320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas siim14 Vaata postitust
    Võib lausa öelda et kui sul käppa sees pole kusagil ,siis on peaaegu võimatu pileteid saada.Muidugi on ka võimalus et ostad mingi 20 000 krooni maksva hooaja pileti.
    hm vist ligi 50000 krooni oli arse hooajapilet - kuskilt on nagu meelde jäänd summa 2000-2500 naela aga päris kindalt ei mäleta.
    ja nagu Sell ütles on piletisaba aastate pikkune

    Kommentaar


      Algselt postitas malagar Vaata postitust
      hm vist ligi 50000 krooni oli arse hooajapilet - kuskilt on nagu meelde jäänd summa 2000-2500 naela aga päris kindalt ei mäleta.
      Pigem on õigem see mittemäletamise osa. Hinnad varieeruvad kõvasti. Alla tuhande kuni... mitu raha.
      Supplies!

      Kommentaar


        Arsenal kui tööhõiveprojekt - postid ja latid tuleb Reebokil nüüd küll üle värvida.

        Kommentaar


          seekord pole isegi midagi mölisemisväärset, fulham oli palju parem.
          esimest korda alates 1.1.1966.

          Kommentaar


            ei kommentaari

            Kommentaar


              lihtsalt masendav

              Kommentaar


                Huvitav vaatata on siiski.
                Kusjuures 10kesi jäädes hakkas võimalusi ka tulema, 3 head võimalust, millest1 oli suluseis ning Henry ja Gilberto jätsid teised 2 löömata lihtsalt.
                Lisaks Walcotti post.

                Kommentaar


                  Radzinski väravale eelnenud kombinatsioon oli äss. Ja kas oli asi minu kehvas silmnägemises, või eksis kohtunik kahel korral suluseisuga? Henry ja Boa Morte (oli vist?) löödud väravad tundusid täiesti reeglitepärased.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Mulle tundus et henry oli sulus siiski. Boamao surma ma ei oska kommenteerida.

                    Kommentaar


                      .....................

                      Kommentaar


                        Täna täielik domineerimine ja Spurs kotis. Nii ebastaabiilne annab olla.

                        Kommentaar


                          oh see pole ebastabiilsuse näitamine ma kardan. Spursi suguse sõnniku roogime ka kehva vormiga kokku, vaevalt , et tänane mäng mingit järsku vormitõusu tähendab. Oleme ilmselt stabiilselt ebastabiilsed edasi

                          Kommentaar


                            Arsenal-Tottenham 3-0
                            Youtube
                            Download
                            http://stream.try.hu

                            Kommentaar


                              närin tähte

                              Algselt postitas banok Vaata postitust
                              Arsenal-Tottenham 3-0
                              Download
                              Youtube
                              ikka niipidi vist

                              Kommentaar


                                Arsenal 3-0Tottenham
                                Väghemalt võideti ilma Henryta..see oli ka lahe kui Henry oli ikkagi meeskonnaga kaasas varumeeste pingil ja Henry õnnitlses kohe Emmanueli-Teamspirit noh . Igaljuhul..Arsenal oli hea ja loodame et nad jätkavad oma 4-4-2 formatsiooni sest niimoodi oleme suht võitmatud ma arvan

                                PS:
                                Olen uus siin foorumis ja andke andeks kirjavead
                                Last edited by Gunner4Life; 02.12.06, 22:04. Põhjus: Olen uus noh:)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X