, no kasvõi minu pärast...

                          Kommentaar


                            LOL Hr. Wenger te olete mu lemmik...
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              Wengerist hullemat kaotajat lihtsalt pole. "Elegantse härrasmehe" käitumine pärast tänast mängu ajas mind lihtsalt naerma. Muidugi - inglastele allajäämist taluda pole lihtsalt võimalik.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Miks see Fabregas nii tõre oli peale vilet, postmatch menüüs polnud pitsat või?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X