320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    ?
    .........
    Ljungbergil on juustu vastu allergia mis viis ta tervise rivist välja. Õige koht irvitamiseks, eh?
    Supplies!

    Kommentaar


      vello99, tunnista nüüd ilusti üles
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas greystone Vaata postitust
        Arsenal suht kõnts ikka tänavu...kuidagi ei suudeta endast nõrgematest jagu saada, 1-1 Newcastlega, selleks aastaks on nende jaoks küll EPL lõppend Juba hilja poisid.
        Kule sa vaata mängu, poh et lahendamisega hetkel probleeme, mängupilt on ju ilus. Ja ei ole veel midagi kadunud, ega manU ka igavesti ei võida.
        {9}

        Kommentaar


          See oli kõigest Arsenali läbi aegade suurima konkurendi (MUFC) fänni arvamus
          Miks kohe selline mõnitamine ja kära (söösitta). Igal ühel on oma arvamus ja sorry et "kõntsa" ütlemisega ehk veidi liiga otsekohene olin.

          Kommentaar


            Algselt postitas greystone Vaata postitust
            kõigest Arsenali läbi aegade suurima konkurendi (MUFC) fänni arvamus
            Kust see sinu ajaarvamine ka hakkab?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ikka aegade algusest.
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas greystone Vaata postitust
                Arsenal .
                Algselt postitas tzempion Vaata postitust
                manU
                ma ei kannaks ka Chelseat veel tiitlipretendentide hulgast maha....

                ja
                Riise
                meelest pole 'Pool ka veel lusikat nurka visanud (ehkki viimast eraldab relegatsioonist vaid 8p), nii tihe on t6esti..tabeli keskpaik
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas greystone Vaata postitust
                  See oli kõigest Arsenali läbi aegade suurima konkurendi (MUFC) fänni arvamus
                  Miks kohe selline mõnitamine ja kära (söösitta). Igal ühel on oma arvamus ja sorry et "kõntsa" ütlemisega ehk veidi liiga otsekohene olin.
                  Läbi aegade suurima konkurendi - ära naerma aja - meie rivaalid on siiski Londonist kõik , mitte mingid põhjala peninukid.
                  see utekarjaga kaklus on rohkem meediatöö vili üldse.
                  Muidugi noh viimase aja tavu jätkates - sa pizzat tahad ?

                  Kommentaar


                    Leeds on ju Arsenali läbi kõikide aegade kõige suurem rivaal. Minu arust.

                    Kommentaar


                      Igati tore mäng oli, kas pole? Isegi traditsiooniliselt pessimistlik Antz sai veidi kergema südamega poolajal pokkerilaua taha suunduda - koll ju suudeti lüüa ja pealegi veel võõrsil. Isegi minu enne mängu lohutuseks pakutud 0:0 viik vaheajaks sai ületatud. Millegipärast pidas Eboue paremaks distantsilt jälgida, kuidas Dyer endale kenasti ette sättis ja alla nurka veeretas. Järgnevat oli muidugi lausa lust vaadata, kuid selgelt liiga nauditaivama jalgpalli mängimisest ei piisa, kui punkte koju ei too. Ja Mesikäpp ei keeranudki ühtki rämedat käkki.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Ja Mesikäpp ei keeranudki ühtki rämedat käkki.
                        Nüüd selleks hooajaks tal norm täis kah.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Arsenal on kõige mõtetum meeskond maailmas. ennustasin nädalavahetuse Inglise premieri mängude võitjaid ja sidusin kõik mängud omavahel. Koefitsendiks tuli peaaegu 600 ja panuseks oli 100 eeku. Kõik läks täppi, aga see perse kukkunud Arsenal ei suutnud Newcastlet võita. Oleks nad seda suutnud, oleks ma 60000 krooni võrra rikkam.

                          Oleks on parem kui POLEKS!!! tra.......
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Arsenal on kõige mõtetum meeskond maailmas. ennustasin nädalavahetuse Inglise premieri mängude võitjaid ja sidusin kõik mängud omavahel. Koefitsendiks tuli peaaegu 600 ja panuseks oli 100 eeku. Kõik läks täppi, aga see perse kukkunud Arsenal ei suutnud Newcastlet võita. Oleks nad seda suutnud, oleks ma 60000 krooni võrra rikkam.

                            Oleks on parem kui POLEKS!!! tra.......
                            Oma Arsenali särgi ikka põlema panid?
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Läbi aegade suurima konkurendi - ära naerma aja - meie rivaalid on siiski Londonist kõik , mitte mingid põhjala peninukid.
                              see utekarjaga kaklus on rohkem meediatöö vili üldse.
                              Muidugi noh viimase aja tavu jätkates - sa pizzat tahad ?
                              Ei, ma reedel sõin juba Pizzat
                              Ok, kui manu pole suurim konkurent läbi aegade, sest sel juhul oleme me teist lihtsalt kõvasti üle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas greystone Vaata postitust
                                Ei, ma reedel sõin juba Pizzat
                                Ok, kui manu pole suurim konkurent läbi aegade, sest sel juhul oleme me teist lihtsalt kõvasti üle
                                vähe ot aga kes sina seal klubis oled

                                Kommentaar

                                Working...
                                X